Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 7 foto
  BTWIN Rockrider 520
  Paisje per sport

  BTWIN Rockrider 520

  Shitet BTWIN rockrider 520. Masa 27.5 Large, Gjendje shume te mire, sistem frenimi shimano mineral o

  Tiranë Dje, 17:25
  330 €
 • 5 foto
  Cube Hyde Pro 29\" 2019
  Paisje per sport

  Cube Hyde Pro 29\" 2019

  Cube Hyde Pro 29\" 2019 Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XL Pjeset Shimano Alfine Frenimi

  Tiranë Dje, 17:25
  589 €
 • 5 foto
  Whistle 29\"
  Paisje per sport

  Whistle 29\"

  Whistle 29\" Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjes

  Tiranë Dje, 17:25
  349 €
 • 5 foto
  Canyon 29\" XS
  Paisje per sport

  Canyon 29\" XS

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit XS Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset Shimano D

  Tiranë Dje, 17:25
  439 €
 • 7 foto
  Scott Scale 27.5\" XT
  Paisje per sport

  Scott Scale 27.5\" XT

  Scott Scale 27.5\" XT Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri RockShox Me air dhe

  Tiranë Dje, 17:25
  429 €
 • 4 foto
  KTM 29\" L
  Paisje per sport

  KTM 29\" L

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 17:23
  329 €
 • 4 foto
  Bateri, Mbushes, Display Bosch
  Paisje per sport

  Bateri, Mbushes, Display Bosch

  Bateri Bosch Mbushes Bosch Display Bosch Viber +38344316775

  Tiranë Dje, 17:23
  1 €
 • 4 foto
  Checkerpig 27.5\"
  Paisje per sport

  Checkerpig 27.5\"

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 17:23
  329 €
 • 8 foto
  Transition BottleRocket Hope
  Paisje per sport

  Transition BottleRocket Hope

  Transition BottleRocket Hope Madhesia e rrotave 26er Madhesia e trupit M Amortizeri Marzocchi Bomb

  Tiranë Dje, 17:23
  839 €
 • 4 foto
  Conway 27.5 \"
  Paisje per sport

  Conway 27.5 \"

  Conway 27.5 \" Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit L Amortizeri SrSuntour Pjeset te gjitha

  Tiranë Dje, 17:23
  329 €
 • 3 foto
  Focus 29\"
  Paisje per sport

  Focus 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit M/L Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset Shimano-

  Tiranë Dje, 17:23
  329 €
 • 5 foto
  KTM 27.5\" XL
  Paisje per sport

  KTM 27.5\" XL

  KTM 27.5\" XL Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit XL Amortizeri SrSuntour Pjeset Shimano-De

  Tiranë Dje, 17:22
  329 €
 • 4 foto
  Trek Women\'s Bike 29\"
  Paisje per sport

  Trek Women\'s Bike 29\"

  Madhesia e rrotave 29er Madhesia e trupit 17\" Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokad Pjeset te gji

  Tiranë Dje, 17:22
  329 €
 • 5 foto
  Cannondale Lefty 28\"
  Paisje per sport

  Cannondale Lefty 28\"

  Cannondale Lefty 28\" Madhesia e rrotave 26 Madhesia e trupit M/L Pjeset Shimano Deore-SLX Frenimi

  Tiranë Dje, 17:22
  379 €
 • 7 foto
  Crosswave 27.5\" -XT-
  Paisje per sport

  Crosswave 27.5\" -XT-

  Madhesia e rrotave 27.5\" Madhesia e trupit XL Amortizeri RockShox me bllokad ne timon Pjeset Deore

  Tiranë Dje, 17:22
  399 €
 • 5 foto
  GT 27.5 "
  Paisje per sport

  GT 27.5 "

  Madhesia e rrotave 27.5er Madhesia e trupit M Amortizeri SrSuntour 100mm me bllokade Pjeset te gjith

  Tiranë Dje, 17:21
  329 €
 • 5 foto
  Blej Ora Rolex ,Breitling ,Omega,Longines,etj
  Veshje / Kepuce / Ore

  Blej Ora Rolex ,Breitling ,Omega,Longines,etj

  rolex submariner, i blej me 3000 euro orat te jene orgjinale

  Tiranë Dje, 16:06
  4.000 €
 • 4 foto
  ? Syze Giorgio Armani unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Syze Giorgio Armani unisex ?

  Në gjendje të reja, të blera në USA. 100% Originale(GA791) Made in Italy. Shoqerohet me kutine&amp

  Tiranë Dje, 15:56
  90 €
 • 5 foto
  ? Prada Sport unisex ?
  Veshje / Kepuce / Ore

  ? Prada Sport unisex ?

  New skelet syzesh optike Prada Sport (seria vps54e) origjinale me kuti dhe lecke te veten

  Tiranë Dje, 15:56
  13.500 Lek
 • 8 foto
  Shitet Fitnesi
  Paisje per sport

  Shitet Fitnesi

  Shitet komplet biznesi fitness center per 300m katror me pajisje me klima me shank me te gjitha gjer

  Tiranë Dje, 15:53
  10.000 €
 • 9 foto
  Specialized enduro mtb carbon 29
  Paisje per sport

  Specialized enduro mtb carbon 29

  Trupi 29 carbon boost thru axle. Disqet roval carbon Amortizatori pare fox 36 kashima 2019 160 mm 15

  Tiranë Dje, 15:51
  3.500 €
 • 2 foto
  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION
  Veshje / Kepuce / Ore

  WATCH HUAWEI GT (NEW BOX) SUPER OKAZION

  OP HIGHLIGHTS 1.39\" 454 x 454 AMOLED Touchscreen Built-In GPS + GLONASS + Galileo Up to 2 Weeks of

  Tiranë Dje, 15:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amsterdam 4 dite 260 euro/personi grup 4 vet <3
  Bileta / Udhetime

  Amsterdam 4 dite 260 euro/personi grup 4 vet <3

  TravelAgency-Udhetim ne Amsterdam ne hotel me 3 yje per 4 persona.Ne cmim perfshihet transferta me a

  Tiranë Dje, 14:58
  260 €
 • 0 foto
  Pajisje per fitnes
  Paisje per sport

  Pajisje per fitnes

  Shes pajisjet ne foto,AB ROCKET 5000 leke dhe susten per 1200 leke.

  Tiranë Dje, 14:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas;
  Veshje / Kepuce / Ore

  oferte falas;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë Dje, 14:30
  30.000 €
 • 0 foto
  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage
  Koleksione

  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage

  Ne gjendje te persosur, maja ne ar , shitet pa kuti

  Tiranë Dje, 14:11
  180 €
 • 9 foto
  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Ray Ban Bausch&Lomb Wayfarer, B&L5020 Vintage

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Dje, 14:11
  170 €
 • 4 foto
  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Optike Gucci GG 1880 NLI

  Ne gjendje shum te mire estetike

  Tiranë Dje, 14:10
  110 €
 • 4 foto
  Biçiklete Fixed Gear
  Paisje per sport

  Biçiklete Fixed Gear

  27\"çe, Trup hekuri, Timon alumini, Frena tipi\"V\", Pesha 10kg, Prodhim Italian, Pesha Max 120kg, S

  Tiranë Dje, 13:59
  250 €
 • 2 foto
  PAISJE PER ALPINIZEM
  Paisje per sport

  PAISJE PER ALPINIZEM

  Shitet litar kolektiv, litar personal,çelesa 8,çelesa D,dylbi origjinale, pagure plastike + gavete u

  Tiranë Dje, 13:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  UNIFORMA GJUETIE
  Paisje per sport

  UNIFORMA GJUETIE

  Shiten uniforma gjuetie te reja dhe te perdorura ne gjendje te mire xhup dhe pantallona shiu kambale

  Tiranë Dje, 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  POLICE STEAK
  Koleksione

  POLICE STEAK

  Shitet shufer metalike me tre pjese qe hapen dhe mbyllen POLICE STEAK per vetmbrojtje ose koleksion.

  Tiranë Dje, 13:57
  30 €
 • 4 foto
  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930
  Koleksione

  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930

  ne gjendje spume te mire estetike, blere ne New York per rreth 9.000 $, dim. 46 X 23 cm

  Tiranë Dje, 13:57
  3.800 €
 • 7 foto
  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ray Ban Wings Bausch & Lomb USA - Vintage

  Në përgjithësi në gjendje të mirë estetike, lentet kanë disa shenja të vogla indiferente por estetik

  Tiranë Dje, 13:56
  159 €
 • 2 foto
  Shitet Biciklete Gjermane
  Paisje per sport

  Shitet Biciklete Gjermane

  Ne gjendje perfekte shume pak e perdorur,prodhuar dhe blere ne Gjermani.Mund te vini ta provoni. Cmi

  Tiranë Dje, 13:26
  250 Lek
 • 5 foto
  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol
  Paisje per sport

  Scott 29 super gjendje 10 marshe ,alkol

  Sherbiet 40 Euro te bera ne date 09.05.2019 -Marshe 10*3 -Frena alkol -Gjithcka Shimano -Mund ti ven

  Tiranë Dje, 13:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Celine origjinale viti 2018
  Veshje / Kepuce / Ore

  Celine origjinale viti 2018

  Shiten syze Celine Origjinale, cmimi i blerjes 460 euro, cmimi qe do shiten 165 euro Syzet jane te

  Tiranë Dje, 12:49
  165 €
 • 2 foto
  Celine Origjinale 180 mije lek
  Veshje / Kepuce / Ore

  Celine Origjinale 180 mije lek

  Shiten Syze Celine, origjinale, te zeza, kane kutine e tyre mbrojtese. Shume pak te perdorura. Model

  Tiranë Dje, 12:49
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Pulla poste
  Koleksione

  Pulla poste

  Shitet nje koleksion me pulla poste te shteteve te ndryshem Vitet nga 1900-1970 Te perdorura Mbi 15

  Tiranë Dje, 12:22
  1 Lek
 • 9 foto
  Rotwild X1 Enduro Mtb
  Paisje per sport

  Rotwild X1 Enduro Mtb

  Handcrafted in Germany. Full fox, Full Xt, Thru Axle. Amortizatori Pare Fox kashima 36 2018 boost 11

  Tiranë Dje, 12:07
  3.000 €
 • 11 foto
  Pinarello Prince
  Paisje per sport

  Pinarello Prince

  Biciklete Pinarello Prince - 2001 - Full Campagolo, Bicikleta eshte ne gjendje perfekte, Limited Ed

  Tiranë Dje, 12:06
  1.500 €
 • 1 foto
  Mikrofon studio SMSAON cl8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon studio SMSAON cl8

  Shitet microfon studio samson Cl8

  Tiranë Dje, 12:00
  70 €
 • 0 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Bicikleta ne gjendje shum te mir pune trup alumini dobjo disje alumini originale vete sustat nk i p

  Tiranë Dje, 11:52
  170 Lek
 • 5 foto
  City bike
  Paisje per sport

  City bike

  Ne gjendje fabrike 2019 full deore,,xt,slx,dt swiss,pitun karboni drita led..cmimi e re mbi 2000€.

  Tiranë Dje, 11:50
  599 €
 • 2 foto
  Pajisje dobesimi me bateri gjendje perfecte
  Paisje per sport

  Pajisje dobesimi me bateri gjendje perfecte

  Pajisje dobesimi me bateri, gati e re, shiko fotot origjinale, cmimi 3 mije leke te reja kontakton

  Tiranë Dje, 11:33
  3.000 Lek
 • 7 foto
  Ore antike Ruse marks Poljot made in USSR
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore antike Ruse marks Poljot made in USSR

  Shes ore antike Ruse me 17 Gura nr gjendje super do vetem nje pastries shitet me marveshje 069221132

  Tiranë Dje, 11:22
  55 Lek
 • 11 foto
  Specialized Epic Professional
  Paisje per sport

  Specialized Epic Professional

  Specialized Epic Profesional Classic Cmimi i shitjes ne fillim ka qene 3.700$ Wheels: MAVIC CROSSM

  Tiranë Dje, 11:15
  57.500 Lek
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Dje, 11:10
  350 €
 • 6 foto
  Syze Dielli DITA HEARTBREAKER Black/Gold 18k
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze Dielli DITA HEARTBREAKER Black/Gold 18k

  Syze origjinale Dita Heartbreaker te zeza me gold 18k. Te reja te pa perdorura ndonjehere.

  Tiranë Dje, 10:49
  350 €
 • 1 foto
  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)
  Veshje / Kepuce / Ore

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK & GOLD (BOX I PAHAPUR)

  APPLE WATCH SERIA 44 BLACK &amp; GOLD Ky produkt ka 3 Muaj Garanci! \"R&amp;R\" Computer Service .

  Tiranë Dje, 10:19
  420 €