VW T4 Boj Ndrrim

Çmimi: Me Marrveshje
VW T4 Boj Ndrrim

Detajet

Postuar
30 mars 16:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
T4
Viti i prodhimit
1993
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Shitet VW T4 1.9 dizell, viti i prodhimit 1993. Kombi ėshtë në gjendje të shkëlqyer në karoseri, motorr dhe enterier. Posedon fellne, drita xenon si dhe pjesën për ngarkim e ka të veshur alumin në pod dhe i tapaciruar komplet në anësore. Nuk është hipotek dhe përkthimi bëhet menjëherë. Vollan hidraulik dhe 4 goma të reja të dimrit . Boj ndrrim me veturë

Vw,T2,T3,T4


Shpallje te ngjashme