Shiten 2 banesa te mobiluar kati 3 jug lindje

Çmimi: 900 €
Shiten 2 banesa te mobiluar kati 3 jug lindje

Detajet

Postuar
5 tetor 02:18
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

2 Banesa shitet 85m2+ 65m2 jane ngjitur njara me tjetren kati i 3 jan të mobiluar dhe me qira kan pamje jug lindje banesa eshte e re extra ndrtim banesat mbrapa spitaleve ose te spitali amerikan (veternik) 150metra nga rrethi me flamur.
Banesa ka kto -
-Uj 24 H
- 2 Lifta
- Parking
- Mirembatje te Hymjes
- Izolim te mire ku Ftofti dhe Zhurma eshte Minimale
- Nxemje Qendrore
- Objekti eshte 11 katshe
- Posedon Lejej Ndertimit
Objektit është me standarde të rregulluara sipas Ligjit të ndërtimit Europian:• Fasada termike është e inspiruar nga stili BAROK.• Muret e jashtme kanë trashësi 35cm, dhe përmbajnë këto shtresa: Blloku 25cm, lesh guri 10 cm, fasada dekoruese e inspiruar ose tulla te kuqe • Muratimi ndarës ndërmjet banesave me trashësi 30cm përmban këto shtresa: Blloku 12cm, izolimi zanor 2cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm. • Muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.• Konstruksioni mes-katësh me izolim termik dhe zanor.• Ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe.• Granit natyral në shkallë dhe korridore të përbashkëta të pjesës së brendshme.• Dyert e Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë.• Dyert në Dhoma të standardeve të larta Gjermane.• Dritaret në tërë kompleksin janë me 3 goma dhe 2 xhama termik, me Low-E xham.• Dritaret përmbajnë roleta me fletëza alumini termik.• Keramika është e klasit të parë dhe sanitari moderne, • Ujë të garantuar 24h me depozita lokale, shtypja e rregulluar edhe me pompa digjitale.• Rrejti i telefonisë, internetit dhe kabllovikut.• Monitorimi i kamerave në hapësirat publike.• Qasje nga hyrja në Banesë me interfon modern.• Objekti është i projektuar të plotësojë të gjitha standardet më të larta Europiane.Postuar nëpërmjet celularit.
Info 044808011


Shpallje te ngjashme