Shitet banesa 77m2

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 77m2

Detajet

Postuar
27 mars 2021 21:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
77 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

shitet banesa e mobiluar 77m2. Banesa gjendet tek banesat e bardha mbrapa, kati i 4, sallon kushin banjo dhe 2 dhoma gjumi . Eshte poashtu e leshuar me qera . Per mashum kontakto +38344240250


Shpallje te ngjashme