Banese ne shitje ne Rrugen B

Çmimi: Me Marrveshje
Banese ne shitje ne Rrugen B

Detajet

Postuar
1 prill 21:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
98 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne Rrugen B, afer Maxit24h, banesa eshte e pa mobiluar, ka garazh, gjendet ne katin e 3-te, 98m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 750 euro/m2

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124 - 677