Shitet banesa në Dardani

Çmimi: 87.000 €
Shitet banesa në Dardani

Detajet

Postuar
9 shtator 00:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
87 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shitet banesa në lagjen Dardania, në afërsi të Termokosit dhe Fellinit. Banesa gjendet në katin e 5-të dhe ka orientim në drejtim të perëndimit. Banesa ësht e pajisur me dokumentacion të rregullt dhe përkthimi bëhet menjëherë.

Renditja:

🔸 Sallon
🔸 Kuzhinë
🔸 2 Dhoma gjumi
🔸 Banjo
🔸 Ballkon
🔸 Koridor

Çmimi 87.000€

Kodi E189

│ HomeLink RealEstate │

Kontakt:
📞 +383 45 550 554 (viber&whatsapp)
📞 +383 49 111 742
✉ [email protected]


Shpallje te ngjashme