Banesa ne shitje ne rrugen B, Prishtine.

Çmimi: 95.000 €
Banesa ne shitje ne rrugen B, Prishtine.

Detajet

Postuar
15 prill 14:06
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
91 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne rrugen B ( afer Maxi-t 24h ), banesa gjendet ne katin e 3-te, eshte ndertim i ri dhe gjitha e mobiluar, gjithesej ka 91m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo + WC
- Ballkon

Posedon dhe garazhden dhe podrumin.
Cmimi 95.000euro.


Shpallje te ngjashme