Shitet banesa ne Breg Diellit 59m2 neto.

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa ne Breg Diellit 59m2 neto.

Detajet

Postuar
8 prill 11:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet banesa:

Adresa: Prishtine lagjja Bregu Diellit ( banesat e hirta ) afer rruges B.

Siperfaqja: 59m2 neto pa llogaritur muret e brendshme dhe te jashtme Banesa eshte kati i pare i banimit.

Renditja: Qendrimi ditor, kuzhina me tryezari, dhoma e gjumit, ballkon, mini ballkon, banjo, depo, dhe bodrum.

Banesa eshte e renovuar komplet, posedon ngrohje me Termokos.

Dokomentacion te rregullt me FLETPOSEDUSE, bartja e prones behet ne kataster.

Çmimi 79.500 €

Kontakti: +38349899002


Shpallje te ngjashme