URGJENT SHITET BANESA 650/M2, Prishtine

Çmimi: 650 €
URGJENT SHITET BANESA 650/M2, Prishtine

Detajet

Postuar
1 prill 00:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
285 m²
Numri i dhomave
8

Përshkrimi

Shitet urgjent-BANESA afer \"Damit te Pleqve\" afer Market \"MANI\" rruga \"Ismajl Dumoshi\" ne Prishtine. Banesa eshte ne katin e 7, ka 285 m2, ekstra e rregulluar dhe mobiluar, posedon 6 dhoma gjumi, sallon me kuzhine ndaras, nje sallon tjeter te veqant, dy terasa, me lift, plus ka edhe nje hapwsirw tw madhe ne nen kulm gati 300 m2 e cila mund te shfrytezohet. Banesa shitet urgjent per disa arsye te pronarit te banese, perndryshe me dokumentacion eshte ne rregull. Banesa shitet e mobiluar siq e shihni ne foto, mobilet e reja vetem para 1 viti, banjo me dhome te sportit te veqant, saune dhe gjakuzi...

Kontakt
049 559 144
+383 44 444 221
Agjencioni ALDO Dardani, Prishtine


Shpallje te ngjashme