Shitet banesa me mobilje ne Qender te Prishtines

Çmimi: 96.000 €

Detajet

Postuar
7 gusht 11:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
70 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa me mobilje ne Qender te Prishtines afer Hotel Grandit te rrokaqielli. Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka kete renditje: Dhoma e gjumit, Dhoma e dites me nje ballkon, Kuzhina me trepezari, Korridori dhe banjo me wc. Banesa eshte komplet e renovuar dhe ka siperfaqe prej bruto 70 m2 kurse neto i ka 52 m2.


Shpallje te ngjashme