Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Makina per larje tepihave+makina shtrydhse tepihav

  Makina per larje tepihave+makina shtrydhse tepihav

  Shesim makina per larje te tepihave makina shtrydhse per tepiha si dhe shampona adekuat per larej te tepihave te firmes ERA111

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  24 maj 18:44
 • Termoh 3.5 asht ne gjedje te rregull

  Termoh 3.5 asht ne gjedje te rregull

  Termoh 3.5 asht ne gjedje te rregull

  Me Marrveshje
  Suharekë
  24 maj 18:25
 • SHes aparatin e salldimint

  SHes aparatin e salldimint

  SHes aparatin e salldimit asht ne gjedejet te mir asht tre fas me eltroda mob 049 311993

  900 €
  Suharekë
  24 maj 18:24
 • Opel Kadett 1.4 -90

  Opel Kadett 1.4 -90

  shese opel kadetin motorri 1.4 viti 1990 ne gjedje te rregull vet shefshajmen e shoferit e ka te krisen rregjistrimi e ka deri me 24.9.2015 asht i qlamruar

  550 €
  Suharekë
  24 maj 18:24
 • Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjine te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta dimeenzionet jasht standarit dhe me trashsi te telit2;0 2;2 2;5 dhe 3;1]kemi edhe tel te shallonave edhe te zigijave edhe tel per vn

  Me Marrveshje
  Suharekë
  24 maj 18:24
 • Fellna te aluminit

  Fellna te aluminit

  Shesimi fellat te aluminit jan 13 per yugo opel kadet dhe per kors dhe golfit 2 shes gomat me badash po jan vetn me nga 1 nja me alllumin ashte 35e 195.60R 14 86 H dersa ajo me badash ashte 25e 215.70

  60 €
  Suharekë
  24 maj 18:24
 • Pjes per vetura

  Pjes per vetura

  Pjes per vetura per yugo lada '¨¨¨¨¨¨¨¨ kam nje vetllator per shtalla te lopve¨^^ ^^^dhe per ujsjells shes gepekin e yugos 60 dritat jane 6 ero copa dhe te stopave jane 6 ero copat dritat e vogla 3ero

  Me Marrveshje
  Suharekë
  24 maj 18:24
 • Stopat e pasatit karavan edhe 1 Lades

  Stopat e pasatit karavan edhe 1 Lades

  Shes stopat e pasatit karavan ne gjedje te rregull mob 049 311 993

  Me Marrveshje
  Suharekë
  24 maj 18:24
 • Dizhalic per vetura 3fazor n gjendje t mir

  Dizhalic per vetura 3fazor n gjendje t mir

  Boj ndrrim Viber kontakt 38649358144

  550 €
  Mitrovicë
  24 maj 17:44
 • Okazion

  Okazion

  Shiten makineri elektronike dhe linje komplete per prodhim triko akreloni te thurura veshje te ndryshme si xhaketa,bluza me fije akrelon,pambuk,deve .Pajisja eshte ne gjendje te shkelqyer gjithashtu

  22.000 €
  Tiranë
  24 maj 15:54
 • OR MURI

  OR MURI

  SHITET ORA E MURIT ESHT PUNIM MA I VJETER DHE PUNON SHUM MIR DHE SHUM E RUJTNE

  40 €
  Prishtinë
  24 maj 14:47
 • shes drobangun se spo mduhet

  shes drobangun se spo mduhet

  Shes drobangin ose ndrrim se spo mduhet ju mir pres blersa serjoz

  850 €
  Vushtrri
  24 maj 13:44
 • shes mishalicen

  shes mishalicen

  shes mishalicen ne gjendje te regullt kjo qe shihet ne foto pres blers serioz

  65 €
  Prishtinë
  24 maj 12:46
 • korrese bari 3000RT per minut

  korrese bari 3000RT per minut

  korrse bari e re nuk esht perdorur fare 3000rrotullime minut shum profesionale .

  110 €
  Tiranë
  24 maj 11:54
 • Aparat per saldim

  Aparat per saldim

  Shitet aparati eshte ne gjendje te rregullte trefaz Amparazha 50 - 330

  300 €
  Prishtinë
  24 maj 11:47
 • FSHESE PROFESIONALE PER PASTRIMIN E MOKETEVE

  FSHESE PROFESIONALE PER PASTRIMIN E MOKETEVE

  FSHESE PROFESIONALE PER PASTRIMIN E MOKETEVE QE JANE TE PA LEVISSHEM.QE JANE NE SALLA TE MBEDHA LOKALE BILARDO FSHESA ESHTE E MARKES ZIEMENS. KA 3FURCA QE LEVIZIN E NE TE NJEJTEN KOHE THITHEN MBETURI

  80 €
  Korçë
  24 maj 10:55
 • Bejm shitjen e makinave per larje tepihave

  Bejm shitjen e makinave per larje tepihave

  Bëjm shitjen e makinave per larjen e tepihave te kfalitetit te larte model i fundit,.

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  24 maj 10:46
 • Kallëpa - Form

  Kallëpa - Form

  Prodhojm dhe riparojm kallëpa-forma për të gjitha llojet e makinave mekanike-hidraulike. I prodhojm të gjitha llojet e mundshme për ma shum shiqoni ne fotot e postuara,të gjith ata që jan të interesu

  Me Marrveshje
  Prizren
  24 maj 10:44
 • kandeleta per makina

  kandeleta per makina

  kandeleta per motorra nafte.Te gjata dhe te shkurtera

  3 Lek
  Durrës
  22 maj 17:06
 • AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 650 NGA GJERMANIA

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 650 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja profesionale e tipit karcher e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) shume te fort dhe eshte e pershtatshme per pune ne autolarje. Gjithashtu eshte e pershtatshme per l

  380 €
  Prishtinë
  22 maj 14:44
 • /* APORAT PER LAGESHTI,VLLAGE,MYK MADE IN GERMANY

  /* APORAT PER LAGESHTI,VLLAGE,MYK MADE IN GERMANY

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • /* APORAT PER LAGESHTI.VLLAG,MYK ,MADE IN GERMANY.

  /* APORAT PER LAGESHTI.VLLAG,MYK ,MADE IN GERMANY.

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • -* KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN,MYKUN,

  -* KONDICIONERI E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN,MYKUN,

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:56
 • Matrapik Bosch

  Matrapik Bosch

  Matrapik i perdorur Bosch

  300 Lek
  Lushnjë
  21 maj 21:54
 • Makita videator 18V

  Makita videator 18V

  Set trapan me bateri litium,,, ne gjendje shume te mire... pa karikues!

  220 €
  Elbasan
  21 maj 21:34
 • + SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  + SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:29
 • KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN,VLLAGEN,MYKUN

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:28
 • */ APORAT PER LAGESHTI.VLLAGEN.MYK,MADE IN GERMANY

  */ APORAT PER LAGESHTI.VLLAGEN.MYK,MADE IN GERMANY

  Është publikuar nga beki me datën 21/05/2017 11:16. Foto 1 nga 8 PreviousNext Çmimi: - Trego distancën(Prishtinë) SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 21:28
 • Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale

  Vegla pune profesjonale nga me te ndryshmet te markes dewalt me qmime te arsyeshme dhe me garanci, si dhe servis profesjonal. Unaza e re tiran Perball hotel rolandit. 0675462279

  Me Marrveshje
  Tiranë
  21 maj 19:54
 • Co2 trefazor

  Co2 trefazor

  Ne gjendje te mir pune trefazor industrial komplet

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 maj 19:51
 • pipeta boje tefloni

  pipeta boje tefloni

  pipeta tefloni per pistoleta boje pluhur pjese kembimi

  10 €
  Durrës
  21 maj 19:34
 • Pipeta tefloni

  Pipeta tefloni

  pipeta tefloni si dhe accessore te tjere qe sherbejne per pistoleta lyerje me boje pluhur

  10 €
  Durrës
  21 maj 18:35
 • KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 18:35
 • SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHESS KONDICIONERIN E HEQ LAGESHTIN.VLLAGEN.MYKUN.

  SHES APORATIN E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN , MYKUN , APORATI ASHT MADE IN GERMANY ORGINAL ME LIBER ME CD ME 2 VITE GARANCJON VENDI I PRODHIMT TE APORATIT ASHT Ruesselsheim, Germany aporati asht best of 20

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 maj 18:02
 • Honda

  Honda

  Shes makinen e barit honda ne gjendje te rregullt e ardhur nga zvicrra,per ma shum info viber +38649809272

  150 €
  Vushtrri
  21 maj 17:29
 • makina te zdruktharise

  makina te zdruktharise

  Shiten makinat te zdruktharise per me shume ne tel. 044691601

  5.000 €
  Suharekë
  21 maj 17:29
 • Aparat per Matje te Lageshtis

  Aparat per Matje te Lageshtis

  Shitet aparati per matjen e lageshtis esht shum pak i perdorur krejt paisjet e libren e ka muni me me shkru ne email flm

  400 €
  Gllogoc
  21 maj 17:27
 • Shitet Hidrofori Sever 8

  Shitet Hidrofori Sever 8

  Shitet hidrofori i Markes Sever 8, ne gjendje te rregullt pune,

  75 €
  Ferizaj
  21 maj 16:55
 • ELEKTRO KOVIN HIDROFOR

  ELEKTRO KOVIN HIDROFOR

  Shes hidroforin elektro kovin ne gjendje te rregullt

  190 €
  Prishtinë
  21 maj 16:53
 • Gidore e vogel shum e mir

  Gidore e vogel shum e mir

  Shitet gidorja me impulsa krejt viber +38649620667

  40 €
  Fushë Kosovë
  21 maj 16:53
 • KOS PER BARI 500-WAT 320 mm E BLER TE BAU MARKET

  KOS PER BARI 500-WAT 320 mm E BLER TE BAU MARKET

  KOS E BARIT ME RRYM PRODHIM SLLOVEN DIAMETRI 320 mm E BELR NE BAUM ARKET 69 EURO NE GJENDJE PERFEKTE DHE PERDORET NE SHUM OPCIONE SIPAS PERSHTATJES SUAJ PASI QE I NDRYSHON FORMAT NE 3 VENDE DHE I PERS

  45 €
  Ferizaj
  21 maj 15:53
 •  co2 trefazor 200 a

  co2 trefazor 200 a

  I ardhur nga zvicrra pofesionale i kompletuar

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  21 maj 15:51
 • 2 Agregat

  2 Agregat

  Shitet dy agregate ne gjendje te rregullt me cmim total 50 euro per dy copa.

  50 €
  Gjilan
  21 maj 15:50
 • Maqin per pllaka Sigma

  Maqin per pllaka Sigma

  Shes maqinen Sigma me dimenzion 75 com origjinal qmimi 260

  260 €
  Prishtinë
  21 maj 15:46
 • Karroc per femije

  Karroc per femije

  Shitet Karroca per femije, eshte ne gjendje shum te mir dhe shum pak e perdorur e ardhur nga Austria. Qmimi 70€. Pres bleres serioz numri kontaktues 049 525 871. Ju faleminderit.

  70 €
  Suharekë
  21 maj 14:47
 • Aparat saldimi profesional

  Aparat saldimi profesional

  Aprati esht ne gjendje t mir pune i ardhur nga italia dhe i pa perdorur ketu .cmimi i diskutueshem

  1.000 €
  Vlorë
  21 maj 14:34
 • INVENTOR 1000 W

  INVENTOR 1000 W

  SHITET INVENTORI SHUM I RUJTUR SI I RI ME KAN ESHT 1000 W OSE 1 KW ESHT AUTOMATIK KUR TE NALET RRYMA AI VET AUTOMATIK NDEZET NUK DIKTOHET QE U NAL RRYMA DHE AUTOMATIKISHT E MBUSH EDHE AKUMULATORIN PU

  120 €
  Prishtinë
  21 maj 14:26
 • DIGITAL SHIBLER

  DIGITAL SHIBLER

  SUPER SHIEBLER DIGITAL APO MANUEL SUPER PER MATJE PRECIZE I RI ORIGJINAL I PAKETUM I BKER NE ZVICERR TEKNIK GJERMANE PER INFO TE BESNIKI 044 391 780 QMIMI VETEM 20 €

  20 €
  Dragash
  21 maj 14:24
 • Shes co2 esab 400ampera

  Shes co2 esab 400ampera

  Shes co2 esab 400 ampera ne gjendje shume te mire teknike ftofja me uje dhe eshte i kompletuar. Cmimi sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 maj 14:24
 • MBUSHES AKUMULATORI 12 V GJERMAN

  MBUSHES AKUMULATORI 12 V GJERMAN

  SHITET MBUSHESI I ARDHUR NGA GJERMANIA ESHT SHUM I RUJTUN DHE PUNON SHUM MIR

  35 €
  Prishtinë
  21 maj 14:24