Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA

Detajet

Postuar
1 prill 20:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
135 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA kati ||| me sip 135m2 . Banesa esht ndertim cilsor dhe ka qasje ne rreth me pamje ne juglindje.

perberja.

3 dhoma gjumi
Salloni me kuzhin bashk
banjo
ballkon

Qmimi si pasmarveshjes.


Shpallje te ngjashme