Vetura
Fier

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW Touareg 2014
  Vetura

  VW Touareg 2014

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0 Naf

  Fier 22 korrik 20:11
  28.000 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 Plus
  Vetura

  VW Golf 5 Plus

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me të gjitha dokumenta të paguara. Viti 2005. Motor 2.0

  Fier 22 korrik 20:08
  4.900 €
 • 6 foto
  VW Golf 5-2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 5-2.0 TDI

  Me doganë të paguar. Viti 2004. Motor 2.0 Naftë. 183 mijë KM. Kambjo manuale 6+1. Ajër i kondic

  Fier 22 korrik 20:08
  3.950 €
 • 7 foto
  VW Passat SW
  Vetura

  VW Passat SW

  VW Passat sw. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 11/2006. Motor

  Fier 22 korrik 20:08
  4.900 €
 • 9 foto
  VW Golf V 2.0i
  Vetura

  VW Golf V 2.0i

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005. Motor 2.0 benzinë.

  Fier 22 korrik 20:08
  3.900 €
 • 7 foto
  VW Touran-2.0 TDI
  Vetura

  VW Touran-2.0 TDI

  VW Touran-05 Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2005. Motor 2.0 T

  Fier 22 korrik 20:08
  4.900 €
 • 9 foto
  Volkswagen Passat
  Vetura

  Volkswagen Passat

  Me doganë të paguar. Viti 2005. Cilindrata 1960. Motor diesel. 191 mijë KM origjinale 100% garan

  Fier 22 korrik 20:08
  4.900 €
 • 8 foto
  VW Golf 5 GTI ORIGJINAL
  Vetura

  VW Golf 5 GTI ORIGJINAL

  VW Golf 5 GTI origjinal. Me të gjitha dokumenta të paguara. Motor 2.0 benzinë. 150 mijë KM. Kamb

  Fier 22 korrik 20:07
  6.300 €
 • 7 foto
  Shitet polo viti 2007
  Vetura

  Shitet polo viti 2007

  Shitet polo viti 2007 Sherbimet e kryera letra per 1 vit Makina esh ne super gjendje shitet per ars

  Fier 22 korrik 18:05
  2.700 €
 • 3 foto
  Okazion passat 2002 automatk
  Vetura

  Okazion passat 2002 automatk

  Shitet makina ne gjendje shum te mire motorike xhenerike dhe estetike makina eshte e mbajtur mir shi

  Fier 22 korrik 06:35
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet lupo
  Vetura

  Shitet lupo

  Shitet makina 1.7 naft shum ekonomike dokumentat te paguara ne gjendje shum te mir.

  Fier 21 korrik 10:10
  1.400 €
 • 10 foto
  Volswagen 6+1
  Vetura

  Volswagen 6+1

  Shitet volswagen 6+1 e vitit 2000 1.9 nafte me te gjitha sherbimet, e gatshme per cdo lloj prove.Let

  Fier 20 korrik 21:52
  2.700 Lek
 • 5 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  VW Passat 2.0 naft kamio automat makina esht mete gjitha sherbimet e bera dhe me shum ekstra mund ta

  Fier 20 korrik 09:57
  5.100 €
 • 3 foto
  polo 96
  Vetura

  polo 96

  Shitet Wolswagen polo viti 96. 1000 benzine 500 mij leke

  Fier 19 korrik 09:59
  500 Lek
 • 7 foto
  Super golf 5...1.9tdi sapo ardhur nga italia..
  Vetura

  Super golf 5...1.9tdi sapo ardhur nga italia..

  Shes golf 5tdi..1.9 naft.viti fund i 2007....makina esht ne gjendje shum te mir..sapo ka ardh nga it

  Fier 18 korrik 13:31
  4.800 €
 • 4 foto
  OKAZION-Golf 4 ne gjendje perfekte
  Vetura

  OKAZION-Golf 4 ne gjendje perfekte

  Shitet golf 4 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.makina esht mbajtur nga nje person.shum

  Fier 18 korrik 10:40
  2.000 €
 • 11 foto
  Shitet Vw Passat Automatike 2.0 Nafte Automatike
  Vetura

  Shitet Vw Passat Automatike 2.0 Nafte Automatike

  Shitet Vw Passat Automatike 2.0 Nafte Automatike HighLine E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj

  Fier 18 korrik 02:44
  6.500 €
 • 2 foto
  OKAZION OKAZION
  Vetura

  OKAZION OKAZION

  1.9 naft klima tronik letrat deri ne nentor 2019 shitet ose ndrrohet me passat audi nga viti 2006 e

  Fier 17 korrik 20:19
  2.400 €
 • 0 foto
  golf 2
  Vetura

  golf 2

  Shitet golf 2 ne gjendje te mir 1.6 naft.

  Fier 17 korrik 19:26
  1 €
 • 5 foto
  Shitet urgjent !!!!
  Vetura

  Shitet urgjent !!!!

  Shitet per arsye familjare.me sherbime te sapo bera.rrip faze ferrota vaj filtra kandele etj.cmimi p

  Fier 17 korrik 15:09
  1.800 €
 • 5 foto
  Volkswagen Sharon 2000 naft viti 2008
  Vetura

  Volkswagen Sharon 2000 naft viti 2008

  Makina ka ardhur nga jasht me dogan te paguar goma te reja sallon super te paster kondicioner super

  Fier 16 korrik 14:50
  4.900 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN-PASSAT 200 NAFT.2006
  Vetura

  VOLKSWAGEN-PASSAT 200 NAFT.2006

  VW PASSAT 2.0 NAFT.VITI 2006 KAMJO MANUALE..KLIMA..ABS..SRS..NE GJENDJE TEKNIKE TE PORKRYER...4200 E

  Fier 15 korrik 19:26
  4.200 €
 • 11 foto
  Super Tiguan Panorama vp 2014 Tsi Full
  Vetura

  Super Tiguan Panorama vp 2014 Tsi Full

  Okazion tiguan viti 2014 makina eshte si e re gjendej super sapo ardhur me dogan paguar gati per tar

  Fier 14 korrik 23:47
  11.700 €
 • 2 foto
  Golf E
  Vetura

  Golf E

  Mileage: 56,000 Ngjyra: gri Transmetimi: automatik Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë Fuq

  Fier 14 korrik 22:12
  2.000 €
 • 5 foto
  Wolsvagen passat
  Vetura

  Wolsvagen passat

  Ne gjendje te mire xhenerike motorrike navigator sedile me ngrohje klima zonal kamjo tiptronik

  Fier 14 korrik 21:31
  3.600 €
 • 10 foto
  Golf 4 1.9 Tdi - DI te kuqe letra per 1 vit
  Vetura

  Golf 4 1.9 Tdi - DI te kuqe letra per 1 vit

  Golf 4 motorr 1.9 TDI kamio manuale 6Marsha Klima , cd player ,xhama elektrik Shum ekonomik Letr

  Fier 14 korrik 10:02
  2.300 €
 • 11 foto
  VW Caddy 1.6TDI max
  Vetura

  VW Caddy 1.6TDI max

  Fier VW Caddy 1.6 TDI max me keto te dhena : Viti i prodhimit 2012 Kambio :Manual Motorri : Nafte 1

  Fier 13 korrik 18:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Jetta 1.4 benzin Hibrid
  Vetura

  VW Jetta 1.4 benzin Hibrid

  Makina eshte personale e perdorur vetem na nje dor,ne gjendje shum te mir,me te gjith a sherbimet e

  Fier 13 korrik 07:42
  11.800 €
 • 8 foto
   Golf 5...super full..1.9 naft sapo ardhur
  Vetura

  Golf 5...super full..1.9 naft sapo ardhur

  Shes golf 5 ne gjendje shum te mir...1.9 naft..sapo ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati

  Fier 12 korrik 08:09
  4.800 €
 • 6 foto
  Golf 4 gaz benzin me letra deri ne qeshor 2020
  Vetura

  Golf 4 gaz benzin me letra deri ne qeshor 2020

  Shitet makina ne gjendje shum te mire makina ska nevoj per asnje sherbim vaj filtra te nderruar kit

  Fier 11 korrik 14:53
  2.200 €
 • 6 foto
  Golf 5...sapo ardhur..full option??
  Vetura

  Golf 5...sapo ardhur..full option??

  Shes golf 5...1.9 tdi ..viti 2007...makina sapo ka Ardhur nga italia me dogan te prer dhe esht gati

  Fier 10 korrik 11:58
  4.800 €
 • 6 foto
  Volswagen Sharon 2000 naft viti 2008
  Vetura

  Volswagen Sharon 2000 naft viti 2008

  Me dogan te paguar me goma te reja sherbime te bera jasht me kondicioner dhe ne tavan te sendilet mb

  Fier 9 korrik 18:15
  4.900 €
 • 6 foto
  Volkswagen sharon 2000 naft viti 2009
  Vetura

  Volkswagen sharon 2000 naft viti 2009

  Makina ka ardhur nga jasht ne super gjendje shum e paster nga brenda me kondicioner dhe te tavani pe

  Fier 9 korrik 17:27
  4.400 €
 • 6 foto
  Volkswagen polo 1.4 naft viti 2007
  Vetura

  Volkswagen polo 1.4 naft viti 2007

  Makina ka ardhur nga jasht esht ne gjendje shum te mir sallon te paster goma te reja te gjitha sherb

  Fier 9 korrik 17:27
  3.400 €
 • 8 foto
  Passat 2012
  Vetura

  Passat 2012

  Passat 2012 benzin e sapo ardhur me dogan te paguar..makina disponon baxha xhami sallon meshin sedil

  Fier 9 korrik 16:34
  9.000 €
 • 11 foto
  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike Full Options
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike Full Options

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike Full Options Viti 2008 Cmimi:9600 Euro Nr Cel:+355682594618 Makina Po

  Fier 8 korrik 21:24
  9.600 €
 • 0 foto
  touareg 3.6 benzine me dogane panorama nderrohet
  Vetura

  touareg 3.6 benzine me dogane panorama nderrohet

  ne gjendje shume te mire panorama nderrohet

  Fier 8 korrik 15:03
  15.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Golf 1.9 tdi viti 2008
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.9 tdi viti 2008

  Shitet Volkswagen Golf 1.9 tdi, viti 2008, km 134000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.21

  Fier 8 korrik 14:29
  5.400 €
 • 9 foto
  Vw Golf 5 Automatik 2004 2.0 Nafte Full Options
  Vetura

  Vw Golf 5 Automatik 2004 2.0 Nafte Full Options

  Shitet Vw Golf 5 Automatik 2004 2.0 Nafte Full Options 172.000 Km Origjinale Cmimi:4300 Euro Nr Cel:

  Fier 8 korrik 01:33
  4.300 €
 • 6 foto
  Golf volksvagen polo 1000 shitet ose nderohet
  Vetura

  Golf volksvagen polo 1000 shitet ose nderohet

  Shitet volsvagen polo me dokumenta deri ne 25 qershor 2020 te gjitha sherbimet te bera makina nuk ka

  Fier 7 korrik 16:37
  1.300 €
 • 9 foto
  Sapo Ardhur VW TOUAREG 3.0 TDI V6-2011-
  Vetura

  Sapo Ardhur VW TOUAREG 3.0 TDI V6-2011-

  Sapo ardhur VW TOUAREG 3.0 V6 2011- Sapo ardhur nga italia ne dt 15/05/2019- Xhama te zinj origjinal

  Fier 7 korrik 09:09
  14.800 €
 • 6 foto
  VW VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI ZVICRA CH
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI ZVICRA CH

  VW VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 4 ×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT

  Fier 6 korrik 20:17
  4.900 €
 • 3 foto
  Letrat per nje vit te paguara cdo gje ok
  Vetura

  Letrat per nje vit te paguara cdo gje ok

  Esht ne gjendje shum te mir si xhenerike motorr kamjo e pastr jash dhe brenda.cdo gje ok

  Fier 6 korrik 19:49
  8 €
 • 6 foto
  Okazionnnn
  Vetura

  Okazionnnn

  Passat 2001 ne gjendje te mir me dekumenta targa e reja motor 1.9 naft tdi Portobagazh makin familja

  Fier 6 korrik 11:09
  2.400 €
 • 5 foto
  Volkswagen pasat 2006 2.0tdi 4motion
  Vetura

  Volkswagen pasat 2006 2.0tdi 4motion

  Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cfaredolloj prove. W pasati disponon serdilje lekure

  Fier 6 korrik 10:14
  4.700 €
 • 6 foto
  trasportijer
  Vetura

  trasportijer

  shitet makina me dogane te paguare makina nuk eshte perdore fare ne shqiperi eshte super ne gjendije

  Fier 5 korrik 20:56
  6.500 €
 • 2 foto
  Okazion passat 2002 automatk
  Vetura

  Okazion passat 2002 automatk

  Shitet makina me te gjitha sherbimet e bera rripi fazes i ndruar kit goma te reja

  Fier 5 korrik 14:51
  2.500 €
 • 5 foto
  Polo 1.4 naft viti 2007
  Vetura

  Polo 1.4 naft viti 2007

  Makina ka ardhur nga jasht esht ne super gjendje me sherbime te bera jasht goma te reja sallon shum

  Fier 5 korrik 12:34
  3.400 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 BENZIN GAZ 2013
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 BENZIN GAZ 2013

  Shitet Volkswagen Jetta viti i prodhinit 2013 motorr 2.0 benzin gaz i thjesht 100% gaz Makina eshte

  Fier 5 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen Sharon Viti 2008 2000 naft
  Vetura

  Volkswagen Sharon Viti 2008 2000 naft

  Makina eshte ne gjendje super ka ardhur nga jashte me sherbime te bera jasht goma te reja 100% sall

  Fier 4 korrik 22:02
  4.400 €