• 2 foto
  Aparat oksigjeni Gjerman
  Makina dhe vegla

  Aparat oksigjeni Gjerman

  aparati eshte prodhim Gjerman orgjinal ne gjendje shume te mire e kam ble pere 1200eu e shes pere 50

  Prishtinë 16 qershor 13:24
  500 €
 • 4 foto
  Maqina te plastikes
  Makina dhe vegla

  Maqina te plastikes

  Shes maqinat e plastikes ne gjenjde te rregull pegullen sharren dhe pastrusen bej ndrrim me ndonje v

  Malisheve 16 qershor 13:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Makine per Abs industriale
  Makina dhe vegla

  Shes Makine per Abs industriale

  Biesse Stream b/1 Eshte full paisje Ketu mund ta shihni procesin https://m.youtube.com/watch?v=Ng

  Prishtinë 16 qershor 12:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cerkullar
  Makina dhe vegla

  Cerkullar

  Cerkullar monofaz

  Vushtrri 16 qershor 09:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aspirator
  Makina dhe vegla

  Aspirator

  Aspirator per furra lyrje makine ose mobileri shume pak i perdorur

  Tiranë 16 qershor 07:34
  350 €
 • 0 foto
  Hillt Bosch godites dhe shpues 800wat Gjerman
  Makina dhe vegla

  Hillt Bosch godites dhe shpues 800wat Gjerman

  Hillt Bosch godites dhe shpues 800wat i ardhum prej Gjermanie i shoqerum me dalta e me punto te inte

  Prishtinë 16 qershor 01:24
  120 €
 • 0 foto
  Akuja Makita 12v
  Makina dhe vegla

  Akuja Makita 12v

  Akuja Makita 12v i ardhum prej Gjermanis i ri ne paket

  Prishtinë 16 qershor 01:24
  90 €
 • 1 foto
  Pompa Lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi

  Shiten pompa lavazhi marka Interpomp fuqia 200 bar te ardhura nga Italia jane 4 cope cmimi 600 mij l

  Tiranë 15 qershor 15:34
  600 Lek
 • 3 foto
  Gjeneratore
  Makina dhe vegla

  Gjeneratore

  Shiten 3 gjeneratore Suzuki,Honda,Yanmar japonez te ardhur nga Italia cmimi 100€,200€,300€

  Tiranë 15 qershor 15:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aku per goma DEWALT
  Makina dhe vegla

  Aku per goma DEWALT

  Aku per goma Dewalt i ardhum prej jasht

  Prishtinë 15 qershor 14:44
  250 €
 • 0 foto
  Furre buke me gaz complete me brumatrice tava e b
  Makina dhe vegla

  Furre buke me gaz complete me brumatrice tava e b

  Shitet furre buke me gaz me brumatrice me dhome fermentimi me tavat dhe carrelat fotot jua dergojm v

  Tiranë 15 qershor 12:54
  5.500 €
 • 4 foto
  Shitet Laseri Per Ndertimtari
  Makina dhe vegla

  Shitet Laseri Per Ndertimtari

  Shitet Laseri i ardhun prej zvicre komplet e ka adapterin koferin te gjitha punon perfekt per me sh

  Prishtinë 15 qershor 12:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bormashin e madhe
  Makina dhe vegla

  Bormashin e madhe

  Shes bormashinen ne gjendje te regullt 049145977

  Pejë 15 qershor 01:44
  160 €
 • 0 foto
  Makine qepse singer
  Makina dhe vegla

  Makine qepse singer

  Makine qepse singer antike ne gjendje te shkelqyshme.

  Berat 14 qershor 19:34
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Morset Rotulluese Italiane
  Makina dhe vegla

  Morset Rotulluese Italiane

  Shitet morset italiane rotulluese, ne gjendje shume te mire.

  Berat 14 qershor 19:34
  13.000 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator 18KW / 22.5 KVA 3Fazor
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 18KW / 22.5 KVA 3Fazor

  motorr nafte me nje piston shum ekonomik..3 Fazor .vjen me kabull te gjate. i vitit 2007

  Shkodër 14 qershor 18:34
  800 €
 • 3 foto
  trapan
  Makina dhe vegla

  trapan

  Shiten 2 trapana blekdecer origjinal te sapo ardhur nga franca ne ghendje shume te mir

  Tiranë 14 qershor 17:34
  4.990 Lek
 • 0 foto
  shitet sharra e druve
  Makina dhe vegla

  shitet sharra e druve

  shitet sharra e druve e ardhur nga jasht ne gjendje shum te mire prodhuar nga schtill qmimi 290 euro

  Vushtrri 14 qershor 17:24
  290 €
 • 2 foto
  Saldatrice inverter
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter

  Saldatrice inverter 135 amper . E blere ne itali E paperdorur fare Shitet per arsye mosperdorimi

  Bulqizë 14 qershor 16:34
  200 €
 • 3 foto
  shitet torno me gjith materialet
  Makina dhe vegla

  shitet torno me gjith materialet

  shitet Torno te gjitha materialet cmimi okazion per cdo informacion kontaktoni ne cel

  Fier 14 qershor 16:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Shiten makina qepese lineare Durkop, dhe Necci me 2gjilpera.Shiten dhe makina qepese te reja Tripel

  Tiranë 14 qershor 13:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FSHISA NGA GJERMANIA
  Makina dhe vegla

  FSHISA NGA GJERMANIA

  049145804 Fshisa te ardhura nga Gjermania

  Mitrovicë 14 qershor 12:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PANEL RRETHOJE
  Makina dhe vegla

  PANEL RRETHOJE

  Panel rrethoje i plastifikuar: 1mx2.5m 3D 1.2mx2.5m 3D 1.5mx2.5m 3D 1.5mx2 m 3D ANTRACID 1

  Prishtinë 14 qershor 10:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vegla pune profesionale "Ensari"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale "Ensari"

  Jane ne gjendje perfekte.049495226 edhe viber

  Mitrovicë 14 qershor 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vegla pune profesionale "Ensari"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale "Ensari"

  Jane gjendje perfekte .049495226 edhe viber

  Mitrovicë 14 qershor 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vegla pune profesionale"Ensari"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale"Ensari"

  Kan ardhur nga gjermania dhe jane ne gjendje perfekte.049495226 edhe viber

  Mitrovicë 14 qershor 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vegla pune profesionale "Ensari"
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesionale "Ensari"

  Set akku miliwaukee ne gjendje perfekte.049495226 edhe viber

  Mitrovicë 14 qershor 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bot transport nafte dhe benzine
  Makina dhe vegla

  Bot transport nafte dhe benzine

  Bot transport nafte dhe benzine Alumin me kondaliter me valvula Blere ne itali Cmimi okazion

  Tiranë 14 qershor 00:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Shite autolarja punone shum mir nuk nxehet Ka shtypje t'fort na tel..... Nga ora 09:00-21:00 viber

  Mitrovicë 14 qershor 00:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler
  Makina dhe vegla

  Moler

  Kush esht interesum per moler muni mem kontaktu ne viber ne ket nr +37744971182 per me fol esht i bl

  Pejë 13 qershor 23:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bot transport nafte dhe benzine
  Makina dhe vegla

  Bot transport nafte dhe benzine

  Bot transport nafte dhe benzine Alumin me kondaliter me valvula Blere ne itali Cmimi Okazion

  Tiranë 13 qershor 17:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fetatriqe
  Makina dhe vegla

  fetatriqe

  shitet fetatriqe tefazor profesjonal per me teper kontaktoni ne tel.

  Durrës 13 qershor 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Celesa Kriket 3/4
  Makina dhe vegla

  Celesa Kriket 3/4

  Celesa Kriket 3/4

  Tiranë 13 qershor 13:54
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Kompresor Ajri 50L professional
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri 50L professional

  kompresor ajri 50L i ri ne kuti te ardhur nga gjermania i markes abks

  Tiranë 13 qershor 13:54
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1
  Makina dhe vegla

  Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1

  3 IN 1 Ftohës ajri freskuese / pastrues pastrim automatik te eres se keqe te ambientit/ kondicionim

  Tiranë 13 qershor 13:54
  10.800 Lek
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale te reja te perdorura nga markat me te njohura si makita, qmime te arsye

  Tiranë 13 qershor 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zorre vibratori
  Makina dhe vegla

  Zorre vibratori

  Zorre vibratori 35mm tradhetuar e jokes 6 m e gjate 0682010084

  Tiranë 13 qershor 10:35
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Saldatrice e ardh nga gjermania,monofaz dhe trefaz
  Makina dhe vegla

  Saldatrice e ardh nga gjermania,monofaz dhe trefaz

  Shitet saldatrice e sapo ardh nga gjermania,monofaze dhe trefazor,gjendje perfekt shitet me masken e

  Durrës 13 qershor 08:34
  100 €
 • 0 foto
  Kompresor industrial fini 7.5.kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor industrial fini 7.5.kw

  Kompresor industrial fini ne gjendje pune 7.5.kw .i servisuar.

  Prizren 13 qershor 01:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  urgjent makina per qepje vishnja bagat
  Makina dhe vegla

  urgjent makina per qepje vishnja bagat

  vishnja bagat

  Mitrovicë 13 qershor 00:44
  45 €
 • 0 foto
  komplet celesash kriket 120pjes
  Makina dhe vegla

  komplet celesash kriket 120pjes

  komplet celesash kriket profesional kompleti ka 120pjes mbrenda

  Tiranë 13 qershor 00:34
  15.000 Lek
 • 1 foto
  celesa kriket 12kende professional
  Makina dhe vegla

  celesa kriket 12kende professional

  celesa kriket 12kende profesional te markes TOP HELPER

  Tiranë 13 qershor 00:34
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Makin bari me pej prodhim amerikan
  Makina dhe vegla

  Makin bari me pej prodhim amerikan

  Per me teper tel

  Ferizaj 12 qershor 23:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin bari me pej partner
  Makina dhe vegla

  Makin bari me pej partner

  ose ndrroj me naj motosharr

  Gjilan 12 qershor 23:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makine Qepse Pfaff Gritzner 1002 prodhim Gjerman
  Makina dhe vegla

  Makine Qepse Pfaff Gritzner 1002 prodhim Gjerman

  Pershendetje Per te shitur kam nje Makin Qepse e firmes Pfaff Gritzner Ne Gjendje shum te mir pune,

  Tiranë 12 qershor 23:34
  250 €
 • 2 foto
  APORATA ME QIRA PER VLLAG MYK LIR 1 EURO 24 H XXL
  Makina dhe vegla

  APORATA ME QIRA PER VLLAG MYK LIR 1 EURO 24 H XXL

  APORATA PER MYK .VLLAG.LAGESHTI PUNOJM ME MJETE PROFESJONALE ME KAPACITET TE PLOT DHE JEMI METE LIR

  Fushë Kosovë 12 qershor 21:45
  1 €
 • 1 foto
  Plug
  Makina dhe vegla

  Plug

  Cmimi i diskutueshem..

  Devoll 12 qershor 21:34
  1.300 €
 • 0 foto
  Kompresor industrial fini 11kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor industrial fini 11kw

  Kompresor industrial fini ne gjendje pune 11kw

  Prizren 12 qershor 21:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shese matorri e druve DOLMAR
  Makina dhe vegla

  shese matorri e druve DOLMAR

  shese matorrin e druve dolmar sa ka ardhur prej zvicrres.. bmw audi opel passat golf tttiki t

  Gjilan 12 qershor 20:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Transformator
  Makina dhe vegla

  Transformator

  Shitet transformator 160 sistem 6000 gjendje shum te mir

  Shkodër 12 qershor 16:54
  Me Marrveshje