S188 Shitet banesa ne Bregun e Diellit te B.bardha

Çmimi: Me Marrveshje
S188 Shitet banesa ne Bregun e Diellit te B.bardha

Detajet

Postuar
13 qershor 18:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa ka 64 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.
Banesa ka flete poseduese.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 55.000 Euro
S188

Agjensioni \"UNION\"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme