Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Seagate 160gb 500GB 80GB 320GB

  Seagate 160gb 500GB 80GB 320GB

  Seagate 160gb Ide Hard Drive - Buy

  15 €
  Podujevë
  4 korrik 17:21
 • Gjeka te rrymes per Llaptopa,(spina ) DC gjeka

  Gjeka te rrymes per Llaptopa,(spina ) DC gjeka

  DC gjeka (spina) per Llaptopa ACER DELL HP ASUS SAMSUNG TOSHIBA COMPAQ PACKARD BELL SIEMENS SONY etj.....

  4 €
  Podujevë
  4 korrik 16:18
 • Karikues te ndryshem per Laptop (Dell, HP, etj.)

  Karikues te ndryshem per Laptop (Dell, HP, etj.)

  Shes karikues te ndryshem origjinal per laptop. Cmimi 1500 lek copa.

  1.500 Lek
  Tiranë
  4 korrik 16:17
 • Sony PSZ-HB2T HDD 2TB

  Sony PSZ-HB2T HDD 2TB

  Sony HDD 2TB Modeli: PSZ-HB2T USB 3.0 dhe Thunderbolt port Pershkrim apo detaje me te hollsishme: http://www.pro.sony.eu/pro/lang/en/eu/product/broadcast-products-portable-storage/psz-hb2t/overview/

  215 €
  Gjilan
  4 korrik 15:17
 • (Urgjent) Graphtec FC8600 54 Inch (Viti 2016)

  (Urgjent) Graphtec FC8600 54 Inch (Viti 2016)

  Maximum cutting speed of 58.5 in/sec 4.0G Maximum Acceleration Up to 600g cutting force! Effective cutting of: diamond grade, high-intensity reflective film, prismatic grade reflective sheeting, sandb

  3.000 €
  Prishtinë
  4 korrik 14:27
 • PS3 , Playstation 3 , Lojra PS

  PS3 , Playstation 3 , Lojra PS

  Shitet Playstation 3 (PS3), shumë pak i përdorur, me 11 lojra dhe me 1 dorezë (joystic controler) në gjëndje shumë të mirë. Me një memorie të konsiderueshme (HDD 250 GB) Lojrat janë sipas dëshires: Si

  18.000 Lek
  Tiranë
  4 korrik 14:17
 • kart grafike per kompiuter hd

  kart grafike per kompiuter hd

  nvidia gtx 550 ti 2gb ... per lojra ose montazh!

  70 Lek
  Gjirokastër
  4 korrik 14:16
 • PS ,  Playstation 3 , Lojra PS

  PS , Playstation 3 , Lojra PS

  Shitet Playstation 3 (PS3), shumë pak i përdorur, me 11 lojra dhe me 2 doreza (joystic controler) në gjëndje shumë të mirë. me HDD (memorie) 250 GB Lojrat janë sipas dëshires: Si PSH: - GTA 5 - FIFA 1

  20.000 Lek
  Tiranë
  4 korrik 13:26
 • AKSION Adapter rryme per llaptop Samsung 19V-2,1A

  AKSION Adapter rryme per llaptop Samsung 19V-2,1A

  AKSION! Cmimi i meparshem :33 euro Adapter rryme per llaptop Samsung 19V-2,1A/40W. Kodi i artikullit: 5697666 SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet

  28 €
  Prishtinë
  4 korrik 13:26
 • PC Kabell VGA / VGA 2m me izolim te dyfishte

  PC Kabell VGA / VGA 2m me izolim te dyfishte

  PC Kabell VGA / VGA 2m me izolim te dyfishte Kodi i produktit: 3354373 PC Kabell VGA / VGA 2m me izolim te dyfishte MONITOR-KABEL HDD15-ST->HDD15-ST HQ 2,0M packaging units Type: Round cable

  3 €
  Prishtinë
  4 korrik 13:16
 • kartele grafike NVIDIA GeForce 8400-256Mb

  kartele grafike NVIDIA GeForce 8400-256Mb

  shes 10 kartele grafike NVIDIA GeForce 8400 -256Mb fps konstant 99 ne cs 1.6 qmimi per te gjitha komplet 100 euro viber +38649876584

  100 €
  Vushtrri
  4 korrik 10:28
 • Zotac GTX 980 1.5GHz 4GB 30Mh/sec

  Zotac GTX 980 1.5GHz 4GB 30Mh/sec

  Kujt i duhet per mining ose per loja bujrum, kartela e re kushton 650$, por masi eshte e perdorur edhe ska garancion por punon perfekt qmimi eshte ma i ulet. https://www.amazon.com/GeForce-3DisplayPo

  400 €
  Prishtinë
  4 korrik 10:26
 • shes urgjent peojektorin

  shes urgjent peojektorin

  shitet urgjent projektori i ardhun nga amerika

  150 €
  Ferizaj
  4 korrik 10:16
 • Procesor i7 -720QM Per Loptop

  Procesor i7 -720QM Per Loptop

  intel core i7-720QM të dhenat jan ne kët link.......http://ark.intel.com/products/43122/Intel-Core-i7-720QM-Processor-6M-Cache-1_60-GHz

  50 €
  Gjilan
  4 korrik 09:16
 • Razer deathadder

  Razer deathadder

  Shitet razer deathadder 2013 ne gjendje perfekte

  30 €
  Pejë
  4 korrik 02:26
 • USB HUB 10 PORTE - ME POWER

  USB HUB 10 PORTE - ME POWER

  USB HUB 10 PORTE - E RE ME POWER ENERGJI TE VETEN.

  10 €
  Gjilan
  4 korrik 01:16
 • Kartela grafike SAPHIREE RADEON 470 dhe 570

  Kartela grafike SAPHIREE RADEON 470 dhe 570

  Shes kartelat grafike: - 1 cope (Saphiree Radeon 470) 375EUR - 3 copa (Saphiree Radeon 570) 420EUR/copa

  375 €
  Gjilan
  4 korrik 01:16
 • Intel Core 2 Quad Core Processor SLB6B Q9400 2.66

  Intel Core 2 Quad Core Processor SLB6B Q9400 2.66

  Intel Core 2 Quad Core Processor SLB6B Q9400 2.66 Ghz / 6M / 1333 LGA775 CPU

  30 €
  Podujevë
  3 korrik 22:17
 • Rig ethereum mining

  Rig ethereum mining

  Rx580 x6 me dual mining me perfitu me 2 valuta pernjeher pa e pengu njana tjetren. 186 mhs ne ethereum + 3500 mhs ne Siacoin Rigat mund te jene te gatshme per 1 jave deri max 3 jave

  4.200 €
  Ferizaj
  3 korrik 22:16
 • UNIFI

  UNIFI

  Unifi wireles Ne gjendje te rregullt

  Me Marrveshje
  Gjilan
  3 korrik 21:27
 • Shitet HDD i brendshem

  Shitet HDD i brendshem

  HDD SEAGATE 2TB ne gjendje sh te mire.

  5.000 Lek
  Tiranë
  3 korrik 21:26
 • Wiffi,wirelles ne gjendje trregullt-tp link

  Wiffi,wirelles ne gjendje trregullt-tp link

  Wifi eshte ne gjendje trregullt Per info shtes kontakti ne:+377-44-425-809. Wiber Whats app Messenger etj Ju mirpresim

  15 €
  Gjakovë
  3 korrik 21:16
 • Intel core i7 920

  Intel core i7 920

  cpu osht gjendje perfekte muni me ardh edhe me pa punen qe e ben esht i perdort per me shum info contato Watsapp ose Viber.Ky cpu osht per lga1366

  50 €
  Skënderaj
  3 korrik 20:18
 • SHITET STEELSERIES RIVAL 300 2016

  SHITET STEELSERIES RIVAL 300 2016

  Shes mausin steelseries rival 300 4 muaj i perdorur, i blere ne market te licensuar ne Shkup. Eshte modeli me i ri te viteve te fundit nga Rival 300, gumicat qe jane te vendosura ne anesoret e mausit

  45 €
  Prishtinë
  3 korrik 20:16
 • Projektor

  Projektor

  Epson PowerLite1221, PowerLite 1261W

  150 €
  Gjilan
  3 korrik 19:25
 • Printer per fotot Canon selphy c910

  Printer per fotot Canon selphy c910

  Printer per fotot Canon selphy c910 Paisja permban WiFi edhe USB , i pranon komandat nga te 2 mundesit ! printon 10 cm x15 cm Full COLOR Cmimi i padiskutueshem !

  50 €
  Gjakovë
  3 korrik 19:22
 • intel core i7

  intel core i7

  Procesor intel core i7 6700k (4.0 ghz 8mb Lga1151) e re npaket e ardhur nga zvicrra.

  350 €
  Gjilan
  3 korrik 18:27
 • shes 5 riga Sapphire RX 580 NITRO 8gb 180 MhZ RIG

  shes 5 riga Sapphire RX 580 NITRO 8gb 180 MhZ RIG

  shes 5 riga jan te perdorur me shum se 1 muaj kartela grafike 30cop Sapphire RX580 8gm Nitro totali per 5 copa 25,000euro qimimi eshte fiks

  5.000 €
  Prishtinë
  3 korrik 18:17
 • Shitet monitori Samsung SyncMaster 244T

  Shitet monitori Samsung SyncMaster 244T

  Shitet monitori Samsung SyncMaster 244T. Monitori eshte ne gjendje te rregullt. Të dhënat: Samsung SyncMaster 244T -Full HD 1920x1200 -24inch -1 x VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) -1 x DVI-D - 24 pin dig

  80 €
  Mitrovicë
  3 korrik 17:29
 • Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

  Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

  Shes pjesë dhe pajisje për kompjuterë.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 korrik 16:43
 • Monitor

  Monitor

  Shitet monitor LG model Flatron w1941s Monitori eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje te mire.

  40 €
  Prizren
  3 korrik 16:27
 • Karte Grafike +CPU QUAD Core Q9300+ Ram 4x2gb DDR2

  Karte Grafike +CPU QUAD Core Q9300+ Ram 4x2gb DDR2

  Karte Grafike: Sapphire RADEON HD 4850 X - 5000 Leke CPU: Core 2 Quad Q9300 6 MB Cache ( http://ark.intel.com/products/33922/Intel-Core2-Quad-Processor-Q9300-6M-Cache-2_50-GHz-1333-MHz-FSB ) - 4000 L

  10.000 Lek
  Tiranë
  3 korrik 16:26
 • Shes Rig Mining Ethereum

  Shes Rig Mining Ethereum

  I RI 6x Sapphire Rx 470 4GB 6x Risers MB Biostar TB250-BTC RAM 4GB SSD 120GB CPU Celeron 2 x power 650w

  4.000 €
  Prishtinë
  3 korrik 14:35
 • Adapter USB 3.1C Ne HDMI

  Adapter USB 3.1C Ne HDMI

  Ky konvertues mundeson qe paisjet qe kan dalje USB3.1 ose USB C te shendrrojn sinjalin ne HDMI dhe te lidhet me nje projektor ose teleivizor. Kodi i produktit: G615720 SPECIALE!! Artikujt ne vlere p

  30 €
  Prishtinë
  3 korrik 14:34
 • Shes ekranin e PC (DELL)

  Shes ekranin e PC (DELL)

  Shes ekranin e PC (DELL)

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 korrik 14:32
 • Canon IR2016i

  Canon IR2016i

  Fotokopje Canon iR2016i

  320 €
  Prishtinë
  3 korrik 13:26
 • ETHEREUM MINING MACHINE

  ETHEREUM MINING MACHINE

  ETHEREUM MINING MACHINE GTX1060 DDR5 Contact 00355672013246(Viber, Whatsapp,) *MB MSI Z270 TOMAHAWK (Z270, S1151, ATX, DDR4, Intel) *EVGA GTX 1060 Gaming ACX 3.0 6GB DDR5, PCI-E, DVI, HDMI, 3xDP *Inte

  3.200 €
  Prishtinë
  3 korrik 13:26
 • VGA PC transmetus dhe pranues sinjali

  VGA PC transmetus dhe pranues sinjali

  VGA (PC) transmetus dhe pranues sinjali deri ne 300mKjo paisje mundeson qe permes kabllit te internetit CAT5/6/UTP/FTP dhe SFTP bartjen dhe pranimin e sinjalit nga llaptopi ose PC shtepiza deri ne lar

  104 €
  Prishtinë
  3 korrik 13:26
 • Paisje per Call Center

  Paisje per Call Center

  OKAZION 24 Postacione 22 Karige te reja 20 Kompjutera Dell duall core ,4 gb ram , 20 Ekrane 19" 1 SERVER HP Proliant DL385 G6 (64 Gb Ram) 22 kufje profesionale Plantronics C 320 1 Firewall mikrotik

  4.000 €
  Korçë
  3 korrik 13:18
 • Kabell rryme per PC monitor dhe TV i kthym 5m

  Kabell rryme per PC monitor dhe TV i kthym 5m

  Kabell rryme per PC monitor dhe TV i kthym 5m Kodi i produktit: D434997 __________________________________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gra

  8 €
  Prishtinë
  3 korrik 13:17
 • PC kabell kualitativ 15m

  PC kabell kualitativ 15m

  PC kabell kualitativ 15m me filtera me izolim te dyfishte dhe filtera, I bardhe. Kodi i artikullit: 7741706 PC kabell kualitativ 15m me filtera me izolim te dyfishte dhe filtera English: MC03-1000 M

  24 €
  Prishtinë
  3 korrik 12:17
 • Internet kabell 2m 1:1 lidhjet, izolim i dyfishte

  Internet kabell 2m 1:1 lidhjet, izolim i dyfishte

  Internet kabell 2m 1:1 lidhjet, izolim i dyfishte kualitativ Kodi i produktit: 1981079 SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositn

  2 €
  Prishtinë
  3 korrik 12:17
 • Ventillatore 60x60x15mm / 24V

  Ventillatore 60x60x15mm / 24V

  Ventillatore 60x60x15mm / 24V Kodi i produktit:H419815 SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni artikuj nje apo me shume artiku

  6 €
  Prishtinë
  3 korrik 12:16
 • Fotokopje Printer

  Fotokopje Printer

  Shitet printeri xerox per pjese pasi i.mungon ngjyra

  35 €
  Prishtinë
  3 korrik 12:16
 • TEXAS INSTRUMENTS

  TEXAS INSTRUMENTS

  SHITET SIKUR I RI TEXAS INSTRUMENTS.

  40 €
  Prishtinë
  3 korrik 10:16
 • MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  Shesim Mjalt per Dobesim , Perzierje e Nente Lloj Bimesh Perfitimet : Dobeson me shpejtesi , Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt , Organizmin e mban të ngopur , Stabilizon tensionin e

  16 €
  Prishtinë
  3 korrik 07:16
 • Shes 1 Rig Mining Ethereum

  Shes 1 Rig Mining Ethereum

  Sapo Kompletuar i Ri 6x Sapphire Rx 470 4GB 6x Risers MB Biostar TB250-BTC RAM 4GB SSD 120GB CPU Celeron 2 x power 650w

  4.200 €
  Prishtinë
  3 korrik 04:16
 • Shes keto pjes per kompjuter ,

  Shes keto pjes per kompjuter ,

  Përshkrim i sendit: Shiten 3 rama , 512 mb 5eur 1 ram 1gb , 5euro 2 rama 256 3euro 2rama 128 2euro 1 power supply (20 pina) 5euro origjinal , 1 dvd-writer , nga 5 euro , PR

  1 €
  Gjilan
  3 korrik 03:16
 • XFX Radeon 7990 Dual GPU  Ethereum / 43MH/s

  XFX Radeon 7990 Dual GPU Ethereum / 43MH/s

  shes XFX Radeon 7990 Dual GPU Ethereum / 43MH/s http://www.guru3d.com/articles-pages/radeon-hd-7990-review,1.html

  500 €
  Prishtinë
  3 korrik 02:16
 • SummaCutt

  SummaCutt

  Plotter-Cutter SummaCutt D140SE me sy Optik ne gjndje shume te mire pune Model: 2011 Viber: +377 44 225 717

  1.250 €
  Prishtinë
  3 korrik 01:16