Vetura
Fier

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Volkswagen touran 2.0 Diesel
  Vetura

  Volkswagen touran 2.0 Diesel

  Shitet Volkswagen touran 2.0 naft 2007 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar.

  Fier 8 gusht 10:13
  5.500 €
 • 5 foto
  POLO 1.4 TDI
  Vetura

  POLO 1.4 TDI

  Wv . Polo 1.4 T(di) te kuqe shum e shpejt dhe ekonomike

  Fier 7 gusht 20:01
  2.500 €
 • 8 foto
  GOLF VI
  Vetura

  GOLF VI

  Shitet golf 4 viti 2002 1.9 t Di te kuqe super i shpejt dhe super ne gjendje makina esht e ber per

  Fier 7 gusht 17:49
  3.700 €
 • 4 foto
   Okazion oferta e fundit Golf4 2.3 cc 170 hp
  Vetura

  Okazion oferta e fundit Golf4 2.3 cc 170 hp

  Okazion oferta e fundit per kte makin sepse une ndodhem ne greqi dhe me duhet te blej makin tjeter k

  Fier 7 gusht 00:10
  1.900 €
 • 11 foto
  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 2010 113.000 KM
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 2010 113.000 KM

  Vw Tiguan 2.0 Nafte Automatike 113.000 KM Origjinale Full Options Viti 2010 Cmimi:11.000 Euro Pak I

  Fier 6 gusht 18:14
  11.000 €
 • 5 foto
  SHITET WOLKSVAGEN POLO
  Vetura

  SHITET WOLKSVAGEN POLO

  SHITET WOLKSVAGEN POLO MOTORR 1000 BENZIN SHERBIMET E BERA DOKUMENTAT DERI 27.06.2020

  Fier 6 gusht 13:59
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet golf
  Vetura

  Shitet golf

  Shitet golf ne gjendje te mire shume ekonomik cmimi 2000 euro i diskutueshem letrat i ka te prera

  Fier 6 gusht 10:07
  2.000 €
 • 4 foto
  Makina ne shitje
  Vetura

  Makina ne shitje

  GOLF 4 VITI 2000 MOTORR 1.9 I THJESHT XAMA ELEKTRONIK LETRA TE PAGURA PER NJE VIT PER ME SHM INFA K

  Fier 5 gusht 20:59
  2 €
 • 2 foto
  Shitet makina Vw Caddy
  Vetura

  Shitet makina Vw Caddy

  Makina eshte ne gjendje shum te mire, jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme. Letrat te sapo bera

  Fier 5 gusht 18:59
  1.700 €
 • 8 foto
  Golf 6 2.0 TDI Automat DSG - NDRROHET
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI Automat DSG - NDRROHET

  Golf 6 motorr 2.0 Naft kamio Automat DSG Me 199.000 km klima ,Navi ,xhama elektrik Komanda ne timo

  Fier 5 gusht 10:16
  7.800 €
 • 4 foto
  polo 2011
  Vetura

  polo 2011

  shitet polo fundi 2011 1.6 naft, kamjo automatik, me navi te madh sensor parkimi kamera parkimi dhe

  Fier 5 gusht 10:08
  7.000 €
 • 8 foto
  Golf 6 benzine + gas
  Vetura

  Golf 6 benzine + gas

  E shes makinen Golf 6 i vitit 2010 me motor 1.6 benzine + gas ne gjendje shumente mire dhe shume e p

  Fier 4 gusht 22:35
  7.400 €
 • 8 foto
  Golf 5 Benzine + Gas
  Vetura

  Golf 5 Benzine + Gas

  Golf 5 ne super gjendje. Motorri 1.6 benzine + gas. Me dogane te paguar. Makinen e kam super te past

  Fier 4 gusht 22:23
  4.800 €
 • 8 foto
  Golf 7 2.0 Naft 2015
  Vetura

  Golf 7 2.0 Naft 2015

  Shitet Golf 7 2.0 naft viti 2015 ne super gjendje / tapiceri rrob / me dy klima / sendilje me ngrohj

  Fier 3 gusht 20:07
  12.500 €
 • 4 foto
  Volsvagen polo 1000
  Vetura

  Volsvagen polo 1000

  Shitet volsvagen polo 1000 benzin me letra deri ne 22 qershor 2020 sherbimet rrip faze vaj filtra fr

  Fier 3 gusht 16:29
  1.300 €
 • 1 foto
  Touran automat
  Vetura

  Touran automat

  Makina eshte ne gjendje te mir.me targa para 7 muaje.shitet per arsye ekonomike

  Fier 3 gusht 14:48
  4.990 €
 • 5 foto
  Golf Caddy 1.9 Diesel Makin Pune-Super Gjendje
  Vetura

  Golf Caddy 1.9 Diesel Makin Pune-Super Gjendje

  Shitet Golf Caddy 1.9 Naft, Makina Esht Shum e Paster Si Nga Brenda Edhe Jasht, Çdo Servis Ne Kohen

  Fier 3 gusht 11:47
  1.700 €
 • 6 foto
  Shitet golf plus
  Vetura

  Shitet golf plus

  Shitet golf plus 2.0 nat shume ekonomike.makina eshte e vitit 2006 ne gjendje shume te mire motorrik

  Fier 2 gusht 20:34
  4.500 €
 • 2 foto
  SHITET POLO 1.4 TDI
  Vetura

  SHITET POLO 1.4 TDI

  SHITET VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI KM 213000 ORIGINALE NE GJENDJE SHUM TE MIR GATI PER TARGA CMIMI PAK

  Fier 2 gusht 11:38
  3.200 €
 • 6 foto
  WOLSEAGEN PASAT. VITI 2005. NAFTE
  Vetura

  WOLSEAGEN PASAT. VITI 2005. NAFTE

  PASAT I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. VITI 2005. MOTORI 200 NAFTE. MUNDESI FINACMIMI ME KESTE. CM

  Fier 2 gusht 08:25
  3.800 €
 • 7 foto
  Shitet golf 5. 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet golf 5. 1.9 nafte

  Golf 5 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte punuar vetem nga nje dore ne Shqiperi

  Fier 1 gusht 13:14
  4.300 €
 • 4 foto
  fier
  Vetura

  fier

  shitet golf 5 be gjendje te shkelqyer letrat e sapo bera

  Fier 31 korrik 17:08
  5.300 €
 • 10 foto
  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 2006 1.9 naft tdi.
  Vetura

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 2006 1.9 naft tdi.

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFT TDI 2006 E E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA:E SAPO TARGUAR. LETRAT I MB

  Fier 31 korrik 14:12
  4.300 €
 • 0 foto
  VW CADDY 1.9 TDI MAXI TEAM SUPER GJENDJE 2010
  Vetura

  VW CADDY 1.9 TDI MAXI TEAM SUPER GJENDJE 2010

  Viti : 2010 Motorri : 1.9 TDI Km : 192 mije Kambio Manuale MAXI , XHAMA TE ZINJ , 4 DYER , RADIO CD

  Fier 31 korrik 12:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW JETTA 2012
  Vetura

  VW JETTA 2012

  shes makinen vw jetta 2.0 benzin gaz ne gjhendje shum te mir e sapo targuar e importuar nha usa ne m

  Fier 30 korrik 18:10
  8.600 €
 • 9 foto
  Volkswagen Krafter35 MAXI gjatë 2.0 TDI/136ps 2012
  Vetura

  Volkswagen Krafter35 MAXI gjatë 2.0 TDI/136ps 2012

  VW Krafter 05.06 2012 motorri 2.0 136 ps maxi i gjatë Gjendje teknike shumë të mirë, 1 pronsi,

  Fier 29 korrik 18:57
  12.500 €
 • 10 foto
  Volkswagen passat 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen passat 2.0 TDI

  Viti prodhimit 12/2005,motorr 2.0 nafte,kambio manuale 6+1 marsha,klima,airbag,abs,sedilje elektrike

  Fier 29 korrik 17:23
  4.650 €
 • 9 foto
  PASAT I VITIT 2005. MOTORI 200 NAFTE
  Vetura

  PASAT I VITIT 2005. MOTORI 200 NAFTE

  PASAT I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. VITI 2005. MOTORI 200 NAFTE. ME 6 MARSHA. MUNDSI FINANCIMI

  Fier 29 korrik 15:56
  4.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen Touran Automat 2.0 TDI 2007
  Vetura

  Volkswagen Touran Automat 2.0 TDI 2007

  Me doganë të paguar. Viti 2007. Motor 2.0 TDI naftë Euro 4. 205 mijë KM origjinale 100%. Kambjo

  Fier 28 korrik 19:14
  6.500 €
 • 9 foto
  VW Beetle -70
  Vetura

  VW Beetle -70

  WOLSSVAGEN BETLE. VITI 74 SUPER GJENDJE SHITET. MUNDESI NDERIMI ME BENCE TE VITEVE 70 -80. Whotsap v

  Fier 28 korrik 17:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW BETLLE -74
  Vetura

  VW BETLLE -74

  WOLSWAGEN BETLLE E 1974 ME TE GJITHA DOKUMENTAT E PAGUARA. SHITET OSE NDEROHET ME BENC TE VITEVE 70-

  Fier 28 korrik 17:13
  2.700 €
 • 6 foto
  Golf 4 ..1.9TD(I) e kuqe
  Vetura

  Golf 4 ..1.9TD(I) e kuqe

  Golfi eshte ne gjendje shume te mire eshte i gatcem per cdo lloje prove ..Eshte makine shum ekonomik

  Fier 28 korrik 14:50
  2.700 €
 • 3 foto
  Ose nderrohet me makin automat
  Vetura

  Ose nderrohet me makin automat

  Letra sapo prera gjendje perfekt

  Fier 28 korrik 12:19
  4.700 €
 • 6 foto
  Volzvagen turan
  Vetura

  Volzvagen turan

  Makina esht super ne gjendje esht full opsion 1 .6 diesel 4 goma te reja jan cuar ne belgjik nuk ka

  Fier 27 korrik 21:03
  6.300 €
 • 4 foto
  wv full
  Vetura

  wv full

  gas -benzin 2.5 motor me zinxhir. sedile me ngroje. impanti gazit me 3 vjet garanci. super ekonomike

  Fier 27 korrik 09:03
  6.600 €
 • 5 foto
  Touran automat
  Vetura

  Touran automat

  Makina e shte ne gjendje te mire

  Fier 27 korrik 08:52
  5.000 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.6 FSI AUTONATIC
  Vetura

  Golf 5 1.6 FSI AUTONATIC

  -ABS -ESP -Cruis Controll -Navi -Full MDF bordi -Sensor Parkimi para dhe mbrapa -12 Airbag -Bagazhie

  Fier 26 korrik 21:29
  4.200 €
 • 4 foto
  Touareg
  Vetura

  Touareg

  Makina esht ne gjendje super 2.5 naft

  Fier 26 korrik 20:03
  5.500 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN TUAREG 3.0 DIESEL 2014
  Vetura

  VOLKSWAGEN TUAREG 3.0 DIESEL 2014

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2014.

  Fier 26 korrik 15:57
  25.500 €
 • 8 foto
  VW Golf V 2.0i.
  Vetura

  VW Golf V 2.0i.

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005. Motor 2.0 benzinë. 1

  Fier 26 korrik 15:55
  3.900 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN GOLF PLUS
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF PLUS

  VW Golf 5 Plus. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me të gjitha dokumenta të paguara. Viti

  Fier 26 korrik 15:55
  4.900 €
 • 7 foto
  VW Passat sw.
  Vetura

  VW Passat sw.

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 11/2006. Motor Diesel. Cilind

  Fier 26 korrik 15:55
  4.900 €
 • 8 foto
   VW Touran 2.0 TDI Automatik.
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI Automatik.

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2007. Motor 2.0 TDI naftë Euro

  Fier 26 korrik 15:55
  6.200 €
 • 9 foto
  VW Passat SW 2.0 TDI
  Vetura

  VW Passat SW 2.0 TDI

  Cel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00 Me doganë të paguar. Viti 2005. Cilindrata 1960. Motor di

  Fier 26 korrik 15:53
  4.900 €
 • 7 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Golf 6 fundi i 2009 motor 2.0 140 kv full sensor parkimi para mbrapa sistem vet parkimi sedilje lek

  Fier 26 korrik 10:08
  10.000 €
 • 10 foto
  Super GOLF 6 -2.0 TDI-2010-Full Option!!!
  Vetura

  Super GOLF 6 -2.0 TDI-2010-Full Option!!!

  Super Golf 6 -2.0 TDI - Viti 2010- Full Option- Sapo targuar me dokumentat per 1 Vit-

  Fier 22 korrik 23:09
  9.300 €
 • 0 foto
  passat cc 2.0 benzine automat panorama nderrohet
  Vetura

  passat cc 2.0 benzine automat panorama nderrohet

  ne gjendje shume te mire sapo targuar

  Fier 22 korrik 22:43
  8.800 €
 • 3 foto
  okazion per 3 dite
  Vetura

  okazion per 3 dite

  makina shitet okazion per arsye largimi nga shqiperia.me sherbime sapo bera si rrip faze.ferrota vaj

  Fier 22 korrik 21:46
  1.500 €
 • 8 foto
  VW Golf 5 1.9 nafte kamio automat SPORTLINE-07
  Vetura

  VW Golf 5 1.9 nafte kamio automat SPORTLINE-07

  VW Golf 5 -07📁🇦🇱.... 📂1.9 nafte 📂#kamio Automatike 📂#Viti 2007 📂#Cmimi 5500 € 📁#0692644244 Volkswage

  Fier 22 korrik 21:46
  5.500 €
 • 9 foto
  VW Passat 1.9 TDI naft super gjendje -01
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI naft super gjendje -01

  Volkswagen Passat 1.9 tdi viti 2001 Nafte Kamio manuale , Klimatronic ABS SRS 8 AIR BAG Esp XHAMa e

  Fier 22 korrik 21:46
  2.600 €