Banes ne Shitje Bregu i Diellit 56 m2

Çmimi: 72.000 €
Banes ne Shitje Bregu i Diellit 56 m2

Detajet

Postuar
1 mars 09:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
56 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit.
Banesa ka kete renditje:
- Dhomë dite,
- Kuzhinë me trepezari,
- Një dhomë gjumi,
- Banjo,koridor
- Dy ballkona, dalja nga ballkoni në trotuar dhe në kopsht,
Sipërfaqja 56m2.
Pamja jug lindje,
Ka dokumentacionin e plotë juridiko pronesor, me fletë poseduese.

Çmimi : 72,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri