Tiranë

Sport & Rekreacion në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  City Bike KTM Loreto Cross
  Paisje per sport

  City Bike KTM Loreto Cross

  Shes bicikleten KTM Loreto Cross 28 me trup XL. Shimano XT crankset Suntour suspension fork. 6061 tr

  Tiranë Dje, 17:33
  560 €
 • 6 foto
  Shiten vela palestre
  Paisje per sport

  Shiten vela palestre

  Shiten komplet veglat e paisjet e nje palestre,te perdorura.Nga keto: 1- Vegla force (22 cop) qe jan

  Tiranë Dje, 17:27
  1 €
 • 1 foto
  Orbea aspahalt
  Paisje per sport

  Orbea aspahalt

  MARKA...ORBEA PJESET...SHIMANO SORRA MASA...54CM PIRUNI...KARBON BICIKLETA ESHT SHUM E PASTER SI E R

  Tiranë Dje, 17:20
  300 €
 • 10 foto
  Shiten vegla palestre PANATTA
  Paisje per sport

  Shiten vegla palestre PANATTA

  Shiten veglat te firmes panata dhe te ndara 7 makineri kembesh 3 makineri per shpinen 3 shtanga 1

  Tiranë Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CRESENT 28 CITY
  Paisje per sport

  CRESENT 28 CITY

  CRESCENT 28 CROSS ME FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET SHIMANO AMORTIZATOR SR SANTUR KAMPANJOLI SHIMANO

  Tiranë Dje, 17:08
  1 €
 • 11 foto
  SCOTT 29 MTB
  Paisje per sport

  SCOTT 29 MTB

  SCOTT 29 MTB ME FRENA SHIMANO MINERAL OIL MARSHET DEOR SHIMANO AMORTIZATOR ROCK SHOX ME BLLOKIM NGA

  Tiranë Dje, 16:59
  1 €
 • 10 foto
  GRAND CANYON 28 CITY
  Paisje per sport

  GRAND CANYON 28 CITY

  DRAG GRAND CANYON 28 CITY ME FRENA SHIMANO GOMIN MARSHET SHIMANO REVO SHIFT NECSUS AMORTIZATOR SR SA

  Tiranë Dje, 16:52
  1 €
 • 11 foto
  GHOST 29 MTB
  Paisje per sport

  GHOST 29 MTB

  GHOST 29 MTB ME BATERI FRENA ALKOLI SHIMANO MARSHET DEOR SHIMANO AMORTIZATOR SR SANTUR KAMPANJOLI DE

  Tiranë Dje, 16:48
  1 €
 • 3 foto
  Shtypshkronje E Vitit 2000
  Koleksione

  Shtypshkronje E Vitit 2000

  Shtypshkronje E Vitit 2000 E mirmbajtur!

  Tiranë Dje, 16:47
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Gira
  Paisje per sport

  Gira

  Gira te vogla per femije ose femra

  Tiranë Dje, 16:44
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet llastik per ushtrime te ndryshme
  Paisje per sport

  Shitet llastik per ushtrime te ndryshme

  Shitet llastik per ushtrime te ndryshme gjimnastikore stervitje. 400 leke .

  Tiranë Dje, 16:43
  400 Lek
 • 3 foto
  Super biciklete CUBE e 2020
  Paisje per sport

  Super biciklete CUBE e 2020

  Shitet biciklete ne super gjendje CUBE viti 2020 e perdorur vetem 2 muaj. Version CITY/CROSS 28. htt

  Tiranë Dje, 16:43
  519 €
 • 4 foto
  Thike e vogel SUPER.KINFE U.S.A
  Paisje per sport

  Thike e vogel SUPER.KINFE U.S.A

  Thike e vogel amerikane E vecante me dritë Led dhe me sigurese.tel & whatsapp +355685315454

  Tiranë Dje, 16:39
  30 €
 • 5 foto
  OrbiTrek Elitum MX1500
  Paisje per sport

  OrbiTrek Elitum MX1500

  Shitet Orbitrek Elitum Mx 1500 Per shtëpi dhe palester Ne gjendje pune pak e perdorur E leht dhe

  Tiranë Dje, 16:39
  250 €
 • 4 foto
  Biçiklete statike biçiklete step
  Paisje per sport

  Biçiklete statike biçiklete step

  Shitet biciklete statike biciklete step Me 3 lloj funksjonesh stervitjeje Per kembet per duart dhe

  Tiranë Dje, 16:39
  130 €
 • 0 foto
  Kerkoje biciklet
  Paisje per sport

  Kerkoje biciklet

  Cmim okazion

  Tiranë Dje, 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ore swatch irony
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore swatch irony

  Ne gjendje shum te mire

  Tiranë Dje, 16:38
  50 €
 • 6 foto
  City bike
  Paisje per sport

  City bike

  Shitet biciklete per femra e re! Tre marshe dhe drite dhe kundra dhe zinxhir dhe per qef. Cmimi 230€

  Tiranë Dje, 16:36
  230 €
 • 1 foto
  PEDALE DEORE XT
  Paisje per sport

  PEDALE DEORE XT

  Speciale per 35 mije leke te vjetra Shitet biciklete ciklisti(kursi) TORPADO Shpejtesi 2x9 Madhesi

  Tiranë Dje, 16:36
  35 Lek
 • 6 foto
  Disqe Shimano XT komplet 26\" Tubeless Ready
  Paisje per sport

  Disqe Shimano XT komplet 26\" Tubeless Ready

  Shimano XT - Disku Para / Mbrapa Shimano XT - Bucelat Para / Mbrapa Shimano XT 10 Shpejtesi - Kaseta

  Tiranë Dje, 16:24
  149 €
 • 1 foto
  Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bylyzyk dore dhu
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bylyzyk dore dhu

  Porosit Online Sigurt

  Tiranë Dje, 16:14
  25 €
 • 1 foto
  Stol per muskuj barku
  Paisje per sport

  Stol per muskuj barku

  Shitet stol per muskujt e barkut. Perdoret ne pozicione te ndryshme

  Tiranë Dje, 16:04
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet stol shtange
  Paisje per sport

  Shitet stol shtange

  Shitet stol shtange Boshti shtanges Peshat 30 kg. Kontaktoni ne Whatsup vetem : +355 6857 41 630

  Tiranë Dje, 16:03
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Ore Chronotech
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Chronotech

  Ore ne vitrine. Eshte e re. Per efekt fotoje i eshte hequr cmimi me ngjitje nga mbrapa. nuk ka grrv

  Tiranë Dje, 16:00
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Ore Breitling 1884
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Breitling 1884

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 15:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ore smart U8
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore smart U8

  Ore smart U8 Ngjyrat - Roze Me bluetooth Lidhet vetem me telefon Android Funksionet - Pedometer -Ala

  Tiranë Dje, 15:58
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Karta memorie SAMSUNG
  Veshje / Kepuce / Ore

  Karta memorie SAMSUNG

  ✅Mikro SD card SAMSUNG ✅Madhesia 16 dhe 32 GB ✅E pershtatshe per telefona aparate fotografik

  Tiranë Dje, 15:58
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Gjurmuec Mini GPS GF 07
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gjurmuec Mini GPS GF 07

  Gjurmues GPS Sherben per gjurmimin e makinave,motoreve, bicikletave, femijve, pleqve e per cdo lloj

  Tiranë Dje, 15:58
  2.500 Lek
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë Dje, 15:58
  2.300 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë Dje, 15:58
  2.800 Lek
 • 3 foto
  Ore elektronike per femije
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore elektronike per femije

  Ore elektronike HONHX Funksionet: Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte dh

  Tiranë Dje, 15:57
  1.200 Lek
 • 2 foto
  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI
  Veshje / Kepuce / Ore

  CRONOMETER ELEKTRONIC NGA ORA TAXI

  CRONOMETER ELEKTRONIK Ngjyra e zeze Funksionet: Ore, Date, Ditete javes,Cronometer, Alarm, 12/24 ore

  Tiranë Dje, 15:57
  1.300 Lek
 • 9 foto
  FRW Harder Carbon full XT
  Paisje per sport

  FRW Harder Carbon full XT

  Biçiklete trup carbon 26\" Amortizator RockShox Toro me ajer dhe me bllokues ne timon Kompanjoj shi

  Tiranë Dje, 15:57
  560 €
 • 4 foto
  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE BURRASH MEGIR nga *ORA TAXI*

  Ore per meshkuj MEGIR Marka: MEGIR Modeli Fashion Ngjyra: Fushe e bardhe Kundra Ujit: 3 ATM Diametri

  Tiranë Dje, 15:57
  1.800 Lek
 • 8 foto
  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*

  SMART WATCH DZ09 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe silver Me prekje Funksionet -Mates hapash - Slee

  Tiranë Dje, 15:57
  2.000 Lek
 • 5 foto
  ORE BIDEN
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE BIDEN

  Ora BIDEN per meshkuj Marka: BIDEN Ngjyra: FUSHE E BARDHE, FUSHE E ZEZE Me date Kundra Ujit: 3 ATM

  Tiranë Dje, 15:57
  2.700 Lek
 • 3 foto
  ORE PER MOSHEN E TRETE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE PER MOSHEN E TRETE

  Ora me zinxhire varese per moshen e trete Me bateri Ngjyra: Bronx me fushe te bardhe Kundra Ujit: 2

  Tiranë Dje, 15:57
  1.000 Lek
 • 3 foto
  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE

  Ore SKMEI DIGITALE ME ENERGJI DIELLORE Marka: SKMEI Ngjyra E ZEZE DHE JESHILE Funksionet: Date, cron

  Tiranë Dje, 15:57
  1.800 Lek
 • 3 foto
  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y5 nga "ORA TAXI"

  Ore Intelegjente Y5 Ngjyrat - E zeze Me prekje Ekran me ngjyra Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 15:57
  2.300 Lek
 • 3 foto
  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .Ore ushtarake nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike camuflage Funksionet: Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte

  Tiranë Dje, 15:57
  1.500 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë Dje, 15:57
  2.200 Lek
 • 5 foto
   XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'
  Veshje / Kepuce / Ore

  XIAOMI MI BAND3 NE \'ORA TAXI\'

  Ore SMART XIAOMI MI BAND 3 Ngjyrat - E zeze.boje qiell.e kuqe Me prekje Funksionet - Monitorues Gjum

  Tiranë Dje, 15:57
  4.600 Lek
 • 4 foto
  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore smart CK17S nga *ORA TAXI*

  Ore Smart CK17S Ngjyrat - E zeze Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zemres - S

  Tiranë Dje, 15:57
  2.300 Lek
 • 4 foto
  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y2 PLUS NE \"ORA TAXI\"

  Ore Smart Y2 PLUS Ngjyrat - E zeze, boje qielli, pink Me prekje Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates

  Tiranë Dje, 15:57
  2.000 Lek
 • 8 foto
  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora Analoge dhe digitale \"SKMEI\" nga *ORA TAXI*

  Ore elektronike ANALOGE DHE DIGITALE Marka: SKMEI Ngjyra E zeze me numra jeshil.E zeze me numra te b

  Tiranë Dje, 15:57
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Smart MPOW - D6 nga *ORA TAXI*

  Ore Intelegjente MPOW D6 Ngjyrat - E zeze, Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet e ze

  Tiranë Dje, 15:57
  2.200 Lek
 • 4 foto
  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE CURREN NGA `ORA TAXI`

  Ora Curren per meshkuj Marka: CURREN Modeli 8110 Ngjyra:e zeze Me date Kundra Ujit: 3 ATM Diametri:

  Tiranë Dje, 15:57
  2.400 Lek
 • 5 foto
  .u shit .. Ore OCHSTIN nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  .u shit .. Ore OCHSTIN nga *ORA TAXI*

  Ore per meshkuj Marka: OCHSTIN Ngjyra: E zeze me numra te bardhe Kundra Ujit: 3 ATM Diametri: 42 mm

  Tiranë Dje, 15:57
  2.700 Lek
 • 0 foto
  Piano Feurich
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano Feurich

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 15:54
  1.650 €
 • 5 foto
  Thikë japoneze per zarfe. Japanese paper knife
  Koleksione

  Thikë japoneze per zarfe. Japanese paper knife

  PICAKU 2015 sh.p.k

  Tiranë Dje, 15:54
  150 €