Vetura
Fier

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Fier

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shitet polo
  Vetura

  Shitet polo

  VW Polo e 2002.Motorr 1.4 benzin shum ekonomike.Me goma te reja dhe nga motorri shum e mire si dh

  Fier 8 shtator 07:18
  2.800 €
 • 2 foto
  V W Jetta - Benzin - Gaz - -Kamjo Automat
  Vetura

  V W Jetta - Benzin - Gaz - -Kamjo Automat

  VW jetta - 2.5 Benzin Gaz - Kamjo automat - Viti 2006 - Xhama elektrik - Pasqyra elektrike - Sedilje

  Fier 7 shtator 14:05
  3.300 €
 • 7 foto
  Golf 5 2.0Tdi.
  Vetura

  Golf 5 2.0Tdi.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fil

  Fier 7 shtator 12:24
  5.000 €
 • 4 foto
  okazion Caddy
  Vetura

  okazion Caddy

  Shitet Caddy 1.9 TDI manuale ,disqe alumini Ekran te madh ,klima,mbyllje qendrore,targa shqiptare le

  Fier 7 shtator 09:29
  5.000 €
 • 3 foto
  Golf volsvagen polo 1000
  Vetura

  Golf volsvagen polo 1000

  Shitet volsvagen polo 1000 benzin me letra per nje vit sherbimet vaj filtra rrip faze frenat kandele

  Fier 6 shtator 16:11
  1.000 €
 • 11 foto
  Shitet VW Sharan 1.9 TDI \n
  Vetura

  Shitet VW Sharan 1.9 TDI \n

  per me shum info na kontaktoni

  Fier 6 shtator 12:14
  2.500 €
 • 3 foto
  golf lV
  Vetura

  golf lV

  gjendje perfekte 1.9 td(i) me kondicioner dokumentat te prera para 1 jave

  Fier 5 shtator 16:15
  2.500 €
 • 9 foto
  Pasat portobagazh
  Vetura

  Pasat portobagazh

  Makina eshte ne gjendje te mire si nga ana motorrike ashte edhe xhenerike.Makina eshte me letra te p

  Fier 5 shtator 14:21
  5.300 €
 • 8 foto
  Golf 5 2.0Tdi 140 Kf
  Vetura

  Golf 5 2.0Tdi 140 Kf

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fil

  Fier 5 shtator 13:31
  5.000 €
 • 2 foto
  Golf 3 Sport!!!
  Vetura

  Golf 3 Sport!!!

  Shitet Golf 3 Sport ! Me letra deri ne Shtator 2020

  Fier 5 shtator 00:10
  1.200 €
 • 11 foto
  Volkswagen Touran Automatik
  Vetura

  Volkswagen Touran Automatik

  Shitet Volkswagen Touran 2.0 TDI Diesel Autamatik DSG ,Ngrohje Sediljesh Navi Aux Dvd clima tronic

  Fier 4 shtator 20:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 5 2.0 Tdi
  Vetura

  Golf 5 2.0 Tdi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fil

  Fier 4 shtator 18:57
  5.000 €
 • 3 foto
  Passat CC 2.0T
  Vetura

  Passat CC 2.0T

  Makina eshte e blere nga mua ne usa Eshte ne gjendje super te mbajtur Posedon sallon lekure ngjyre

  Fier 4 shtator 18:27
  12.000 €
 • 2 foto
  Shes polon 1.4 naft
  Vetura

  Shes polon 1.4 naft

  Shes polon 1.4naft shum ekonomike.tel.0694839508

  Fier 3 shtator 14:19
  2.300 €
 • 0 foto
  VW Golf 5 Plus.
  Vetura

  VW Golf 5 Plus.

  VW Golf 5 Plus. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me të gjitha dokumenta të paguara. Viti

  Fier 2 shtator 22:44
  4.200 €
 • 3 foto
  Shitet o ose nderrohet polua 1.4 naft
  Vetura

  Shitet o ose nderrohet polua 1.4 naft

  Shitet polua 1.4 naft super ekonomike .0694839508.wacap si dhe viber

  Fier 2 shtator 19:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Volkswagen Tuareg 2014-3.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen Tuareg 2014-3.0 TDI

  VW Touareg Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0 Naf

  Fier 1 shtator 21:49
  25.500 €
 • 8 foto
  Volkswage Touran viti //2009// naft nga franca
  Vetura

  Volkswage Touran viti //2009// naft nga franca

  Shes touran viti 2009 ne gjendje perfekte naft kiloma origjinale 170 000 mije ngjyra e zeze manual

  Fier 1 shtator 14:15
  5.600 €
 • 8 foto
  GOLF 5 2.0Tdi
  Vetura

  GOLF 5 2.0Tdi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fil

  Fier 1 shtator 12:55
  5.000 €
 • 0 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Wollswaken touran 2000 nafte.Makina esht ne gjendje shum te mir. Sherbime te bera

  Fier 1 shtator 08:42
  4.900 €
 • 4 foto
  Golf 5 gaz benzin 1.6 vit prodhimi 2008
  Vetura

  Golf 5 gaz benzin 1.6 vit prodhimi 2008

  Makina esht ne gjendje shum te mir Esht super ekonomike ne harxhim Makina esht me letra deri ne gush

  Fier 1 shtator 07:29
  4.700 €
 • 6 foto
  Golf 5 2.0Tdi 2005
  Vetura

  Golf 5 2.0Tdi 2005

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fil

  Fier 31 gusht 16:08
  5.000 €
 • 5 foto
  Volkswagen scirocco
  Vetura

  Volkswagen scirocco

  me dogan

  Fier 31 gusht 13:30
  8.000 €
 • 5 foto
  VW Polo 1,2 Klima Gjermania
  Vetura

  VW Polo 1,2 Klima Gjermania

  Volkswagen POLO 1.2 Klima Viti 2003 Xhama elektrike , Abs , Asp, Makina eshte ne super gjendje, shum

  Fier 31 gusht 12:47
  2.699 €
 • 3 foto
  Okazion Shitet CADDY 3500€
  Vetura

  Okazion Shitet CADDY 3500€

  Shitet makin pune ne gjendje te mire. Shitet per arsye mosperdorimi.

  Fier 31 gusht 12:27
  3.500 €
 • 4 foto
  VW Caddy Maxi Nafte 10/2009 super gjendje tek.
  Vetura

  VW Caddy Maxi Nafte 10/2009 super gjendje tek.

  Volkswagen Caddy MAXI 1.9 naftë 5 porta nga Gjermania me dogan te paguar.7 vende . Kontakt : 0696

  Fier 31 gusht 09:17
  6.500 €
 • 4 foto
  Golf IV 2.8 benzin 4×4
  Vetura

  Golf IV 2.8 benzin 4×4

  Golfi ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike,arsyja mos perdorimi.Letrat te bera para 2 muaj

  Fier 31 gusht 08:03
  3.500 €
 • 4 foto
  shitet golf 4 GAZ BENXIN
  Vetura

  shitet golf 4 GAZ BENXIN

  shitet golf 4 viti 2002 gaz benxin gazi brenda garancis.. me tera sherbimet e bera..makina esht ne g

  Fier 31 gusht 07:23
  2.200 €
 • 9 foto
  POLO 1.4- Kambjo Automatike-Viti 2011-
  Vetura

  POLO 1.4- Kambjo Automatike-Viti 2011-

  VW POLO 1.4 Benzin ( Motorr i thjeshte )- Viti prodhimit 2011- Kambjo Automatike- 2-Celsa me pult- G

  Fier 30 gusht 00:13
  5.900 €
 • 8 foto
  VW Golf 5 Plus
  Vetura

  VW Golf 5 Plus

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me të gjitha dokumenta të paguara. Viti 2005. Motor 2.0

  Fier 29 gusht 20:00
  4.200 €
 • 8 foto
  VW Touareg 3.0 TDI 2014
  Vetura

  VW Touareg 3.0 TDI 2014

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 2014. Motor 3.0 Naftë. 174 mi

  Fier 29 gusht 20:00
  25.500 €
 • 6 foto
  GOLF 5 Tdi 2.0 140 Hp
  Vetura

  GOLF 5 Tdi 2.0 140 Hp

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sherbimet e sapo bera full , vajra fi

  Fier 29 gusht 14:20
  5.000 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 4 TDI (DI E KUQE) Viti 2003
  Vetura

  SHITET GOLF 4 TDI (DI E KUQE) Viti 2003

  Shitet golf 4 viti 2003 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike Motorri comorrel me Di e k

  Fier 29 gusht 08:48
  2.800 €
 • 10 foto
  VW Golf 6 1.6 Naft SPORTLINE Kamio automat F1 -10
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 Naft SPORTLINE Kamio automat F1 -10

  VW Golf 6 Nafte 1.6 TDI Model sportline Viti 28.12.2010.. Euro 5 Filter Partikular Si .. Kambio Auto

  Fier 29 gusht 00:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Volkswagen Golf 5 2.0TDI GT Sport
  Vetura

  Volkswagen Golf 5 2.0TDI GT Sport

  Volkswagen Golf 5 2.0TDi GT Sport I sapoardhur nga Italia Me dogane te paguar Viti 2006 Kamio automa

  Fier 28 gusht 22:01
  5.500 €
 • 6 foto
  golf 4 .. letrat per 1 vit
  Vetura

  golf 4 .. letrat per 1 vit

  0696786454

  Fier 28 gusht 19:02
  2.100 €
 • 5 foto
  Golf IV 2.8 benzin 4×4 2001
  Vetura

  Golf IV 2.8 benzin 4×4 2001

  Golfi ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike,arsyja mos perdorimi.Letrat te bera para 2 muaj

  Fier 28 gusht 08:30
  3.500 €
 • 2 foto
  VW Golf 5 gaz benzin
  Vetura

  VW Golf 5 gaz benzin

  Shitet golf 5 gaz benzin 1.6 Makina esht ne gjendje shum te mir Esht super ekonomike Letrat te sapo

  Fier 27 gusht 15:29
  4.800 €
 • 9 foto
  VW Golf V 2.0i.
  Vetura

  VW Golf V 2.0i.

  Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me doganë të paguar. Viti 10/2005. Motor 2.0 benzinë. 1

  Fier 27 gusht 13:44
  3.600 €
 • 2 foto
  Vjen se shpejti..golf 7 ...1.6naft..super gjendje
  Vetura

  Vjen se shpejti..golf 7 ...1.6naft..super gjendje

  Vjen se shpejti golf7...1.6 naft viti 2015...automat.kamera..full full Option.per Me Shum Info Konta

  Fier 27 gusht 09:51
  12.700 €
 • 7 foto
  golf 4..
  Vetura

  golf 4..

  ne gjendje shum te mir.. sensor parkimi kasetafon me ekran me prekje drita bixeno dhe led hapje mbyl

  Fier 27 gusht 09:04
  2.500 €
 • 10 foto
  VW Passat SE 2013
  Vetura

  VW Passat SE 2013

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Versioni SE i kompletuar me opsione. 177mije kilometra. Kambio Auto

  Fier 27 gusht 08:03
  9.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Touran
  Vetura

  Volkswagen Touran

  Shitet Volkswagen Touran viti fundi 2006 me 240 mij km origjinale kambio manuale , navi , motorr 2

  Fier 26 gusht 23:51
  4.600 €
 • 10 foto
  Tuareg 300 nafte viti 2006
  Vetura

  Tuareg 300 nafte viti 2006

  Tuareg 300 nafte viti 2006 gjendaj shum e mir i gacme per cdo lloj prove cmimi 7000 euro i diskutush

  Fier 25 gusht 19:30
  7.000 €
 • 5 foto
  OKAZION VW CADDY VITI 2006 CMIMI 5.500EUR
  Vetura

  OKAZION VW CADDY VITI 2006 CMIMI 5.500EUR

  OKAZION VW CADDY VITI 2006 MOTORR 1.9 NAFTE MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA DHE KA PASUR VETEM NJE PR

  Fier 25 gusht 18:10
  5.500 €
 • 4 foto
  VOLKSWAGEN CADDY 2.0i 16v Benzin 2008
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY 2.0i 16v Benzin 2008

  🔹 MOTORR 2.0i 16v BENZIN 🔹 Makina e sa po ardhur nga Hollanda 🔹 📞0695377117

  Fier 24 gusht 20:03
  4.500 €
 • 2 foto
  Wv polo
  Vetura

  Wv polo

  Polo 1.4 naft 3 pistona.2005

  Fier 24 gusht 14:26
  2.800 €
 • 8 foto
  OKAZIONNN TOURAN 2.0 TDI -06
  Vetura

  OKAZIONNN TOURAN 2.0 TDI -06

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2006 Kambio automatike dsg 7g marsha ne timon F1 Model higlin

  Fier 23 gusht 16:40
  4.600 €
 • 0 foto
  VW GOLF VI 2.0 TDI AUTOMAT
  Vetura

  VW GOLF VI 2.0 TDI AUTOMAT

  VW GOLF VI 2.0 TDI VITI 2009. KAMBIO AUTOMATIKE. 220.000km ORIGJINALE. SENSOR SHIU. GOMA TE REJA , X

  Fier 23 gusht 08:51
  8.800 €
 • 8 foto
  okazion per 2 dite
  Vetura

  okazion per 2 dite

  shitet golf4 viti 2001 motorr 1.4 benzin dekumentat te paguara deri ne mars te 2020 makina esht ne g

  Fier 22 gusht 21:23
  1.300 €