S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City

Çmimi: 63.000 €
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City

Detajet

Postuar
7 qershor 16:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa në Matin 1, rruga “Muharrem Fejza”, objekti Royal City.
Gjendet në katin e 4 me 2 lifta funksional, dhe sipërfaqe prej 63 m2.
Banesa është e pamobiluar, ka dyer dhe dritare shume kualitative, është e orientuar nga përëndimi, pra dielli i bie në mesditë, me nxehmje qëndrore të qytetit(termokos).
Parakontrata bëhet tek noteri!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:63000 euro
S184

Agjensioni \"UNION\"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN \" JAM DUKE KERKUAR \" SHENONI AGJENSIONI UNION \"


Shpallje te ngjashme