Shitet banesa ne qender

Çmimi: 80.000 €
Shitet banesa ne qender

Detajet

Postuar
17 shkurt 18:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
75
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Në Qendër të qytetit në rrugën UÇK afër restoran "De Rada", shitet banesa 2 dhomëshe në katin e III. Banesa është ndërtim i vjetër dhe i ka neto 54 m2 (bruto i ka 75) me një bodrum në shfrytëzim.Mbrapa ndërtesës është parkingu per vetura vetëm për banorët e ndërtesës. Banesa ka 1 dh gjumi të madhe, një sallon me kuzhinë, një banjo, një ballkon dhe një shpajz. Banesa prej fillimit ka qenë pronë e shqiptarit. Dokumentacioni e ka ne rregull dhe përkthimi bëhet brenda ditës.


Shpallje te ngjashme