Banesë 60m2 në shitje në Dardani.

Çmimi: 75.000 €
Banesë 60m2 në shitje në Dardani.

Detajet

Postuar
30 mars 20:38
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dardani afër Bill Klintonit dhe ka 56.70m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 60m2. Gjithashtu pasi qe banesa ndodhet në katin e 10-të (kati më i lartë), ofrohet mundësia e ndërtimit në kulm nga pronari (blerësi) në madhësi prej 60m2.
Banesa është tërësisht e renovuar duke përfshirë instalimin e ri të rrymës, ujit dhe ngrohjes.
Gjithashtu posedon rezervuar uji 500L dhe dera e baneses është e blinduar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo

ID e shpalljes: 10407

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme