Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Dje, 23:25
  6.900 €
 • 6 foto
  FORD FUSION 1.6 NAFTE 2005 CMIMI 3200 euro
  Vetura

  FORD FUSION 1.6 NAFTE 2005 CMIMI 3200 euro

  FORD FUSION VITI 2005 ✅ MOTORR 1.6 TDCI ( NAFTE ) , 172.000 KM ✅ KAMBIO MANUALE - KONDICIONER -

  Tiranë Dje, 23:25
  3.200 €
 • 2 foto
  VCDS versioni i fundit+LAPTOP+AUTODATA? ✔️
  Autopjese dhe paisje

  VCDS versioni i fundit+LAPTOP+AUTODATA? ✔️

  Ofert e limitune Ross-Tech VCDS HEX v2 (ne gjuhen angleze, gjermane ose italiane) me Laptop HP 2170

  Tiranë Dje, 23:22
  209 €
 • 11 foto
  Okazion Mercedes Benz Gl350 Bluetec Diesel 3.0.
  Vetura

  Okazion Mercedes Benz Gl350 Bluetec Diesel 3.0.

  Shitet Mercedes Benz Gl350 e vitit 2011. Diesel 3.0 nafte me motorr 2987c nuk e kap taksa e luksit.

  Tiranë Dje, 23:20
  19.600 €
 • 4 foto
  Auto
  Vetura

  Auto

  Shitet vw caddy 1.9 nafte viti 2006 ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, mund ta provoni vet.

  Tiranë Dje, 23:20
  5.700 €
 • 1 foto
  Dise benz c clas 200€
  Autopjese dhe paisje

  Dise benz c clas 200€

  Shes disqe benzi ne gjendje shum te mir bej ndrrim

  Tiranë Dje, 23:19
  200 €
 • 12 foto
  Renault megane 2004 1.9 nafte dci
  Vetura

  Renault megane 2004 1.9 nafte dci

  Shitet renault megane 1.9 dci nafte 120 kuaj fuqi.makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerik

  Tiranë Dje, 23:18
  2.500 €
 • 7 foto
  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

  Shutet . Honda Skuter Dylan 150 viti 2002 gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera peri

  Tiranë Dje, 23:16
  1.600 €
 • 5 foto
  Mercedes C220 dizel -00 autmatike super gjendje
  Vetura

  Mercedes C220 dizel -00 autmatike super gjendje

  Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne! Shitet

  Tiranë Dje, 23:16
  4.000 €
 • 0 foto
  Timon per Golf 1 i vitit 1976
  Autopjese dhe paisje

  Timon per Golf 1 i vitit 1976

  Shitet ;Timon per Golf 1 i vitit 1978 ne gjendje te mire i pa demtuar. Cmimi .300 euro. Cel. +355696

  Tiranë Dje, 23:15
  300 €
 • 11 foto
  Mercedez E210 320 CDI full ekstra fabrik
  Vetura

  Mercedez E210 320 CDI full ekstra fabrik

  Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne! Shitet

  Tiranë Dje, 23:15
  5.500 €
 • 6 foto
  Pjese per biciklet elektrike ingranazhe 3 cop
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per biciklet elektrike ingranazhe 3 cop

  Shiten ingranazhe per motorr elektrik biciklete te ardhur nga Anglia 28 dhembe 3 cop . Cmimi 12500 l

  Tiranë Dje, 23:15
  100 €
 • 4 foto
  Pjes per Mercedez E 211 280 320 cdi evo 4 Matic
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedez E 211 280 320 cdi evo 4 Matic

  Shitet moco e perdorur krahu i majte perpara per Mercedez E 211, 280 ,320 cdi evo 4 Matic 2005 \\ 2

  Tiranë Dje, 23:14
  100 €
 • 4 foto
  Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj
  Autopjese dhe paisje

  Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj

  Shitet krik i ri i pa perdorur per ndrrimin e gomes Audi Volkzwagen etj niversal . Cmimi 4000 lek .

  Tiranë Dje, 23:14
  35 €
 • 8 foto
  Disk i ri per Volkzwagen passat golf audi etj
  Autopjese dhe paisje

  Disk i ri per Volkzwagen passat golf audi etj

  Disk gome 15 (7J+15H2) per volkzwagen golf passat audi etj i ri pa perdorur origjinal vetem 1 cop ai

  Tiranë Dje, 23:14
  130 €
 • 1 foto
  Pjes per Tmax 500 2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Tmax 500 2001

  Pjes per Tmax 500 2001 te reja. Diskofren i pare dhe ferrota te para Yamaha origjinale 160 euro. Cel

  Tiranë Dje, 23:14
  160 €
 • 0 foto
  OKAZION ??
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  OKAZION ??

  Plastika ansore per te piesa bateris per papaq 1€ copa , ngjyra vishnje dhe gri.

  Tiranë Dje, 23:13
  1 €
 • 2 foto
  Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK
  Autopjese dhe paisje

  Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK

  Shiten stopa te pasem Ford Fiesta i majti dhe i djathti ne gjendje shum te mire. Cmimi 25 euro 1 cop

  Tiranë Dje, 23:13
  50 €
 • 1 foto
  Stop i pasem Golf 2 krahu majte i perdorur
  Autopjese dhe paisje

  Stop i pasem Golf 2 krahu majte i perdorur

  Shitet stop i pasem golf 2 krahu majte ne gjendje shum te mire. Cmimi 25 euro. Cel;+355696511122

  Tiranë Dje, 23:13
  25 €
 • 3 foto
  Disqe freni Ford Tranzit viti 1994 te reja
  Autopjese dhe paisje

  Disqe freni Ford Tranzit viti 1994 te reja

  Ford tranzit 1994 tamburo para 2 tamburo pas 2 te reja cmimi 15000 lek 4 cop. Te reja ne kuti marka

  Tiranë Dje, 23:13
  110 €
 • 8 foto
  Ford Tranzit injektor pomp freni rregullator
  Autopjese dhe paisje

  Ford Tranzit injektor pomp freni rregullator

  Injektor Ford tranzit MK6 2.0 16v TDDI,8 cop Bosch 50 euro copa, Injektor Ford Tranzit 2.5 diezel vi

  Tiranë Dje, 23:13
  60 €
 • 10 foto
  BMW 120 D coupe Nafte
  Vetura

  BMW 120 D coupe Nafte

  Shitet BMW seria 1 coupe 120 D viti 2008 2.0 nafte automat me 63572 km . Sensor parkimi para+mbrap

  Tiranë Dje, 23:11
  9.800 €
 • 10 foto
  Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic

  Porsche Cayenne Look Turbo 3.0 Benzin / Hybrid Viti Fundi 2011 ABS / Adaptive cornering lights / Ada

  Tiranë Dje, 23:10
  38.000 €
 • 5 foto
  VW Golf 6 GTI
  Vetura

  VW Golf 6 GTI

  Sensor Drita Shiu / Kamera Parkimi / Sendilje Lekur Ngjyre bezh / Xhama Elektrik / Pasqyrat me palos

  Tiranë Dje, 23:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 320 dizel
  Vetura

  BMW 320 dizel

  shitet bmw 320 nafte kabrio metalik look M viti 2008 e zeze ,automat me tapiceri te kuqe full optio

  Tiranë Dje, 23:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A4 dizel
  Vetura

  Audi A4 dizel

  Full option

  Kavajë Dje, 23:06
  3.700 €
 • 0 foto
  Opel Meriva, 2004-2005,1.7 Naftë CDTI (TI-të Kuqe)
  Vetura

  Opel Meriva, 2004-2005,1.7 Naftë CDTI (TI-të Kuqe)

  Opel Meriva, 2004-2005, 1.7 Naftë CDTI (TI-të Kuqe), 189\'000 KM, CH-Full Options: Kambio Manuale 5

  Tiranë Dje, 23:00
  3.300 €
 • 1 foto
  PJESE VW PASSAT VW TOURAN AUDI A4 AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  PJESE VW PASSAT VW TOURAN AUDI A4 AUDI A3

  Pjese Kembimi Auto Bruka ofron pjese origjinale per makinen tuaj Pjese per Vw-Passat Vw -Touran Audi

  Tiranë Dje, 22:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran

  AutoBruka ju ofron pjese per Golf 6 Bixeno, Audi A4 Bixeno, Touran Bixeno dhe Polo Cel: 0686850367

  Tiranë Dje, 22:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORRA 1.4 TSI KOMPRESOR
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRA 1.4 TSI KOMPRESOR

  Motorra 1.4 tsi kompresor me kilometra pak

  Tiranë Dje, 22:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORRA 1.2 TSI
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRA 1.2 TSI

  Motorra 1.2 Tsi per Golf 6-7 Polo 2010-2019

  Tiranë Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi “ VW PASSAT 2005-2010”
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi “ VW PASSAT 2005-2010”

  Pjese kembimi Vw Passat Vw Touran dhe Audi A4.Kambjo Automatike DSG dhe Manuale dhe te gjitha pjeset

  Tiranë Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese Kembimi per Volkswagen Passat 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi per Volkswagen Passat 2005-2010

  Pjese te ardhura nga jashte

  Tiranë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES S350 BLUEFICENT
  Vetura

  MERCEDES S350 BLUEFICENT

  S350. BLUEFCENT. PRODHIM 2010. 18000 Km. ARDHUR NGA GJERMANIA. FULL OPSIONE. TAPICERI LEKUR NGJYR GR

  Tiranë Dje, 22:54
  19.900 €
 • 5 foto
  Automat, Lancia 1.3 nafte 2006, Super full option
  Vetura

  Automat, Lancia 1.3 nafte 2006, Super full option

  OKAZION Lancia Musa Automat 1.3 nafte full option viti prodhimit 2006. Radio-Cd, Abs+Airbag, Kompjut

  Tiranë Dje, 22:54
  3.300 €
 • 4 foto
  1.3 nafte. Ekonomike. Targa. Arsye mosperdorimi
  Vetura

  1.3 nafte. Ekonomike. Targa. Arsye mosperdorimi

  Fiat Idea 1.3 nafte,viti prodhimit 2006, (shitet per arsye mosperdorim) me targa+ siguracion te pag

  Tiranë Dje, 22:54
  2.900 €
 • 10 foto
  TIGUANE R-Line model 2012
  Vetura

  TIGUANE R-Line model 2012

  TIGUANE R LINIE. Viti: 2011 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 140 000 149 999 Karburanti: Naftë

  Tiranë Dje, 22:53
  15.800 €
 • 2 foto
  Okazion volkswagen passat
  Vetura

  Okazion volkswagen passat

  Makina eshte ne gjendje perfekte,letrat te paguara per nje vit,goma te reja,me ekran.cmimi pak I dis

  Tiranë Dje, 22:52
  6.000 €
 • 10 foto
  Shitet GLK 350 4Matic - AMG Line !
  Vetura

  Shitet GLK 350 4Matic - AMG Line !

  GLK 350 4 Matic Motorr 3.5L Benzine me 302 Kuaj Fuqi dhe 370 NM Kambio dopiofreksion automatik me 7

  Tiranë Dje, 22:50
  23.000 €
 • 7 foto
  BENZ C CLASS  220 ELEGANCE
  Vetura

  BENZ C CLASS 220 ELEGANCE

  C CLASS 220 CDI ELEGANCE VITI 2005 KAMIO AUTOMATIKE SRS ABS ESP PASQYRA ME PALOSJE SENDILJE ME NG

  Tiranë Dje, 22:48
  4.600 €
 • 6 foto
  Ducati Streetfighter FULL CARBON
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati Streetfighter FULL CARBON

  Shitet Ducati Streetfighter 848 Full Carbon..Motorri eshte i bere me porosi dhe te gjitha pjeset i k

  Tiranë Dje, 22:45
  7.000 €
 • 6 foto
  Shitet BMW Seria 3 330 AUTOMAT
  Vetura

  Shitet BMW Seria 3 330 AUTOMAT

  Shitet bmw Seria 3 330 automat. Viti 2002 me letra per nje vit Gjendje shume te mire xhenerike dhe

  Tiranë Dje, 22:40
  3.900 €
 • 6 foto
  Ford focus 2009
  Vetura

  Ford focus 2009

  Ford focus 2009 1.8 tdci sapo ardhur nga italia me 187 mij km ... makina eshte akull ne gjendje shum

  Tiranë Dje, 22:40
  3.999 €
 • 6 foto
  OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.9TDI NE GJENDJE OK
  Vetura

  OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.9TDI NE GJENDJE OK

  SHES SEAT ALTEA VITI 10/2004 MOTOR 1.9 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYER

  Tiranë Dje, 22:36
  3.500 €
 • 9 foto
  OKAZION BENZ VITI 09/2010 C200 CDI KAMBIO AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION BENZ VITI 09/2010 C200 CDI KAMBIO AUTOMAT

  SHES BENZ C200 CDI VITI 2010 KAMBIO AUTOMAT ME TE GJITHA OPSIONET NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERB

  Tiranë Dje, 22:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz ML 320 BlueTech
  Vetura

  Mercedes Benz ML 320 BlueTech

  Shitet Mercedes Benz ML W164 320 BlueTech, 4 matik, motorr V6 2987cc (kubik), pa taks luksi, me 9010

  Tiranë Dje, 22:36
  12.900 €
 • 11 foto
  ML 350 //AMG LOOK//PANORAMA//2012
  Vetura

  ML 350 //AMG LOOK//PANORAMA//2012

  MERCEDES BENZ ML 350 VITI 2012. AMG PAKET, PANORAMIK, SEDILE LEKURE NGJYRE BEZHE ME MEMORJE DHE NG

  Tiranë Dje, 22:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO SHENIK...VITI 2006...MOTORR 1.9...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA...E SAPO ARDHUR N

  Tiranë Dje, 22:34
  1.500 €
 • 4 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1700€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1700€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO -SHENIK...VITI 2005...BENXIN-GAZ...ME 5 PORTA...ME TAVAN PANORAMIK... MOTORR 1.6.

  Tiranë Dje, 22:34
  1.700 €
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1800€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1800€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2006..ME NAFT...MOTOR 1.9...MANUALE...DISQE ALUMINI...KONDICIONER KL

  Tiranë Dje, 22:33
  1.800 €