Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 2 foto
  Dyer te hekurit per garazha
  Garazh

  Dyer te hekurit per garazha

  Shes dyert e hekurit per garazhë. Dimensionet: 2.70m (gjeresi), 2.50m lartesi. Dyert jane shume te r

  Prishtinë 4 prill 06:40
  269 €
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha 17 ne rr. Bedri Gjinaj te komuna

  Mitrovicë 4 prill 00:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC
  Garazh

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN ne kompleksin EXDC 2 NE Kalabri , pasedon kartelen hyrse dhe nen v

  Prishtinë 4 prill 00:24
  12.000 €
 • 1 foto
  Dyr per garazhda
  Garazh

  Dyr per garazhda

  Shes 2 par dyr per garazhda jan shum te forta dhe te mira te qendrushem matriali jan te firmes hör

  Lipjan 4 prill 00:23
  450 €
 • 1 foto
  shiten kotecat per pula apo plluma
  Garazh

  shiten kotecat per pula apo plluma

  shiten kotecat per pula dhe plluma jan shume te mire dhe shume te shfytzueshme ni kotec i za 30 deri

  Podujevë 4 prill 00:09
  50 €
 • 0 foto
  Shes dhe leshoj me qera lokalin
  Garazh

  Shes dhe leshoj me qera lokalin

  Shes dhe leshoj me qera lokalin, Lokali gjendet ne qender te klines Ka qarkullim te njerve per bizn

  Klinë 4 prill 00:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESË 2 MINUTA PREJ SHESHIT PRISHTINË
  Garazh

  BANESË 2 MINUTA PREJ SHESHIT PRISHTINË

  BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermi

  Prishtinë 3 prill 23:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Boksin siq shihet ne foto shum shfrytzueshm
  Garazh

  Shes Boksin siq shihet ne foto shum shfrytzueshm

  Shes Boksin i pershtatshem per shum lloje kafshesh apo shpendesh ka keto dimenzione 3m gjatsi 2m gje

  Prishtinë 3 prill 23:38
  160 €
 • 2 foto
  Dere garazhde
  Garazh

  Dere garazhde

  Dere garazhde me dimension 260,200 e drunit e ardhur nga zvicra

  Ferizaj 3 prill 22:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha me qira
  Garazh

  Garazha me qira

  Leshojm garazhdat me qira per vetura ne lagjen pejton. Cmimi behet sipas marrveshjes. Te interesuari

  Prishtinë 3 prill 19:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet lokali ne fushkosov
  Garazh

  shitet lokali ne fushkosov

  shitet lokali ne fushkosov 134 2m +garazhda lokali esht i porshtatshum por gjdo veprimtari lokali gj

  Fushë Kosovë 3 prill 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Garazha osht e kforit montazh Esht 5 metra e gjatë dhe 4 metra e gjerë

  Gllogoc 3 prill 17:53
  600 €
 • 0 foto
  Shitet garazhda me podrum
  Garazh

  Shitet garazhda me podrum

  Shitet garazhda me podrum ne lagjen bazhdarhana ndertesat e Globalit

  Prizren 3 prill 17:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha me qira
  Garazh

  Garazha me qira

  Leshoj garazha me qira per vetura ne lagjen pejton ne prishtine. Cmimi eshte 50 euro ne muaj. Numrat

  Prishtinë 3 prill 16:41
  50 €
 • 2 foto
  autolarje
  Garazh

  autolarje

  oshte ne rregull siq shihet ne foto osht e ndertuar nga hekur mund te perdoret si garazhd etj per me

  Gjilan 3 prill 16:31
  2.100 €
 • 1 foto
  Shpia druri
  Garazh

  Shpia druri

  Kampshtepiz me porosi prej prej 9 meter katror deri 30 metra apo ma shum me porosi

  Gjakovë 3 prill 16:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Baraken
  Garazh

  Shes Baraken

  Barak 20m katror Rrym me or elektike permban priza dhe qelasa Mundesia per te e perdorur per fjetje

  Gjakovë 3 prill 14:27
  700 €
 • 1 foto
  Lokal ne shitje
  Garazh

  Lokal ne shitje

  Shes urgjent lokalin me qmim te volitshum, lokali esht ne qender te klines, esht ne vend te mir, ka

  Klinë 3 prill 13:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Armanat
  Garazh

  Shiten Armanat

  Shiten Armanat

  Prishtinë 3 prill 12:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Konstruksion metali montazh

  Pejë 3 prill 12:00
  1.000 €
 • 3 foto
  Kontejner
  Garazh

  Kontejner

  Shes kontejner te ndryshem(banim,mall,zyre etj)te gjith ne gjendje shum te mire.Dimensionet 6x2.5x2.

  Prizren 3 prill 11:28
  1 €
 • 4 foto
   Cafeteri
  Garazh

  Cafeteri

  Shes kafeterin me invertar E gjitha e re 4 tavolina 16 ulse 2 shankerica Rekalama jasht e kufizuar

  Ferizaj 3 prill 10:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kontejner
  Garazh

  Kontejner

  Shes kontejnerin per banjo dhe tualet ne gjendje te mire.Posedon 2 banjo-kabina,2 wc-kabina,5 lavama

  Prizren 3 prill 09:00
  2.000 €
 • 1 foto
  pushimore
  Garazh

  pushimore

  shes pushimoren 15 metra katror e kam ble para 6 muje 1200 ero te caraleva dekor e shes shkaku i nr

  Prishtinë 3 prill 08:16
  1.000 €
 • 1 foto
  Garazha ne shitje bashke me podrum
  Garazh

  Garazha ne shitje bashke me podrum

  Shitet garazha bashke me podrum. Lokacioni Bazhdarhane, te banesa e Globalit.

  Prizren 3 prill 07:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Baraka
  Garazh

  Baraka

  Puntori 18x12 komplet

  Ferizaj 3 prill 07:25
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror
  Garazh

  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror

  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror eshte prone private me dokumentacion te regullt mun

  Pejë 3 prill 07:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha me qira
  Garazh

  Garazha me qira

  Leshojm garazha me qira per vetura ne lagjen Pejton. Cmimi sipas marrveshjes Numrat kontaktues jan

  Prishtinë 3 prill 07:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet BARAKA
  Garazh

  Shitet BARAKA

  Shitet BARAKA

  Kaçanik 3 prill 05:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  leshoj depo me qira
  Garazh

  leshoj depo me qira

  depoja eshte shum e pershtashme per shum veprimtari beznesi .!

  Prishtinë 3 prill 02:03
  900 €
 • 0 foto
  Hapesire per Garazhe dhe Bodrum
  Garazh

  Hapesire per Garazhe dhe Bodrum

  Shitet hapesira per garazhim dhe bodrum ne katin -1 ne kompleksin \"Relax\" nga ndertuesi VG constru

  Prishtinë 3 prill 01:29
  7.999 €
 • 0 foto
  shitet garazha
  Garazh

  shitet garazha

  shitet garaza ne fush kosove rr afer besi regllazh objeti i 14 i ndertuar nga model sllovenia garazh

  Fushë Kosovë 3 prill 00:18
  5.000 €
 • 2 foto
  “Kiosk”
  Garazh

  “Kiosk”

  Shitet kiosk alumini ne gjendje te mir matriale !Mjatf e shfrytzueshme .Gjindemi ne Peje fshat(Vitom

  Pejë 3 prill 00:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer per garazh
  Garazh

  Dyer per garazh

  Shitet ose nderrohet dera nga paneli i alominit. Me dimenzione 4.70 me 2.70 dera shitet per arsye mo

  Pejë 3 prill 00:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET URGJENT GARAZHDA ME ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
  Garazh

  SHITET URGJENT GARAZHDA ME ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM

  Garazhda gjendet te qafa në Prishtinë më saktesisht te kafet e vogla, i ka 17.55 metra katror dhe po

  Prishtinë 2 prill 23:54
  8.000 €
 • 1 foto
  Shes dyert per garazhda
  Garazh

  Shes dyert per garazhda

  Shes dyer per garazhd jan shun t mira sa po jon ardh nga zvicra qmimi me marrveshje

  Lipjan 2 prill 22:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kabine per Roje/Sigurim
  Garazh

  Kabine per Roje/Sigurim

  Kabine per Roje/Sigurim Materiali: Alumin Dimensionet sipas kerkeses Ngjyra te ndryshme Montimi dhe

  Vushtrri 2 prill 21:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazhd pe vetur
  Garazh

  Garazhd pe vetur

  Garazhd 3m gjon 6m gat

  Lipjan 2 prill 21:26
  600 €
 • 2 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Garazha 3m gjon 6m gat

  Lipjan 2 prill 20:53
  600 €
 • 9 foto
  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro
  Garazh

  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro ekstra lir ne menyr urgjente shitet. Agjencioni jo

  Pejë 2 prill 20:33
  23.000 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhde
  Garazh

  Dyer per garazhde

  Lartesia:3 metra, Gjeresia: 3 metra, Jashte: ngjyre e bardhe, Brenda: ngjyre e kuqe, Qmimi:sipas ma

  Obiliq 2 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet Garazha 12m2 ne katin -2 garazha gjendet ne Kompleksin banesor Royal City Mati 1 perball Supe

  Prishtinë 2 prill 19:34
  500 €
 • 3 foto
   \'\'Eurodoor,, Dyer per garazha te gjitha dimen..
  Garazh

  \'\'Eurodoor,, Dyer per garazha te gjitha dimen..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Zubin Botok 2 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha me qira
  Garazh

  Garazha me qira

  Leshojm garazha me qira per vetura ne lagjen pejton cmimi sipas marrveshjes. Numrat kontaktues 04487

  Prishtinë 2 prill 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trafik
  Garazh

  Trafik

  Eshte e mir e rujtnje

  Malisheve 2 prill 17:55
  200 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha novo ferm
  Garazh

  Dyer per garazha novo ferm

  Dyer per garazha te ghitha dimenzionet Dyer per dhoma Dyer kunder zjarrit Dyer me porosi nga Metal

  Zveçan 2 prill 16:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Gjilan 2 prill 13:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal me qera Prishtine
  Garazh

  Lokal me qera Prishtine

  Leshohet me qera lokali me siperfaqe 100 m2 lokali eshte perdhese pa shkall ne lagjen Kodra e Trimav

  Prishtinë 2 prill 13:14
  500 €
 • 6 foto
  montim sevisim
  Garazh

  montim sevisim

  Montojm te gjith matorrat e dyrve te oborrit me 2 krah dhe rreshqites po ashtu montojm dhe servisojm

  Gjilan 2 prill 13:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  montim servisim
  Garazh

  montim servisim

  Montojm dyr automatike per garazha te gjitha llojet po ashtu montojm motorra per dyr te oborrit rrs

  Gjilan 2 prill 13:10
  Me Marrveshje