S157 Shitet banesa te Rruga B, restaurant Loriano

Çmimi: 69.000 €

Detajet

Postuar
25 prill 14:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
78 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet banesa te Rruga B, përball restaurant “Loriano”.
Banesa gjendet në katin e 7-të me lift dhe ka 78 m2.
Eshtë e gjitha e mobiluar dhe marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:69000 EURO
S157

Agjensioni \"UNION\"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme