Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Prishtina e Re

Çmimi: Me Marrveshje
Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Prishtina e Re

Detajet

Postuar
6 shkurt 09:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
100
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Prishta e Re në kate të ndryshme dhe siperfaqe te ndryshme
Banesat janë duke u shitur me një intezitet të vrullshëm mirpo kan mbetur edhe disa prej tyre në dispozicion
Objektet Karakterizohen më një dizajn bashkëkohor. Banesat janë mjaft mirë të organizuara gjë që e bën të mundshme shfrytëzimin e saj në maksimum. Objekti Karakterizohet me një parking të mjaftushem të jashtëm, gjelbrim, si dhe parkun e lojrave për më të dashurit tanë, Disa prej tyre i gjeni më posht, e për Banesa tjera na kontaktoni në numra kontaktus, ose vizitoni zyren tonë në Lagjen Bajram Kelmendi pran Xhamis së 4llullav

1) Banesa 64.80m2
*Sallon+kuzhinë, Dhomë gjumit,Banjo,Ballkon,Koridor
2) Banesa prej 84.89m2
*Sallon+kuzhinë, dy dhoma të gjumit, Banjo,Wc,Ballkon,Koridor
3) Banesa 87.81m2
*Sallon+kuzhinë, dy dhoma të gjumit,Banjo,Wc,Ballkon,Koridor
4) Banesa 93.02m2
*Sallon+kuzhinë, tri dhoma të gjumit, Banjo,Wc, dy ballkona
5) Banesa 105.76m2
*Sallon+kuzhinë, tri dhoma të gjumit, Banjo, Wc, dy ballkone

Cmimi me marrveshje
Code 20138
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra


Shpallje te ngjashme