Telefona

Çmimi: 112 €
Telefona

Detajet

Postuar
19 qershor 21:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Karburanti
Benzinë
Viti i prodhimit
2018

Përshkrimi

Shes. Telefonat. Te ardhur nga anglija 3 Ajfona ni Samsunge.dy ajfona 4 njani i thjeshte njani 4s. Ni Ajfon 5. Dhe Samsungu


Shpallje te ngjashme