Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek
  Paisje per sport

  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek

  MTB GHOST 29 shitet 430 mij lek

  Tiranë Dje, 09:15
  430.000 Lek
 • 11 foto
  700 euro çiklisti karbon WILIER TRIESTINA
  Paisje per sport

  700 euro çiklisti karbon WILIER TRIESTINA

  merni ne tel ...0698950444.....................bicikleta shitet ne fier ose tirane..................

  Tiranë Dje, 09:12
  700 €
 • 0 foto
  Skulpture e viteve 800 , Konfuci
  Koleksione

  Skulpture e viteve 800 , Konfuci

  Ne gjendje shume te mire estetike, dim-21 X 5.5cm

  Tiranë Dje, 08:55
  590 €
 • 4 foto
  Syze dielli Persol
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli Persol

  Ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Dje, 08:46
  60 €
 • 3 foto
  Skelet syze Carrera
  Veshje / Kepuce / Ore

  Skelet syze Carrera

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë Dje, 08:44
  35 €
 • 9 foto
  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135

  Ray Ban Aviator B & L Vintage - Dim. 58 = 14 - 135, ne gjendje te persosur

  Tiranë Dje, 08:44
  169 €
 • 4 foto
  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI

  Ne gjendje shum te mire estetike

  Tiranë Dje, 08:43
  110 €
 • 8 foto
  Ore xhepi Lorenz ne argjend 925
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore xhepi Lorenz ne argjend 925

  ne gjendje te persosur, gjithcka ok

  Tiranë Dje, 08:43
  260 €
 • 9 foto
  Çante Piquadro - dok,pc,tablet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Çante Piquadro - dok,pc,tablet

  Ne gjendje shume te mire estetike perdorur fare pak, permasat, 39 X 29 X 9 cm , material nailon dhe

  Tiranë Dje, 08:43
  75 €
 • 0 foto
  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage
  Koleksione

  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage

  Ne gjendje te persosur, maja ne ar , shitet pa kuti

  Tiranë Dje, 08:42
  180 €
 • 9 foto
  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Dje, 08:42
  170 €
 • 6 foto
  Çante Piquadro - Dok - Pc - Tablet
  Veshje / Kepuce / Ore

  Çante Piquadro - Dok - Pc - Tablet

  Ne gjendje te persosur si è re 99% , dim , 40 X 32 X 5 cm , material nailon dhe lekure, ngjyra e zez

  Tiranë Dje, 08:42
  110 €
 • 1 foto
  Winora 2018
  Paisje per sport

  Winora 2018

  Biçiklete gjermane e sapo ardhur ne gjendje perfecte

  Tiranë Dje, 08:40
  300 €
 • 3 foto
  Dynacord-3 ev 4 bokse zx5 600w cdo gje origjinal.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord-3 ev 4 bokse zx5 600w cdo gje origjinal.

  Foni e kompletuar, me fisha 2 mikrofona shure telat stativat.

  Tiranë Dje, 08:40
  4.000 €
 • 6 foto
  Syze Gianni Versace Mod.311 Col.928 54/16 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Gianni Versace Mod.311 Col.928 54/16 Vintage

  Te reja , Stock

  Tiranë Dje, 08:37
  160 €
 • 5 foto
  Syze YvesSaintLaurent
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze YvesSaintLaurent

  Jane 99.9% te reja vendosus vetem nje here

  Tiranë Dje, 08:36
  160 €
 • 6 foto
  Cante Shpine Piquadro
  Veshje / Kepuce / Ore

  Cante Shpine Piquadro

  Ne gjendje te persosur estetike 99.9% e re, vend per Pc dhe Tablet

  Tiranë Dje, 08:36
  140 €
 • 6 foto
  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Vintage 1970, B&L W2851 Up As

  Ne gjendje te mire estetike, shiten pa kllef

  Tiranë Dje, 08:36
  130 €
 • 7 foto
  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage

  Në përgjithësi në gjendje të mirë estetike, lentet kanë disa shenja të vogla indiferente por estetik

  Tiranë Dje, 08:36
  159 €
 • 0 foto
  OKAZION shiten 2 bilardo
  Paisje per sport

  OKAZION shiten 2 bilardo

  shiten 2 bilardo ne gjendje shume te mire te kompletuara me Steka dhe bila bilardot jane me gjeto

  Tiranë Dje, 07:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet biciklete gjitha pjeset shimano
  Paisje per sport

  Shitet biciklete gjitha pjeset shimano

  Shitet amortizatoret me regjistrim gomat mishelin te gjitha pjeset tjrera te shimanos

  Tiranë Dje, 07:55
  200 €
 • 4 foto
  AMPLIFIKATOR FUQIE DB
  Instrumente muzikore dhe paisje

  AMPLIFIKATOR FUQIE DB

  Shitet amplifikator fuqie 2x500 watt ..high profesional performance...ne gjendje sh te mire..dhe i f

  Tiranë Dje, 06:56
  150 €
 • 6 foto
  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €
  Paisje per sport

  Kalceto Oferte nga 750 € 650 €

  Tavolina kalceto Profesinale me Xhetona te reja ne kuti Me garanci dhe transport falas ne te gjithe

  Tiranë Dje, 02:38
  650 €
 • 0 foto
  Libra Fakulteti
  Libra / Revista

  Libra Fakulteti

  ▪\"Fakulteti i Shkencave Mjekesore Teknike\" ▪Libra ne gjendje te mire per studentet 🔝Anestezi

  Tiranë Dje, 01:54
  3.400 Lek
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Dje, 01:25
  350 €
 • 1 foto
  Biciklet cube
  Paisje per sport

  Biciklet cube

  Biciklet cube .. eshte vjedhur te shtune me dt 13 ne rr peter bogdani.. kush e ka ose ka informacion

  Tiranë Dje, 00:21
  100 €
 • 2 foto
  Focusrite Solo e re
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Focusrite Solo e re

  Shitet karte zeri focusrite solo Per arsye mosperdorimi Cmimi i padiskutueshem

  Tiranë 21 shtator 23:13
  9.000 Lek
 • 5 foto
  Paisje Palestre Technogym
  Paisje per sport

  Paisje Palestre Technogym

  Shiten vegla palestre technogym jane 14 kombinate 700€ copa te ardhura nga Gjermania , 3 pista vrap

  Tiranë 21 shtator 23:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kitare Klasike Antonio Sanchez
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare Klasike Antonio Sanchez

  Shitet Kitare Klasike Antonio Sanchez e vitit 2009. Tastiera poliksander dhe pjesa e mbrapme anesore

  Tiranë 21 shtator 23:04
  28.000 Lek
 • 0 foto
  Orë origjinale për meshkuj: Q&Q & një bylyzyk
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë origjinale për meshkuj: Q&Q & një bylyzyk

  Orë origjinale për meshkuj: Q&Q & një bylyzyk nga çeliku dhuratë • Ngjyrë e zezë. • Rezi

  Tiranë 21 shtator 21:47
  27 €
 • 5 foto
  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej ora rolex, breitlin ,omega ,hublot ,cartier.

  kontakt ne whats app rolex submariner i blej me 3200€ vetem shites serioz rolex daytona e blej me 50

  Tiranë 21 shtator 21:45
  4.500 €
 • 5 foto
  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4
  Paisje per sport

  Long Range Gold Detector OKM BIONIC x 4

  OKM Bionic X4 long range gold detector. Okazion ne gjendje perfekte, ne valixhen origjinale me te g

  Tiranë 21 shtator 21:43
  6.990 €
 • 1 foto
  Pianoforte Murale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pianoforte Murale

  Shitet pianoforte murale e prodhuar e gjitha me dore super e mirembajtur. E perdorur vetem 2 vjet ne

  Tiranë 21 shtator 21:38
  1.700 €
 • 5 foto
  Bizhu unaza vethe etj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Bizhu unaza vethe etj

  Shite disa bizhu material qe nuk ndryshket veth me gure pa gure modele te ndryshme.unaza me gure pa

  Tiranë 21 shtator 20:20
  1 €
 • 4 foto
  Biciklete gjermane
  Paisje per sport

  Biciklete gjermane

  Bicikleta e ardh na gjermania shum mire

  Tiranë 21 shtator 20:20
  110 €
 • 10 foto
  JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1
  Bileta / Udhetime

  JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1

  Jepet me qera furgon 8+1. Prodhim i 2017. Kambio Automatike. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi

  Tiranë 21 shtator 20:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BICIKLETE MERIDA BIG NINE 29
  Paisje per sport

  BICIKLETE MERIDA BIG NINE 29

  Merida 29\" - BIG NINE Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 19\" L Amortizatori 100mm me air P

  Tiranë 21 shtator 19:57
  500 €
 • 0 foto
  Apple watch Seria 4
  Veshje / Kepuce / Ore

  Apple watch Seria 4

  Shitet Apple Watch Seria 4 44mm Nike e re ne kuti te pa hapur. Te ardhura nga amerika. Sasia e limit

  Tiranë 21 shtator 18:52
  400 €
 • 5 foto
  Blej Ora Rolex ,Breitling ,Omega,Longines,etj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej Ora Rolex ,Breitling ,Omega,Longines,etj

  rolex submariner, i blej me 3000 euro orat te jene orgjinale

  Tiranë 21 shtator 17:06
  4.000 €
 • 9 foto
  Specialized enduro mtb carbon 29
  Paisje per sport

  Specialized enduro mtb carbon 29

  Trupi 29 carbon boost thru axle. Disqet roval carbon Amortizatori pare fox 36 kashima 2019 160 mm 15

  Tiranë 21 shtator 16:51
  3.500 €
 • 1 foto
  Liber profesional
  Libra / Revista

  Liber profesional

  Fizioterapi - pocket book botim origjinal u.s.a ▶️ kontakt whats /viber

  Tiranë 21 shtator 16:44
  44 €
 • 8 foto
  Shitet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi fitness center per 300m katror me pajisje me klima me shank me te gjitha gjer

  Tiranë 21 shtator 16:23
  10.000 €
 • 0 foto
  Amsterdam 4 dite 260 euro/personi grup 4 vet <3
  Bileta / Udhetime

  Amsterdam 4 dite 260 euro/personi grup 4 vet <3

  TravelAgency-Udhetim ne Amsterdam ne hotel me 3 yje per 4 persona.Ne cmim perfshihet transferta me a

  Tiranë 21 shtator 15:58
  260 €
 • 4 foto
  Casio origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Casio origjinale

  Ora eshte origjinale me quartz, punon shume mire dhe shume e mbajtur pathuaj si e re.

  Tiranë 21 shtator 15:49
  50 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë 21 shtator 15:35
  1.300 Lek
 • 6 foto
  Biciklet 28 *OKAZION*
  Paisje per sport

  Biciklet 28 *OKAZION*

  Kalkhoff Biciklet e sapo ardhur nga Gjermani... Madhesia e gomave 28 Frenat me alkol Gomat e holla C

  Tiranë 21 shtator 15:06
  400 €
 • 0 foto
  Biciklet 26 adidas
  Paisje per sport

  Biciklet 26 adidas

  Shitete biciklet adidas 26 ne gjendje te mire 120 mije leke e diskutushme

  Tiranë 21 shtator 14:04
  120 Lek
 • 4 foto
  Thikë ne Karte Krediti
  Veshje / Kepuce / Ore

  Thikë ne Karte Krediti

  Shes Thike-karte krediti . Super e bukur dhe funksionale . Per femra dhe meshkuj . Materiali plastik

  Tiranë 21 shtator 13:59
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Ore Chronotech
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Chronotech

  Ore ne vitrine. Eshte e re. Per efekt fotoje i eshte hequr cmimi me ngjitje nga mbrapa. nuk ka grrv

  Tiranë 21 shtator 13:50
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Malinois Belg
  Kafshe shtepiake

  Shitet Malinois Belg

  Shitet Malinois Belg 15 muajsh , shum i dashur per pronaret dhe shum agresiv brenda territorit per t

  Tiranë 21 shtator 13:33
  250 €