Kompleksi FOLEJA

Çmimi: 900 €

Detajet

Postuar
4 gusht 11:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
64.5m2-152m2 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Kompania IN TIME ofron për shtije kompleksin FOLEJA, i cili gjindet në lagje Mati 1, Rr. "Malush Kosova", Prishtinë.
Të vecantat e kompleksit janë:
-Brend zvicrran dhe tradit zvicrrane,
-Materialet e ndertimit super kualitative,
-Ndërtim i ulet, 15 njësi banesore,
-Hapsira të mjaftueshme gjëlberuese,
-Diell gjatë gjithë kohës,
-Kufizohet me zona gjelberuese,
-Pamje panomarike të Prishtinës,
-Kompleksi është në lagje banimi dhe jo në zonën e ndërtimit industrial të lartë, etj.
Hapsirat e kompleksit:
1. Apartamente nga 64,5m2 deri në 106.5m2 (Me një dhomë gjumi
deri në 3 dhoma gjumi),
2. Penthouse nga 132m2 deri në 152 m2,
3. 1 lokal 68m2,
4. Garazha me depo, standarte.
Numri i telefonit është:
045 166 133 ?


Shpallje te ngjashme