VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA DARDANI

Çmimi: 300 €

Detajet

Postuar
8 gusht 10:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
62
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Dardani,kati:I tretë(III),sipërfaqja:62m².
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon,kuzhinë,koridor,banjo dhe ballkon.
Çmimi:300€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email:[email protected]