VW kombi t2 t3 t4

Çmimi: Me Marrveshje
VW kombi t2 t3 t4

Detajet

Postuar
24 mars 20:06
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
T4 Caravelle
Viti i prodhimit
1992
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shes kombin t4caravell , 2.4 me motorr tvitit 97 ngjendje super tmir
Kombi posedon dy nxemje para dhe mbrapa ,regjistrim 8 muj, radio me CD, dy shibera ,goma treja me fellne . 8Ulse nlibrez etj
KOmbi ne gjendje te shkelqyer ...
-Perkthim I menjehershem !
| NDRRIM S' BOJ |


Shpallje te ngjashme