Leshoj banesen me qera ne Bregun e Diellit

Çmimi: 250 €
Leshoj banesen me qera ne Bregun e Diellit

Detajet

Postuar
16 shtator 10:38
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Leshoj me qira banesen 70 metra katror.
Perveç faktures se rrymes , fakturat e ujit, mbeturinave dhe pastrimit te hymjes nuk paguhen nga qiramarresi.
Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, , 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 shpajz, 1 paradhome,1 banjo, 1 tarase,
Eshte e mboliluar mobilje gjermane , ka lift dhe ka klime.
Shume afer e ka stacionin e autobusave dhe shkollen fillore” Iliria”.