Vetura
Fier

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Volkswagen Golf V 1.9 TDI.
  Vetura

  Volkswagen Golf V 1.9 TDI.

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “Jo ndërrim” Viti 12/2008. Me doganë të paguar. Motor

  Fier 20 shtator 22:02
  5.200 €
 • 5 foto
  Golf 1J , 2.3benzin
  Vetura

  Golf 1J , 2.3benzin

  Golf 1J,W5 2.3 benzin , viti 1998, ngjyra gri e erret , 174867 km, ..Makina ne gjendje shum te mir

  Fier 20 shtator 09:11
  5.300 €
 • 11 foto
  Tiguan 2.0 naft Automat sapo ardhur
  Vetura

  Tiguan 2.0 naft Automat sapo ardhur

  Tiguan motorr 2.0 kamio automat sedilje elektrike Xhama te zinj orgjinal navi klima sedilje me ngro

  Fier 19 shtator 20:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volkswagen Golf V 1.9 TDI.
  Vetura

  Volkswagen Golf V 1.9 TDI.

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “Jo ndërrim” Viti 12/2008. Me doganë të paguar. Moto

  Fier 19 shtator 19:40
  5.400 €
 • 4 foto
  Okazion !!! Shite Polo viti 2007
  Vetura

  Okazion !!! Shite Polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 1.2 benzin me klimatrinik xhama elektrik mbyllje qendrore pasqyra me ngr

  Fier 19 shtator 14:50
  2.400 €
 • 3 foto
  Volkswagen Touran 1.9 okazion cmimi diskutushem
  Vetura

  Volkswagen Touran 1.9 okazion cmimi diskutushem

  Shitet gjendja perfet cdo gje eshte bere

  Fier 18 shtator 22:38
  4.500 €
 • 6 foto
  SHITET VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI 07
  Vetura

  SHITET VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI 07

  SHITET VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI FUNDI 2007 I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR 4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRA

  Fier 18 shtator 19:38
  4.900 €
 • 6 foto
  VW GOLF AUTOMAT
  Vetura

  VW GOLF AUTOMAT

  shes makinen golf5 2.0 naft viti 2005 automat marsha + dhe - ne timon makina ne gjendje perfekte

  Fier 18 shtator 16:17
  4.600 €
 • 0 foto
  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE
  Vetura

  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE

  Super gjendje. Me te gjitha te paguara 4500 euro

  Fier 18 shtator 07:30
  4.500 €
 • 0 foto
  GOLF 5 VITI 2006. Motori 200 nafte
  Vetura

  GOLF 5 VITI 2006. Motori 200 nafte

  Me dogane te paguar 4500 euro

  Fier 17 shtator 21:16
  4.500 €
 • 9 foto
  OKAZION GOLF7 DSG 1.6TDI BLUMOTION 2017 ECO FULL
  Vetura

  OKAZION GOLF7 DSG 1.6TDI BLUMOTION 2017 ECO FULL

  Okazion golf7 sapo ardhur me dogan paguar vit prodhimi 2017 super gjendje makina si e re 110mlk me g

  Fier 17 shtator 20:56
  14.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004
  Vetura

  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004

  Volkswagen golf model 5 Viti prodhimit 2004 Fuqia motorrike 1.6 Karburanti Gaz+Benzin Lloji I kamjo

  Fier 17 shtator 17:24
  5.500 €
 • 2 foto
  golf 6 1.6 nafte viti 2011 nderrohet bluemotion
  Vetura

  golf 6 1.6 nafte viti 2011 nderrohet bluemotion

  sapo ardhur freksion i ri me gjith vollant 1.6 nafte me dogane nderrohet

  Fier 17 shtator 15:20
  7.000 €
 • 7 foto
  Volsvagen Jetta - benzin gaz - Automat - viti 2006
  Vetura

  Volsvagen Jetta - benzin gaz - Automat - viti 2006

  Vw Jetta 2.5 Benzin gaz - Kamjo automat - viti 2006 - Gazi shenuar ne leje qarkullimi - letrat e sap

  Fier 17 shtator 09:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 4 1.6benzin
  Vetura

  Shitet golf 4 1.6benzin

  Shitet golf 4. 1.6 benzin kamio manuale . Eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Cdo sherb

  Fier 17 shtator 08:26
  2.300 €
 • 0 foto
  GOLFE 5. VITI 2006. NAFTE
  Vetura

  GOLFE 5. VITI 2006. NAFTE

  Me te gjitha te paguara 4500 euro

  Fier 17 shtator 07:44
  4.500 €
 • 10 foto
  VW Golf 6 1.6 Naft SPORTLINE Kamio automat F1 -10
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 Naft SPORTLINE Kamio automat F1 -10

  VW Golf 6 Nafte 1.6 TDI Model sportline Viti 28.12.2010.. Euro 5 Filter Partikular Si .. Kambio Auto

  Fier 16 shtator 22:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOLF 5 VITI 2006. NAFTE
  Vetura

  GOLF 5 VITI 2006. NAFTE

  Me te gjitha te paguara 4500 euro. Mundsi ndrimi

  Fier 16 shtator 21:49
  4.500 €
 • 11 foto
  Volkswagen Golf 5 1.9TDi
  Vetura

  Volkswagen Golf 5 1.9TDi

  Volkswagen Golf 1.9TDi Me letra te paguara Sherbimet te tera te bera Goma te reja Ne gjendje perfekt

  Fier 16 shtator 21:13
  4.300 €
 • 5 foto
  GOLF 5 . 6 MARSHA. VITI 2006
  Vetura

  GOLF 5 . 6 MARSHA. VITI 2006

  Me te gjitha te paguara. 4400 eiro. Xhamat e zi origjinal

  Fier 16 shtator 19:25
  4.400 €
 • 6 foto
  Tuareg 2.5 tdi full option individual
  Vetura

  Tuareg 2.5 tdi full option individual

  Shitet/nderrohet volkswagen tuareg viti 2005,sensor parkimi origjinial para dhe mbrapa,sallon lekure

  Fier 16 shtator 18:45
  5.600 €
 • 4 foto
  Shitet Passat 2013
  Vetura

  Shitet Passat 2013

  Shes Passat Sel versioni me full i passatit . Benzin-Gaz 2.5 motorr i thjesht perfekt per impiant ,

  Fier 16 shtator 14:17
  11.600 €
 • 1 foto
  Golf 5 . Viti 2006. Nafte
  Vetura

  Golf 5 . Viti 2006. Nafte

  Me te gjitha te paguara. Per nje vite. 4500 euro chamat e zi origjinal

  Fier 15 shtator 07:09
  4.590 €
 • 5 foto
   GOLF 4 1.9 NAFT VITI 2000.
  Vetura

  GOLF 4 1.9 NAFT VITI 2000.

  SHITET GOLF 4 1.9 NAFT VITI 2000 ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT.

  Fier 14 shtator 10:34
  1.800 €
 • 5 foto
  Golf 5 1.9 nafte
  Vetura

  Golf 5 1.9 nafte

  📁 Shitet: Golf V 1.9 Naft Kambjo:Manuale Viti:2005

  Fier 14 shtator 09:34
  4.400 €
 • 4 foto
  GOLF 5. VITI 2006. 200 NAFTE. 6 MARSHA
  Vetura

  GOLF 5. VITI 2006. 200 NAFTE. 6 MARSHA

  Me xhama te zi orgjinale. Me dokumenta per nje vite 4500 euro

  Fier 14 shtator 07:12
  4.500 €
 • 11 foto
  VW Touareg 2.5 Diesel-2004-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
  Vetura

  VW Touareg 2.5 Diesel-2004-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

  VW Touareg 2.5 Diesel , Viti Prodhimit 2004 , xhama te zinj origjinal , kamio manuel + marsha , cd p

  Fier 13 shtator 19:34
  4.300 €
 • 2 foto
  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit
  Vetura

  VW Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Wv Bora 1.6SR Benzin Viti 2000 Letrat per 1 vit

  Fier 13 shtator 15:29
  1.500 €
 • 4 foto
  GOLF 5. VITI 2006. 200 NAFTE
  Vetura

  GOLF 5. VITI 2006. 200 NAFTE

  Me te gjitha te pagiara. 4500 eiro. Me 6 marsha

  Fier 13 shtator 12:43
  4.500 €
 • 0 foto
  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE.
  Vetura

  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE.

  me 4600eurodokumenta te paguara per nje vite.4600 euro

  Fier 13 shtator 07:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW POLO 1.4 BENZIN GAZ 2004
  Vetura

  VW POLO 1.4 BENZIN GAZ 2004

  Vw polo Viti 2004. Automatik 1.4 Benzine gaz kondicioner Abs Airbag Xhama elektrik Mbyllje qendror

  Fier 13 shtator 00:03
  2.800 €
 • 6 foto
  Volkswagen Caddy 1.9 naft 2005
  Vetura

  Volkswagen Caddy 1.9 naft 2005

  Makina esht ne gjendje te shkelqyer. Sherbimet e sapobera. Vaj filtra te nderruara. Kater goma te re

  Fier 12 shtator 14:43
  4.800 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 5 1.4 4800€
  Vetura

  SHITET GOLF 5 1.4 4800€

  SHITET GOLF 5 te gjitha sherbimet e bera makina ka ardhur nga zvicra pa asnje defekt jemi te gatshem

  Fier 12 shtator 12:50
  4.800 €
 • 3 foto
  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE. ME 6 MARSHA
  Vetura

  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE. ME 6 MARSHA

  SUPER GJENDJE. ME TE GJITHA TE PAGUARA. 4600 EURO

  Fier 12 shtator 11:40
  4.600 €
 • 1 foto
  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE ME 6 MARSHA
  Vetura

  GOLF 5. VITI 2006. NAFTE ME 6 MARSHA

  golf 5 viti 2006 . super gjendje. dokumentat deri ne maj 2020. 4600 euro. xhamat e zi origjinal

  Fier 11 shtator 21:00
  4.600 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf 5 Automatik
  Vetura

  Volkswagen Golf 5 Automatik

  Shitet golf 5 1.9 kamio automatike DSG me dokumenta ne gjendje shume te mire si xhenerike ashtu ed

  Fier 11 shtator 20:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOLF 5. VOTI 2006. MOTORI 200 NAFTE
  Vetura

  GOLF 5. VOTI 2006. MOTORI 200 NAFTE

  me dokumenta te prera per nje vite . super gjendje. me 6 marsha . xhamat e zi origjinal. 4600 euro

  Fier 11 shtator 19:00
  4.600 €
 • 6 foto
  WOLSWAGEN 5. VITI 2006. ME 6 MARSHA
  Vetura

  WOLSWAGEN 5. VITI 2006. ME 6 MARSHA

  . super gjendje. letrat per nje vite te paguar. 4600 eiro

  Fier 11 shtator 17:08
  4.600 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 Naft - Automat DSG - 2010
  Vetura

  Golf 6 2.0 Naft - Automat DSG - 2010

  Golf 6 motorr 2.0 Naft Kamio Automat DSG Viti prodhimit 2010 Xhama te zinj Orgjinal Navi te madh ,

  Fier 11 shtator 17:05
  8.000 €
 • 3 foto
  VW Golf 5 ,2004, 1.6 benzin, automat, full
  Vetura

  VW Golf 5 ,2004, 1.6 benzin, automat, full

  Golf 5 1.6 Fsi automatik viti 2004, 185000km origjinale me liber sherbimesh, goma 80%, vaj filtra te

  Fier 10 shtator 20:27
  4.800 €
 • 4 foto
  Shitet nga iljazi
  Vetura

  Shitet nga iljazi

  Shitet automjeti ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike letrat kan nji jav qe kan mbaru makin

  Fier 9 shtator 20:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet makina nga iljazi
  Vetura

  Shitet makina nga iljazi

  Shitet makina ne gjengje pune te mir sharan 6+1 letrat kan nji jav qe i kan mbaru makina ndodhet ne

  Fier 9 shtator 20:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 5 GTD DSG Individual
  Vetura

  Golf 5 GTD DSG Individual

  Shitet Golf 5 2.0 TDI kambio Automatike DSG. Ngjyre Bronze Gold Matt Satin. Individual origjinal Fab

  Fier 9 shtator 18:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 Benzin/Gas
  Vetura

  Golf 4 Benzin/Gas

  Gjendje shum te mire.Dok te paguara. Ç\'mimi 2000€uro Tel:0695191622

  Fier 9 shtator 18:12
  2.000 €
 • 9 foto
  Golf 5 2.0Tdi Automat
  Vetura

  Golf 5 2.0Tdi Automat

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fil

  Fier 9 shtator 12:39
  4.800 €
 • 9 foto
  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat
  Vetura

  Okazionnn volkswagen touran 2.0 tdi automat

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g marsha ne timon F1 Model higlin

  Fier 9 shtator 12:28
  4.500 €
 • 9 foto
  Golf 5  2.0 Tdi
  Vetura

  Golf 5 2.0 Tdi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fil

  Fier 9 shtator 01:07
  4.800 €
 • 4 foto
  Passat 4motion 1.9tdi
  Vetura

  Passat 4motion 1.9tdi

  shitet passat 4motion 1.9tdi me i te kuqe ,klime,abs,nxemje ne karriga,gomat e reja,servisin e kryer

  Fier 8 shtator 16:18
  2.300 €
 • 4 foto
  shitet turan
  Vetura

  shitet turan

  shitet turan mjaft i paster dhe i mbajtur i sapo targuar e me dokumenta mars 2020 goma 90% te reja

  Fier 8 shtator 11:10
  4.200 €
 • 4 foto
  polo 2011 1.6
  Vetura

  polo 2011 1.6

  shitet polo 2011 1.6 naft shum ekonomik 3 l/100km kamjo automatik,sensor parkimi, navigator origjin

  Fier 8 shtator 10:47
  6.600 €