Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Apple A1143 4-Port Wireless N Router 300 Mbps

  Apple A1143 4-Port Wireless N Router 300 Mbps

  Apple A1143 4-Port Wireless N Router

  65 €
  Ferizaj
  21 mars 22:18
 • Mouse G502 Logitech

  Mouse G502 Logitech

  PROTEUS SPECTRUM RGB TUNABLE GAMING MOUSE me color LED i ri, ne kuti

  50 €
  Ferizaj
  21 mars 22:18
 • OKAZION Canon Printer Fotokopje Skaner

  OKAZION Canon Printer Fotokopje Skaner

  Printer-Fotokopje-Skaner Canon iR1024i: Printer-Fotokopje-Skaner 8000 kopje/toner, Rezolucioni: 1200 dpi, Shpejtësi Printimi: 22 ppm (A4) *Super ekonomik* Cmimi: 199 euro Cel: 068 28 91 440 Adre

  199 €
  Tiranë
  21 mars 22:16
 • Apple Ipad 4Mini

  Apple Ipad 4Mini

  (TeleGram : +16149296401/Username: apelindo ) ( Skype : centrinob2b / Whats-app: +2348179118107 ) Guaranteed order totals (including shipping fees, duty and taxes) Cost-effective international

  380 €
  Zveçan
  17 mars 10:39
 • 7 inch Universal Leather Case Cover Micro USB interface Keyboard For Tablet PC

  7 inch Universal Leather Case Cover Micro USB interface Keyboard For Tablet PC

  Shitje paisje Universale mbrojtese me tastiere per tableta 7 inch me bluetooth dhe fishe karikimi Gjendja e paisjes e re Cmimi 1500 leke

  1.500 Lek
  Tiranë
  27 shkurt 09:27
 • NVIDIA Quadro FX 1800

  NVIDIA Quadro FX 1800

  NVIDIA Quadro FX 1800 ne gjendje perfekte! Kartel grafike shume e pershtatshme per Gaming dhe Dizajn ! Cmimi real i karteles ne treget jasht Kosoves e keni ne link posht, eshte rreth 160$ Eshte per

  35 €
  Prishtinë
  21 shkurt 17:34
 • SWITCH LINKSYS ME 4 PORTA<

  SWITCH LINKSYS ME 4 PORTA<

  Shes switch linksys me 4 porta mob: 044 968 171 049 838 866 e-mail: [email protected] viber: +38649 838 866

  50 €
  Prishtinë
  21 shkurt 17:34
 • bord ddr3 lenovo L-IQ45

  bord ddr3 lenovo L-IQ45

  SHITET bord ddr3 lenovo L-IQ45 LGA 775......1300 LEK

  1.300 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 17:27
 • bord foxconn g41mx-k ..2g ram .coreduo e7500 2.9

  bord foxconn g41mx-k ..2g ram .coreduo e7500 2.9

  shitet bordi DDR2 i kompletuar foxconn g41mx-k ..2g ram .coreduo e7500 2.9 + coller ....2300 lek i pa disk

  2.200 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 16:18
 • hard disk 160 g seagate 100% ..1000 lek copa

  hard disk 160 g seagate 100% ..1000 lek copa

  hard disk 160 g seagate sata 100% ... 1000 lek copa......

  1.000 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 16:16
 • hard disk  250 g 100%...

  hard disk 250 g 100%...

  hard disk 250 g 100%... 1500 lek

  1.500 Lek
  Tiranë
  21 shkurt 16:16
 • TP-LINK 4-Port Cable/DSL Router - I rii !

  TP-LINK 4-Port Cable/DSL Router - I rii !

  Shitet urgjent Routeri me 4 porte i pa perdorur, i ri ne paket.. Per mashum mund te shkruani ne viber +37745497880.

  10 €
  Prizren
  21 shkurt 15:26
 • Kabel FTP 2.5 m flat

  Kabel FTP 2.5 m flat

  Kabel FTP 2.5 m flat Shume praktik per tu marre me vete ne canten e laptopit dhe per te lidhur paisjet me ngjyre te verdhe. Shesim edhe kabuj UTP dhe FTP CAT 5 ose CAT 6 nga 10m deri ne 100m. Kontak

  500 Lek
  Durrës
  21 shkurt 15:26
 • BARCODE SCANNER HONEYWELL METROLOGIC ORBIT

  BARCODE SCANNER HONEYWELL METROLOGIC ORBIT

  *HONEYWELL METROLOGIC ORBIT......................... *LEXUES I BARKODAV.............…............................... *BARCODE SCANNER................................................ *MUNDËSI T

  129 €
  Mitrovicë
  21 shkurt 15:22
 • Intel liquid Cpu cooling

  Intel liquid Cpu cooling

  Ftohës me ujë për Cpu firma Intel

  55 €
  Podujevë
  21 shkurt 15:21
 • Gigabyte MotherBoard LGA 1150

  Gigabyte MotherBoard LGA 1150

  Ofroj pllakën Gigabyte GA-H97M-D3H. Specifikat: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=49 Pa ndrrime.

  90 €
  Podujevë
  21 shkurt 15:21
 • Hp pro 6305

  Hp pro 6305

  shes hp pro 6305 i sapoardhun nga jasht, ka keto performanca: cpu AMD A8-5500B 3.2Ghz; Ram ddr3 8GB; HDD 320 GB sata per specifika tjera kqyre ngoogle qmimi 150 euro kontakt nviber +38649876584

  140 €
  Prishtinë
  21 shkurt 15:21
 • Pjes per kompiter

  Pjes per kompiter

  Shitet pjea per komputer Hdd sata 40 80 160 Hdd ide 40 80 Ram ddr1 ddr2 Ram per laptop ddr2 ddr3 1gb 2gb 4gb ecc ram Plaka(motherboard)asus foxcon etj Tower Cpu lga pa gjulpan 2.4 2.8 3.0 3.2 3.4 3

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 14:33
 • Pjes per kompiter

  Pjes per kompiter

  Shitet pjea per komputer Hdd sata 40 80 160 Hdd ide 40 80 Ram ddr1 ddr2 Ram per laptop ddr2 ddr3 1gb 2gb 4gb ecc ram Plaka(motherboard)asus foxcon etj Tower Cpu lga pa gjulpan 2.4 2.8 3.0 3.2 3.4 3

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 shkurt 14:33
 • Steam

  Steam

  Shes steamin me lojen csgo i ka 4000 hrs dhe faceit eshte lvl 10

  50 €
  Gjakovë
  21 shkurt 14:16
 • HARDDISK 1 TB i Apple-it

  HARDDISK 1 TB i Apple-it

  Shitet harddisku 1 TB i Apple-s 7200 RPM ka qen i vendost ne PC Apple ....

  40 €
  Prishtinë
  21 shkurt 13:20
 • Power Supply 500Wat + 6 Pin

  Power Supply 500Wat + 6 Pin

  Shes power supply 500Wat ne gjendje perfekte 1x6 pin per kartela grafike 1x4 pin + 8 pin CPU Per me shume informata kontakt ne tel ose viber Qmimi fiks Tel: 049522540 Viber: +38649522540

  27 €
  Prishtinë
  21 shkurt 11:23
 • Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  ViewSonic VA1917A 19-Inch Screen LED-Lit Monitor, 16:9 widescreen LED monitor with HD 1366x768 resolution, sRGB color correction delivers true colors, ViewSonic's new VA1917a is an environmentally

  82 €
  Tiranë
  21 shkurt 11:19
 • Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  Monitor Acer LED 18.5 inc Model: V196HQL, Wide Screen 18.5"(47.0cm) 16:9; Resolution 1366 x 768; Contrast Ratio :100,000,000:1 ; Display colors 16.7 M; Video Output : VGA.1 Vit Garanci. Orari 9/00- 19

  80 €
  Tiranë
  21 shkurt 11:16
 • Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  Monitor Asus 18.5'' , Model : VS197DE , Wide Screen 18.5"(47.0cm) 16:9, Resolution : 1366x768, Contrast Ratio (ASCR) : 50000000:1 ,Display Colors : 16.7M ,Video Output : VGA .1 Vit Garanci Orari 9/00-

  84 €
  Tiranë
  21 shkurt 11:16
 • Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  ASUS 22" Wide VS228DE, True Resolution : 1920x1080. Full HD 1080P, Pixel Pitch : 0.248mm, Brightness (Max) : 200 cd/m2, Contrast Ratio(ASCR) : 5000000:1. Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos

  140 €
  Tiranë
  21 shkurt 11:16
 • Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  Monitore te Rinj 1 Vit Garanci

  ASUS 24`` Wide VS247NR, Monitor LED; Wide Screen 23.6 inches(16:9) ;Contrast Ratio 50,000,000:1; FullHD (1920px X 1080px); Brightness 250cd/m2; Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Comput

  165 €
  Tiranë
  21 shkurt 11:16
 • HP 800 Designjet plloter me refill

  HP 800 Designjet plloter me refill

  Shitet HP 800 designjet plloter me refill sistem te ngjyrave Arkitekture, pllot , print , plloter , ploter

  800 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:26
 • Sony Vaio 17 inch Full HD Core2duo 4GB ram

  Sony Vaio 17 inch Full HD Core2duo 4GB ram

  Shes urgjent Laptopin e rrujtun Sony Vaio PCG-8W1M me 4 GB RAM Intel core TM 2 Duo HD100gb Ekrani briljant me ngjyra fantastike Blu ray disc optical etj bsp ne gjendje shume te mire. Full HD 1080

  135 €
  Prishtinë
  21 shkurt 10:20
 • USB Barkod lexues

  USB Barkod lexues

  Barkod lexues per markete,barnatore etj. Barkod lexuesi lidhet me USB.

  35 €
  Prizren
  21 shkurt 10:16
 • Kompjutera Brand Name Te rinj 1 Vit Garanci

  Kompjutera Brand Name Te rinj 1 Vit Garanci

  PC Brand i Ri, HP Compaq 6200 MT ,Procesor Intel Core i3 3Ghz,RAM 4 GB DDR3 ,HDD 750 GB, DVD, VGA on board, Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Computel Land, rr. “Durresit”, Prane Zog

  230 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Kompjutera Brand Name Te rinj, 1 Vit Garanci

  Kompjutera Brand Name Te rinj, 1 Vit Garanci

  PC Brand i Ri, Dell Optiplex 780 ,Procesor Core 2 Duo E8400 3.0 Ghz ,RAM 4 gb ,HDD 500 gb, DVD, VGA on board, Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Computel Land, rr. “Durresit”, Prane Z

  140 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Kompjutera Brand Name, HP 6005 MT

  Kompjutera Brand Name, HP 6005 MT

  PC Brand i Ri, HP 6005 MT , Procesor AMD Athlon II X2 AM3 Dual-Core 2.8GHz ,RAM 8 GB DDR3 ,HDD 750 GB, DVD, VGA on board,Te rinj, 1 Vit Garanci . Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Comput

  195 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Kompjutera Brand Name Te rinj 1 Vit Garanci

  Kompjutera Brand Name Te rinj 1 Vit Garanci

  PC Brand i Ri, HP Compaq 6200 MT ,Procesor Intel Dual-Core G620 2.6 Ghz,RAM 4 GB DDR3 ,HDD 500 GB, DVD, VGA on board. Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Computel Land, rr. “Durresit”,

  150 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Kompjutera Brand Name Te rinj, 1 Vit Garanci

  Kompjutera Brand Name Te rinj, 1 Vit Garanci

  PC Brand i Ri, HP 6005 MT , Procesor AMD Athlon II X2 AM3 Dual-Core 2.8GHz ,RAM 4 GB DDR3 ,HDD 500 GB, DVD, VGA on board. Orari 9/00- 19/00. Adresa: 3- Flamuret, Cosmos Computel Land, rr. “Durresitâ

  150 €
  Tiranë
  21 shkurt 10:16
 • Pllake + Procesor i7 + Cooler

  Pllake + Procesor i7 + Cooler

  Shes pllaken me procesor ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicra Pllaka - ASUS P8P67 DELUXE Procesori - Intel® Core™ i7-2600K Processor 8M Cache, 3.40 up to 3.80 GHz Cooleri - Intel Nese doni E

  165 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • Kartel grafike 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte

  Kartel grafike 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte

  Shes kartelen grafike ASUS - AMD Radeon HD 6950 - 2Gb DDR5 ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Zvicra per me shume informata kontakt ne tel ose viber Linku - https://www.asus.com/Graphics-Cards/EA

  85 €
  Prishtinë
  21 shkurt 09:16
 • GTX 770,GTX 560,,GTX 285,GTX 280,GTX 275,GTX 265..

  GTX 770,GTX 560,,GTX 285,GTX 280,GTX 275,GTX 265..

  NVIDIA GTX 770 - 200€ - NVIDIA GTX 690 Dual GPU 4GB. - u shit flm merrjep. - GTX 560TI = u shit flm merrjep. - GTX 560 = 85€ - GTS 450 = u shit flm merrjep. - GTX 285 = 65€ - GTX 285 = 65 € - GTX 280

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 09:16
 • NVIDIA GeForce 9600 GT

  NVIDIA GeForce 9600 GT

  GeForce 9600 GT DirectX 10 VCG96512GXEB 512MB 256-Bit GDDR3 PCI Express 2.0 x16 HDCP Ready SLI Support Video Card i dikutushem

  30 €
  Tiranë
  21 shkurt 08:16
 • Shes Gaming Mouse 6d 2400DPi Silent

  Shes Gaming Mouse 6d 2400DPi Silent

  Mouse i ka 5 pulla , 2 pullat kryesore i ka silent dmth nuk nihen kur i klikon . I ka 5 ngjyra qe i ndrrohen vet . Osht i ri veq 2 dit e kom perdor edhe osht shum i leht i pershtatshem per dore . Vibe

  20 €
  Prishtinë
  21 shkurt 03:16
 • okazion ASUS A7J 17inc

  okazion ASUS A7J 17inc

  CPU Intel Core Duo T2400 / 1.83 GHz Resolution 1440 x 900 hdd 150gb ram 2gb i diskutushem

  70 €
  Tiranë
  21 shkurt 02:16
 • Ram Memory DDR3

  Ram Memory DDR3

  Ne gjendje shum te mire jane dy copa ka 2 gb. Nese i bleni dy copa kushtojne 20 euro. Nese e bleni vetem nje kushton 15 euro. Jane origjinale te markes SAMSUNG. 044415767

  15 €
  Prizren
  20 shkurt 23:24
 • RAM 2 GB Kingston

  RAM 2 GB Kingston

  Kingston ValueRAM 2 GB (1x2 GB Module) 1333MHz DDR3 DIMM Desktop Memory KVR1333D3N9/2G Gjendja 2 Cope

  2.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:21
 • RAM 2GB DDR2 Apacer

  RAM 2GB DDR2 Apacer

  RAM 2GB DDR2 Apacer Model apacer-2gb-unb-pc2-6400-cl5

  2.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:20
 • RAM 1GB DDR3 Samsung

  RAM 1GB DDR3 Samsung

  RAM 1GB DDR3 Samsung Samsung M378B2873FHS-CH9 (1GB DDR3 PC3-10600 1333MHz

  1.500 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:20
 • Formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj.

  Formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj.

  formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj. apo ne lokalin tim personal në mahall te muhaxherve. shpeejt lir dhe mirë. per ma shum kontaktoni nr telefoni 045-546-786 apo në viber +3774554678

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 23:17
 • RAM 512MB DDR2 Samsung

  RAM 512MB DDR2 Samsung

  RAM 512MB DDR2 Samsung Samsung M378T6553CZ3-CD5

  1.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 23:17
 • Asus (adapter)

  Asus (adapter)

  Adapter Laptopi Asus original

  30 €
  Gjakovë
  20 shkurt 23:17
 • numr t ipkos

  numr t ipkos

  numra tmir t'ipkoso 049111473 049222649 049333485 049333961 049444637 049555814 049555637 049666853 Numrat jan pa perdor,si dhe jau qes ne emrin e juaj pas blerjes.

  60 €
  Vushtrri
  20 shkurt 22:26
 • RAM 2GB DDR3 Hynix

  RAM 2GB DDR3 Hynix

  Model HYNIX Memory HMT125U6BFR8C-H9

  2.000 Lek
  Durrës
  20 shkurt 22:17