Qen

Çmimi: Me Marrveshje
Qen

Detajet

Postuar
8 mars 05:27
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet qeni mashkull 3 muj shum i mir i hjeshum per oborr bahet zile poashtu i dashun per familjar dhe agresiv per njerzit e huaj per mashum Viber:+37745971137


Shpallje te ngjashme