Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 0 foto
  4Disqe 17inc CITROËN C4?Original +goma225/45/17
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe 17inc CITROËN C4?Original +goma225/45/17

  Goma Dunlop 225/45/17

  Tiranë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kia , Automatike , Okazion!! , Nderrohet!!!
  Vetura

  Kia , Automatike , Okazion!! , Nderrohet!!!

  Shitet Kia Carnival 6+1 me kambio automatike . Motorri eshte 2.9 nafte me 4 pistona . Disponon klima

  Tiranë Sot, 09:03
  3.300 €
 • 0 foto
  Goma. Te Reja. 205. 75. 16. C. Viti 2017. Hankok
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te Reja. 205. 75. 16. C. Viti 2017. Hankok

  Goma te reja 9

  Tiranë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes/Nderroj VW Touran 1.9 TDI, Viti 2010, Automat
  Vetura

  Shes/Nderroj VW Touran 1.9 TDI, Viti 2010, Automat

  Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2010, me 167000 KM. Makina eshte versioni full

  Tiranë Sot, 09:03
  8.000 €
 • 11 foto
  OkazionFord Fiesta Automatike “124Mije KM” 09
  Vetura

  OkazionFord Fiesta Automatike “124Mije KM” 09

  Shitet Ford Fiesta 1.6 benzine Kambio Automatike (Me vaj)jo rrobotike! e sapo ardhur nga Gjermania m

  Kavajë Sot, 09:02
  3.500 €
 • 5 foto
  SUPER !!! Porsche Panamera 3.6L 2012 100mij km
  Vetura

  SUPER !!! Porsche Panamera 3.6L 2012 100mij km

  Shitet Panamera e 2012 me 100mij km super makine 300ps me motorin me ekonomik qe ka ky model 3.6l be

  Tiranë Sot, 09:02
  38.000 €
 • 9 foto
  Okazion!Mercedes C220CDI Automat Full 05
  Vetura

  Okazion!Mercedes C220CDI Automat Full 05

  Shitet Mercedes Benz C220CDI Elegance I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!239Mije KM ori

  Kavajë Sot, 09:02
  4.500 €
 • 8 foto
  Okazion!Mercedes C200CDI SAPO TARGUAR “Full”06
  Vetura

  Okazion!Mercedes C200CDI SAPO TARGUAR “Full”06

  Shitet Mercedes Benz C200CDi i sapo ardhur Dhe i sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 vit!212Mije

  Kavajë Sot, 09:02
  4.100 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN POLO CROS ME MOTOR 1.4 BENZINE KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Urgjent !! E class 220 cdi , 4900€ .. okazion...
  Vetura

  Urgjent !! E class 220 cdi , 4900€ .. okazion...

  Shitet e class 220 cdi , xhama te zi origjinal , kontrolluar te benzi , sherbimet te gjitha te kryer

  Tiranë Sot, 09:02
  4.900 €
 • 5 foto
  Chevrolet Epica 2.0 Nafte automat
  Vetura

  Chevrolet Epica 2.0 Nafte automat

  Sherbimet e sapo bera, ne gjendje shume te mire. Cmimi i shitjes 3,000 Euro ose mundesi ndrrimi me

  Tiranë Sot, 09:02
  3.000 €
 • 11 foto
  Sajmir
  Vetura

  Sajmir

  Mercedez-Benz EVO 220 Avantgarde Viti prodhimit: 2007 Karburanti: Nafte Targa shqiptare me letra

  Tiranë Sot, 09:02
  7.300 €
 • 4 foto
  Renault Clio 1.4 16v
  Vetura

  Renault Clio 1.4 16v

  Renault clio benzin/gaz motorr 1.4, 16 valvula impianti i gazit i montuar te Eltoni fushkruje para 1

  Tiranë Sot, 09:02
  2.100 €
 • 8 foto
  Okazion!Toyota Yaris 1.4D-4D Diesel Automat
  Vetura

  Okazion!Toyota Yaris 1.4D-4D Diesel Automat

  Shitet Toyota Yaris 1.4 D-4D Diesel Automat E sapo ardhur me dogane te paguar!163Mije KM origjinale!

  Kavajë Sot, 09:02
  4.700 €
 • 9 foto
  Okazion!Ford Fiesta 1.4Diesel 125Mije Km 09
  Vetura

  Okazion!Ford Fiesta 1.4Diesel 125Mije Km 09

  Çmimi: 3 500 EUR Viti: 2008 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 160 000 - 169 999 Karburanti: Naftë T

  Kavajë Sot, 09:02
  3.500 €
 • 9 foto
  Suzuki Burgman 200, 2008, Nderrim me Honda SH
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 200, 2008, Nderrim me Honda SH

  Shitet motori Suzuki Burgman 200 cc i vitit 2008. 31000 km origjinale ne gjendje shume te mire motor

  Tiranë Sot, 09:02
  1.700 €
 • 8 foto
  VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat
  Vetura

  VW Touran, 1.9 TDI, viti 2010, 7 vende, Automat

  Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2009-2010, me 167000 KM. Makina eshte versioni

  Tiranë Sot, 09:02
  7.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 09:02
  6.500 €
 • 9 foto
  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CITROËN C4 -10 AUTOMAT 2.0DIZEL MUNDESI NDERRIMI

  CITROEN C4 ME MOTOR 2.0 DIZEL.MAKINA ESHTE 20.12.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 21

  Tiranë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford Tourneo 1.8 TDCI, 4+1, Me targa te sapo bera
  Vetura

  Ford Tourneo 1.8 TDCI, 4+1, Me targa te sapo bera

  Ford Tourneo Connect i sapo ardhur nga Gjermania. Viti 2006, me 4+1 vende. Mundesi palosje sedilesh

  Tiranë Sot, 09:02
  4.000 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM .MAKINA

  Tiranë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Mercedes benz

  Tiranë Sot, 09:01
  10.600 €
 • 10 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran

  Tiranë Sot, 09:01
  4.800 €
 • 6 foto
  TOYOTA RAV 4 NAFTE 2.2 2008 SWISS AUTO
  Vetura

  TOYOTA RAV 4 NAFTE 2.2 2008 SWISS AUTO

  TOYOTA RAV 4 NAFTE 2.2 2008 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME CDO SHERBIM TE BERE

  Tiranë Sot, 09:01
  6.700 €
 • 2 foto
  4 Disqe keskin. benz cls S clas. 20 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe keskin. benz cls S clas. 20 origjinal

  Disqe t te gjere mbrapa 8.5. Para. 10.5. Mbrapa ne gjendje po thuajse te reja origjinal keskin

  Tiranë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION   4.Disqe. Bmw. X5.19. Inch
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION 4.Disqe. Bmw. X5.19. Inch

  Disqe ne gjendje shume te mire

  Tiranë Sot, 09:01
  220 €
 • 11 foto
  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 730LD LUNGO 3.0L V6 DIZEL .MAKINA ESHTE 22.11.2007.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECA

  Tiranë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  5. Goma. 185. R 14 C.
  Autopjese dhe paisje

  5. Goma. 185. R 14 C.

  Goma

  Tiranë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Dunlop. RSC 225. 50. 17.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Dunlop. RSC 225. 50. 17.

  Goma t 90 %

  Tiranë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 740Li INDIVIDUALE LUNGO 4,0L MOTOR TIP TE RI V6 BENZINE VERSION EUROPE NUK E KAP TAKSA LUKSIT SE

  Tiranë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE E GOMA BMW 18 TE GJERE MBRAPA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA BMW 18 TE GJERE MBRAPA

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BENZ E CLASS 220 CDI AVANGARDE KAMBJO MANUALE
  Vetura

  BENZ E CLASS 220 CDI AVANGARDE KAMBJO MANUALE

  me dogan te paguar..e sapo ardhur nga gjermania

  Tiranë Sot, 09:00
  5.990 €
 • 2 foto
  FORD FUSION 1.4 NAFTE
  Vetura

  FORD FUSION 1.4 NAFTE

  ME DOGAN TE PAGUAR ..E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ..PER CFAR DO LLOJ PYETJE ME KONTAKTONI

  Tiranë Sot, 09:00
  2.900 €
 • 7 foto
  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL
  Vetura

  GOLF 5 KAMBJO MANUALE 1.9 NAFTE GOAL

  me dogan te paguar..e sapo ardhur nga gjermania..ne gjente te shkelqyer..per cfar do lloj pyetje me

  Tiranë Sot, 09:00
  4.500 €
 • 9 foto
  Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat
  Vetura

  Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat

  Shitet Audi A4 2.0 Benzine . Viti 2009. Kambio Automat. I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh

  Tiranë Sot, 09:00
  9.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen Golf Plus Cross 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen Golf Plus Cross 2.0 TDI

  Volkswagen Golf Plus Cross, Viti 2007, Nafte, Kambio Automatike, Klima Dixhitale Bi-Zone. Ne gjendje

  Tiranë Sot, 09:00
  6.999 €
 • 3 foto
  DISQE AMG BENZ 18 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG BENZ 18 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  disqe e goma model 2015 original

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma 22 inch benz ml
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 22 inch benz ml

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE E GOMA 20 INCH RANGER ROVER ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA 20 INCH RANGER ROVER ORIGJINAL

  Disqe e goma range rover model 2015

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE
  Vetura

  TOURAN 1.9 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 7 VENDE

  ME DOGAN TE PAGUAR..PER ME SHUM PYETJE KONTAKTONI

  Tiranë Sot, 09:00
  5.300 €
 • 6 foto
  Shitet Benz 220 CDI
  Vetura

  Shitet Benz 220 CDI

  Shitet Benz C klas 220 CDI i vitit 2002 Avandgarde ngjyra gri,me 220 mije klm,te vetat eshte blere

  Tiranë Sot, 09:00
  4.500 €
 • 3 foto
  BENZ C CLASS 200 CDI AVANGARDE AUTOMATIK
  Vetura

  BENZ C CLASS 200 CDI AVANGARDE AUTOMATIK

  ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Sot, 09:00
  5.300 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012
  Vetura

  VW PASSAT 1.6 Nafte 2012

  Shitet passat portobagazh ( station wegan) i vitit 2012 me motorr 1.6 nafte me kambio manuale 6+R. N

  Tiranë Sot, 09:00
  8.400 €
 • 7 foto
  PEUGEOT 107 AUTOMAT 2012 SWISS AUTO
  Vetura

  PEUGEOT 107 AUTOMAT 2012 SWISS AUTO

  PEUGEOT 107 AUTOMAT E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPRERE 1,0 BENXIN ME KM ORIGJINALE ME LI

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 225 45 17 dhe 245 40 17 viti 2019
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225 45 17 dhe 245 40 17 viti 2019

  2 goma 225 45 17 para dhe 2 goma 245 40 17 mbrapa te 4 gomat ne nje lule viti 2019

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OPEL CORSA 1.3 NAFTE KAMBJO MANUALE VITI 2008
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 NAFTE KAMBJO MANUALE VITI 2008

  ME DOGAN TE PAGUAR.E SAPO ARDHUR MGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Tiranë Sot, 09:00
  3.700 €
 • 8 foto
  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO
  Vetura

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 SWISS AUTO

  VW CADDY 1.9 NAFTE 2007 E ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE ME

  Tiranë Sot, 09:00
  5.200 €
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI A3 . ME MOTOR 1.9 TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 2010

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  Tiranë AUDI A5 ME LOOK RS5 FABRIKE ME MOTOR 1.8 BENZINE KAMJO MANUALE ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12

  Tiranë Sot, 09:00
  Me Marrveshje