Shitet banesa 69m2 ne lagje te spitalit (Mati 1)

Çmimi: 55.000 €
Shitet banesa 69m2 ne lagje te spitalit (Mati 1)

Detajet

Postuar
31 mars 05:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
69 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa prej 69m2 ne lagje te spitalit ne mati 1 rruga Muharrem Fejza (foto harta).
Banesa gjendet ne kate te dyte me pamje nga rruga, ka sallon me kuzhin, 2 dhoma dhe 2 banjo.
E pa mobiluar.


Shpallje te ngjashme