Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady

Çmimi: 175 €
Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady

Detajet

Postuar
21 prill 15:01
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale BORBET 16coll
Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy
Qmimi 170euro. FIKS!
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme