Pjese per kompjuter në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Kacavida te vogla
  Pjese per kompjuter

  Kacavida te vogla

  Set 45 ne 1 me koka te ndryshme. -Perfshin ne total 45 koka - + dhe yll -Zgjatues trupi per kacavid

  Tiranë 30 shtator 08:37
  800 Lek
 • 1 foto
  RouterBoard RB952Ui-5ac2nD
  Pjese per kompjuter

  RouterBoard RB952Ui-5ac2nD

  Key features: Dual chain wireless 2.4GHz Single chain wireless 5GHz Five x 10/100Mbps Ethernet port

  Tiranë 30 shtator 08:37
  7.500 Lek
 • 1 foto
  RB750Gr3
  Pjese per kompjuter

  RB750Gr3

  Specifications Details Product code RB750Gr3 Architecture MMIPS CPU MT7621A CPU core count 2 CPU nom

  Tiranë 30 shtator 08:37
  8.500 Lek
 • 0 foto
  Ruter Wireless Netis 2 Antena
  Pjese per kompjuter

  Ruter Wireless Netis 2 Antena

  Ruter Wireless Netis 2 Antena 1 Porte Wan dhe 4 Porta Lan

  Tiranë 30 shtator 08:36
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Wireless N Extender  - Perforecues ose 300Mbps
  Pjese per kompjuter

  Wireless N Extender - Perforecues ose 300Mbps

  Wireless N Extender - Perforecues ose Wireless Repeter eshte mjaft i efektshem per perforcim vales

  Tiranë 30 shtator 08:35
  2.700 Lek
 • 0 foto
  Mikrotik H-Lite Rb941
  Pjese per kompjuter

  Mikrotik H-Lite Rb941

  B941-2ND Ështe një aksespoint të cilin Mikrotik e quan Hap Lite Pajisja është ndërtuar në procesorin

  Tiranë 30 shtator 08:35
  32 €
 • 0 foto
  G.Skill Ripjaws X 12800 2x4Gb 1600Mhz
  Pjese per kompjuter

  G.Skill Ripjaws X 12800 2x4Gb 1600Mhz

  Ripjaws X ne gjendje shum te mire. shitet per arsye upgrade .

  Tiranë 30 shtator 08:08
  40 Lek
 • 1 foto
  R9 285 2GB MSI
  Pjese per kompjuter

  R9 285 2GB MSI

  Shitet R9 285 2GB MSI. Karta ka performance gati sa GTX 1060. Luan te gjithe lojrat e fundit ne var

  Tiranë 30 shtator 08:08
  150 Lek
 • 0 foto
  Kabel FTP 2.5 m flat
  Pjese per kompjuter

  Kabel FTP 2.5 m flat

  Kabel FTP 2.5 m flat Shume praktik per tu marre me vete ne canten e laptopit dhe per te lidhur pais

  Durrës 29 shtator 23:00
  500 Lek
 • 2 foto
  Tp-Link Wireless adapter usb (original product)
  Pjese per kompjuter

  Tp-Link Wireless adapter usb (original product)

  Tp-Link TL-WN422G wifi usb adaptor origjinal nga tp link. perfekte per distanca te largeta fale ante

  Elbasan 29 shtator 11:18
  20 €
 • 2 foto
  Kamer Wireless
  Pjese per kompjuter

  Kamer Wireless

  Kamer Wireless IP 2.1 Mpx.Sensor Levizje i integruar Sensor temperature,regjistron dhe suporton micr

  Tiranë 28 shtator 09:07
  9.000 Lek
 • 0 foto
  PatchPanel
  Pjese per kompjuter

  PatchPanel

  Patcpanel Cat6,Marka Synergy21

  Tiranë 28 shtator 09:02
  5.400 Lek
 • 1 foto
  POE-50-60W
  Pjese per kompjuter

  POE-50-60W

  POE-50-60W Ubiquiti POE Injector, 50V, 60W , airFiber POE

  Tiranë 28 shtator 09:02
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Settore AirMax 2G15-120
  Pjese per kompjuter

  Settore AirMax 2G15-120

  Do you need a good sector antenna that’s easy on the pocket? Invest in Sector AirMax 2G15-120.

  Tiranë 28 shtator 09:01
  160 €
 • 0 foto
  Ekran Asus 19 inch widescreen
  Pjese per kompjuter

  Ekran Asus 19 inch widescreen

  Ekran asus asnje lloj problemi

  Tiranë 27 shtator 22:34
  25 Lek
 • 1 foto
  Monitor Samsung 17” & Fujitsu 20”
  Pjese per kompjuter

  Monitor Samsung 17” & Fujitsu 20”

  Shiten per arsye se nuk me duhen.. Jan ne gjendje pune perfekte.. 20 milek copa.

  Tiranë 27 shtator 20:02
  4.000 Lek
 • 0 foto
  PDU per Kabinet 9 Priza
  Pjese per kompjuter

  PDU per Kabinet 9 Priza

  Pdu Synergy 21 PDU08-1U-G9-S - Kase Alumini 9 - Priza Shuko

  Tiranë 27 shtator 09:47
  3.700 Lek
 • 2 foto
  Ethernet Surge Protector
  Pjese per kompjuter

  Ethernet Surge Protector

  Ethernet Surge Protector Dimensions: 91 x 61 x 32.5 mm (3.58 x 2.4 x 1.28") Weight: 80 g (2.82 oz)

  Tiranë 27 shtator 09:44
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Kamera Sigurie
  Pjese per kompjuter

  Kamera Sigurie

  🔥Set Kamera Sigurie🔥 🔥 DVR 4 CH 🔥 🔥 2 Kamera Mini Bullet IR 30 Metra 🔥 🔥 2 kamera Domme IR 20 Metr

  Tiranë 27 shtator 09:44
  29.900 Lek
 • 0 foto
  Patckorda 1 m
  Pjese per kompjuter

  Patckorda 1 m

  Wirewin Cat.5e FTP 1m

  Tiranë 27 shtator 09:34
  125 Lek
 • 1 foto
  MONITORE PHILIPS 17 INC
  Pjese per kompjuter

  MONITORE PHILIPS 17 INC

  fish vga+ fish korendi

  Tiranë 27 shtator 09:31
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Cooler per HDD 3.5
  Pjese per kompjuter

  Cooler per HDD 3.5

  Ftohes per hard drive funksionon sh mire

  Tiranë 27 shtator 08:59
  700 Lek
 • 0 foto
  SSD 960gb
  Pjese per kompjuter

  SSD 960gb

  OKAZION shitet SSD i ri ne kuti i paperdorur me 3 vjet garanci nga fabrika 960GB i markes kingspec S

  Tiranë 26 shtator 20:41
  110 €
 • 3 foto
  Printer Fotokopje Panasonic
  Pjese per kompjuter

  Printer Fotokopje Panasonic

  Ne gjendje shum te mire dhe shum pak i perdorur

  Tiranë 26 shtator 15:53
  90 €
 • 1 foto
  Shitet Hdd 2.5 Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Shitet Hdd 2.5 Laptopi

  Shitet Hard Disk 500 GB Laptopi Hdd 2.5 500 giga ---------------------------------+------------

  Tiranë 26 shtator 15:46
  25 €
 • 1 foto
  Hardisk 60GB seagate per laptop
  Pjese per kompjuter

  Hardisk 60GB seagate per laptop

  Hardisku esht 60 mund te perdoret per laptop ose si hardisk te jashtem duke perdorur adaptor ... gje

  Kurbin 26 shtator 15:42
  900 Lek
 • 2 foto
  Karte grafike Nvidia Geforce GT 610 2GB
  Pjese per kompjuter

  Karte grafike Nvidia Geforce GT 610 2GB

  Shes karte grafike Axle Nvidia Geforce Gt 610. Karta eshte versioni me 2gb ram ddr3 dhe eshte perdo

  Tiranë 26 shtator 13:20
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Bllok ushqimi
  Pjese per kompjuter

  Bllok ushqimi

  Shitet bllok ushqimi HP per kompjuter . Cmimi i diskutushem

  Tiranë 26 shtator 12:40
  2.000 Lek
 • 6 foto
  Procesor dhe ftohes procesori
  Pjese per kompjuter

  Procesor dhe ftohes procesori

  Shitet procesor intel E2160 dual-core 1.80GHZ Shitet ftohes per procesorin Shiten vetem os

  Tiranë 26 shtator 12:40
  10 €
 • 1 foto
  Kase kompjuteri
  Pjese per kompjuter

  Kase kompjuteri

  Shitet kase kompjuteri hp dx 2300 microtower cmimi 1000 leke i diskutueshem

  Tiranë 26 shtator 12:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ram
  Pjese per kompjuter

  Ram

  Shitet ram per kompjuter 1 GB DDR 2 I diskutueshem

  Tiranë 26 shtator 12:40
  1.000 Lek
 • 2 foto
  Perforcues interneti
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti

  outer Tenda eshte paisja qe do tju thjeshtoj perdorimin e internetit! Boll me me zona te shtepis ose

  Tiranë 26 shtator 09:51
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Akses Point Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Acc
  Pjese per kompjuter

  Akses Point Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Acc

  Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Access Point 802.11ac Wave 2 with Beam-Forming Technology arakt

  Tiranë 26 shtator 08:41
  109 €
 • 2 foto
  RouterBoard RB941-2ND-TC is the Access Point lite
  Pjese per kompjuter

  RouterBoard RB941-2ND-TC is the Access Point lite

  RouterBoard RB941-2ND-TC is the Access Point lite (hAP lite) branded by Mikrotik. Device has been b

  Tiranë 26 shtator 08:41
  3.800 Lek
 • 2 foto
  GPU MSI GT 730 2 GB 50 mijlek i diskutueshem
  Pjese per kompjuter

  GPU MSI GT 730 2 GB 50 mijlek i diskutueshem

  Budget card e cila mund te perballoje gaming me medium/low dhe ne disa title dhe high. 2 GB DDR3 MEM

  Tiranë 25 shtator 20:01
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Mouse GAMING Razor Abyssus V2 i Ri ne kuti
  Pjese per kompjuter

  Mouse GAMING Razor Abyssus V2 i Ri ne kuti

  Mausi eshte i ri ne kuti te pahapur i markes RAZOR nga me te mirat ne bote. Versioni me tel. Mund ta

  Tiranë 25 shtator 15:35
  50 €
 • 0 foto
  Rack 20 U wall mounting
  Pjese per kompjuter

  Rack 20 U wall mounting

  Elegant Wall 19\" 16U W=600 mm D=450 mm ELGW 07U- 2 - 12.000 Leke ELGW 09U -2 13000 Leke ELGW 12

  Tiranë 25 shtator 11:15
  170 €
 • 2 foto
  Tv Paolo
  Pjese per kompjuter

  Tv Paolo

  Imbajtur Shum i paste Iperdorur Pak

  Tiranë 25 shtator 10:40
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Patckorda ethernet 0.5 Meter Cat5E
  Pjese per kompjuter

  Patckorda ethernet 0.5 Meter Cat5E

  Patckorda ethernet 0.5 Meter Cat5E Ngjyra e Kuqe

  Tiranë 25 shtator 09:39
  80 Lek
 • 4 foto
  Dvd player
  Pjese per kompjuter

  Dvd player

  I perdorur ne gjendje te mire

  Shkodër 25 shtator 08:53
  18 €
 • 1 foto
  Patch Guide
  Pjese per kompjuter

  Patch Guide

  Sistemues Kabujsh 1U Plastic Single Sided Horizontal Cable Manager with Finger Duct

  Tiranë 25 shtator 08:40
  1.500 Lek
 • 0 foto
  MOTHERBOARD MSI Z390 PRO GAMING CARBON
  Pjese per kompjuter

  MOTHERBOARD MSI Z390 PRO GAMING CARBON

  LGA1151 COMPANY : MSI RGB LED

  Durrës 24 shtator 16:37
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Mikrotik RB493AH
  Pjese per kompjuter

  Mikrotik RB493AH

  Router Mikrotik RB493AH, me 8 porta 10/100 dhe 3 slot Mini-PCI per karta wireless. Perfshihet ushqye

  Tiranë 24 shtator 15:05
  6.000 Lek
 • 0 foto
  RAM DDR2
  Pjese per kompjuter

  RAM DDR2

  RAM DDR2 - 1GB = 500lek RAM DDR2 - 2GB = 800lek

  Tiranë 24 shtator 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Printer termik Tysso prp 300
  Pjese per kompjuter

  Printer termik Tysso prp 300

  Dy Printer termik tysso prp 300 te perdorur . Dy cope 80 euro . Nje cope 45 euro .

  Tiranë 24 shtator 11:39
  45 €
 • 0 foto
  Set Kamera 2 MPX
  Pjese per kompjuter

  Set Kamera 2 MPX

  Seti perfshin 2 Kamera Mini Dome IR20 Metra 2 Kamera Mini Bullet IR 20 Metra DVR 4 Kanale + HDD 500

  Tiranë 24 shtator 10:41
  250 €
 • 1 foto
  Router Netis 3 Antena
  Pjese per kompjuter

  Router Netis 3 Antena

  Router Net WF2409E 1 - porte wan - 4 porta Lan Ofron shpejtësi të lartë 300Mbps për të lidhur kompju

  Tiranë 24 shtator 08:56
  3.000 Lek
 • 1 foto
  VIDEO CITOFONI DAHUA
  Pjese per kompjuter

  VIDEO CITOFONI DAHUA

  🏆🏆7 Inch Analog Kit 🏆🏆 ✅Color CMOS night vision✅ ✅camera 7\" color TFT-LCD display✅ ✅e

  Tiranë 24 shtator 08:53
  155 €
 • 1 foto
  Switch 5 Porta
  Pjese per kompjuter

  Switch 5 Porta

  Switch 5 Porta Materiali Plasitik Marka Netis

  Tiranë 24 shtator 08:53
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Switch 8 Porta
  Pjese per kompjuter

  Switch 8 Porta

  Switch 8 Porta Materiali Plasitk Marka Netis

  Tiranë 24 shtator 08:53
  1.800 Lek