Shitet banesa ne Dardani, afer Postes madhe,

Çmimi: 89.600 €
Shitet banesa ne Dardani, afer Postes madhe,

Detajet

Postuar
28 shkurt 17:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
64 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa ne Dardani, afer Postes madhe, renditja, Salloni me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, dhe Podrum.


Burim viber +383 45 52 33 36


Shpallje te ngjashme