SHITEN BANESAT 044261915

Çmimi: Me Marrveshje
SHITEN BANESAT  044261915

Detajet

Postuar
7 mars 22:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
80
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Filloi Shitja!.Ne Kodrina ka lidhje të drejtpërdrejt me parkun qendror dhe rrugën kryesore “Enver Maloku”. Të gjitha ndërtesat janë të lidhura me rrjetin e gjelbërimit si të bllokut ashtu edhe të zonës. Hapësirat e gjelbëruara në këtë zonëBanesat , kanë sipërfaqe, të ndryshme.
TEL 044261915
044735776