Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Hambar +kosh
  Garazh

  Hambar +kosh

  Gjendje te mire

  Vushtrri 30 korrik 18:31
  130 €
 • 0 foto
  ofruar: Whatsapp: 0022997351844
  Garazh

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky është një gjurmë ligjore që është një

  Lipjan 30 korrik 18:00
  7.895 €
 • 10 foto
  Auto vinç EUROSHPED1 Transport në gjith Kosovën
  Garazh

  Auto vinç EUROSHPED1 Transport në gjith Kosovën

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 30 korrik 00:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet garazha
  Garazh

  Shitet garazha

  Shitet garazha e cila gjendet ne objektet e Lin Project rruga B Mat 1 Prishtine \"rrethi te Maxi\"

  Prishtinë 28 korrik 20:34
  6.000 €
 • 0 foto
  Garazh ne Skenderaj
  Garazh

  Garazh ne Skenderaj

  Shitet

  Skënderaj 22 korrik 10:57
  150 €
 • 2 foto
  Pushimore nga druri
  Garazh

  Pushimore nga druri

  Pushimore druri

  Prishtinë 22 korrik 10:29
  700 €
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222
  Garazh

  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Skënderaj 19 korrik 05:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten kontinjerat zyre
  Garazh

  Shiten kontinjerat zyre

  Shiten kontinjerat zyre me klim Shum te mir tel 044 250 648 044 465 744

  Prishtinë 17 korrik 12:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dyer per garazha
  Garazh

  Shes dyer per garazha

  Shiten 4 dyer per garazha jan ne gjendje te rregullt. Dy jan 3.50m gjersi—4m lartsi Dhe dy jan 4.6

  Gjilan 15 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Afer shkolles mihal grameno Rruga xhemail mustafa

  Fushë Kosovë 15 korrik 02:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dyert e garazhes
  Garazh

  Shiten dyert e garazhes

  Shiten dyere te garazhes te prodhuara ne Zvicer me dimensione 3×3m. Çmimi sipas marreveshjes.

  Prishtinë 14 korrik 12:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  3 stambena kontenjerska naselja
  Garazh

  3 stambena kontenjerska naselja

  Na prodaju 3 stambena kontenjerska naselja, služila za smještaj djelatnika za potrebe gradilišta,

  Mitrovicë 14 korrik 07:49
  215.000 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha 044681559
  Garazh

  Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma drurit dhe te metalta Motorra per te ghitha llojet e dye

  Istog 13 korrik 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Magazina (shupa) per ruajtjen e gjesendeve
  Garazh

  Magazina (shupa) per ruajtjen e gjesendeve

  Magazina ka 12 m2 (3m x 4m). Eshte montazhe, montohet e çmontohet me shtrafa, ka 5 faqe, kulmi dhe k

  Ferizaj 13 korrik 15:48
  195 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha ghitha dimenzionet
  Garazh

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  dyer per garazha modele te ndryshme motorra per dyer te oborrit etj

  Ferizaj 13 korrik 08:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer per garazha kifa mont
  Garazh

  Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma dhe kunder zjarrit Dyer industriale Motorra per dyer te

  Pejë 12 korrik 12:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kontinjer per zyre
  Garazh

  Kontinjer per zyre

  Kontinjer ne gjendje te rregullt I gatshem per banim,zyre,roje Me kulm Instalim elektrik Dysheme m

  Fushë Kosovë 12 korrik 09:12
  1.850 €
 • 5 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera
  Garazh

  Tenda-karrika-tavolina me qera

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Klinë 11 korrik 19:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA 16m2 ROYAL CITY ne nivelin -2
  Garazh

  Shitet GARAZHA 16m2 ROYAL CITY ne nivelin -2

  Garazha gjindet ne nivelin -2. Gjindet ne hyrjen A dhe B. Marrveshja behet te noteri. Qmimi 450 e

  Prishtinë 11 korrik 19:05
  450 €
 • 4 foto
  WC (Tualet)
  Garazh

  WC (Tualet)

  WC (Tualet) Kjo sherben per vend punime afatshkurte dhe afatgjate ,shum lehte per tu vendosur dhe s

  Rahovec 11 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Transportojmë Baraka Kioska Trafika Kontainjer etj
  Garazh

  Transportojmë Baraka Kioska Trafika Kontainjer etj

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 10 korrik 21:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kontenjer
  Garazh

  kontenjer

  shitet kontenjeri ne gjendje te mire 6x2.2

  Prishtinë 7 korrik 11:42
  1.450 €
 • 2 foto
  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand
  Garazh

  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand

  Shes Dyr Garazhe Automatike me Telekomando te ardhur nga zvicrra te reja ne Paket Qmimi 500 € Tel +3

  Gjilan 4 korrik 20:11
  500 €
 • 8 foto
  SHITET OSE JEPET ME QIRA PODRUMI NE QENDER
  Garazh

  SHITET OSE JEPET ME QIRA PODRUMI NE QENDER

  Shitet ose jepet me qira podrumi ne qender te Prishtines, afer Pallatit te Rinise. Podrumi ka siperf

  Prishtinë 4 korrik 17:26
  30.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 3 dhomëshe ne katin e 5 ne pallatin
  Garazh

  Shitet banesa 3 dhomëshe ne katin e 5 ne pallatin

  Banesa ka 2 dhoma fjetje 4,5x3 m dhe fëmijve 3.5x2.8 m sallon 5,7x5,7 m kuzhina eshtē 4m gjatësi M

  Prishtinë 4 korrik 15:38
  1 €
 • 1 foto
  Banesa Ne Shitje Mati 1
  Garazh

  Banesa Ne Shitje Mati 1

  Banesat Ne Shitje Te Mati 1 ► Dy banesa ne katin e 5 posedojn 63 m2. ► Ne hyrjen tjeter ne kati

  Prishtinë 4 korrik 13:03
  780 €
 • 5 foto
  Shiten Ramat
  Garazh

  Shiten Ramat

  shiten ramat ne gjendje te rregullt te pershtatshme per lokale te ndryshme 3 pjese me dimensione te

  Ferizaj 3 korrik 13:33
  650 €
 • 1 foto
  Kontinjeri
  Garazh

  Kontinjeri

  Shitet kontinjeri teli 049 494 100 ose 045 484190

  Ferizaj 3 korrik 13:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Transport Dhe Shërbime Me Kran Tel:044/049-169-673
  Garazh

  Transport Dhe Shërbime Me Kran Tel:044/049-169-673

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 1 korrik 12:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Biznesi ose edhe vete enterjeri
  Garazh

  Shitet Biznesi ose edhe vete enterjeri

  Shitet komplete biznesi ose edhe eterjeri ndaras te gjitha mundsi shitet urgjenete. qmim me marves

  Prishtinë 1 korrik 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer te oborrit
  Garazh

  Dyer te oborrit

  Dyer te oborrit 150 euro

  Ferizaj 1 korrik 11:20
  150 €
 • 5 foto
  shiten konteinerat
  Garazh

  shiten konteinerat

  shiten konteinerat 12 m gjatesi dhe gjersi 2.4jane te izoluara per mbrenda dhe te veshura me pllaka

  Prishtinë 1 korrik 11:04
  1 €
 • 1 foto
  Tepo me qira 170m2 deri 500m2 3€ m2
  Garazh

  Tepo me qira 170m2 deri 500m2 3€ m2

  Ofrohet Depo 170m2 deri 500m2 me qira afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndodhet ne katin sut

  Prishtinë 30 qershor 00:06
  3 €
 • 1 foto
  Kiosk ......Barak
  Garazh

  Kiosk ......Barak

  Shitet Kioska 3×2 e lehte per montim

  Gjilan 29 qershor 16:32
  320 €
 • 3 foto
  shes kulmat komplet
  Garazh

  shes kulmat komplet

  shumm te rujut te mir dyt 400

  Gllogoc 28 qershor 18:24
  400 €
 • 3 foto
  Kontenjer zyre dhe banim
  Garazh

  Kontenjer zyre dhe banim

  Shitet kontenjeri per zyre apo banim,esht i shtruar me laminat ka rrymen te instaluar dhe klimen Vi

  Rahovec 28 qershor 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30
  Garazh

  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30

  Shitet frigorifer nga -30 deri +30 i gjat 6m I gjer 2.5 m mund edhe ne viber te shkruni+383 44 143 1

  Suharekë 27 qershor 07:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA  ¦- LISI -¦
  Garazh

  SHITET GARAZHA ¦- LISI -¦

  Shitet #garazha nëntokësore në Qendër me sipërfaqe prej 18m2. Çmimi 7.200 Euro. +383 (0)49 406 40

  Prishtinë 25 qershor 16:54
  7.200 €
 • 0 foto
  Garazha Urgjent shitet ne mat1 chelsi point
  Garazh

  Garazha Urgjent shitet ne mat1 chelsi point

  Shitet garazha në mat 1 Kompleksi Chelsi point garazha gjindet ne katin përdhes dhe ka 18 metra katr

  Prishtinë 25 qershor 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer per oborre apo garazhd
  Garazh

  Dyer per oborre apo garazhd

  shiten dyrt 3 metrra te gjana 2 e 40 nalsia me der ne mes mes i kan edhe gjamt nalt

  Prishtinë 24 qershor 22:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Hamar 100 vjeqar antik
  Garazh

  Hamar 100 vjeqar antik

  Shitet hamar antik permbi 100 vjeqar

  Lipjan 24 qershor 12:02
  1 €
 • 4 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Shitet Shupa ( gjatsia 6 me 4 ) ne gjendje shum te mir posedon brenda nje dhom nje koridor me rrym ,

  Istog 23 qershor 09:20
  2.000 €
 • 0 foto
  Dyer per Garazh
  Garazh

  Dyer per Garazh

  Dyer per garazh 2.80x2.10

  Mitrovicë 22 qershor 14:57
  50 €
 • 1 foto
  U shiten flm merrjep
  Garazh

  U shiten flm merrjep

  Dyer per garazh

  Viti 21 qershor 21:22
  180 €
 • 0 foto
  Autolarje me qera
  Garazh

  Autolarje me qera

  Leshohet autolarja me qera ne lagjen bregu i diellit te shkolla iliria perball pompes SHELL.

  Prishtinë 20 qershor 15:08
  270 €
 • 0 foto
  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve
  Garazh

  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve

  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve ne prishtin te objekti i FFB TRADE

  Prishtinë 19 qershor 21:36
  10.000 €
 • 0 foto
  shes Selanit
  Garazh

  shes Selanit

  shes selani 70 copa 50 euro

  Lipjan 19 qershor 15:45
  50 €
 • 0 foto
  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha
  Garazh

  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha

  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha e cila gjendet ne objektin banesor Lin Project. Rruga B rrethi

  Prishtinë 18 qershor 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet baraka
  Garazh

  Shitet baraka

  Shitet per arsye mos perdorimi Dimensionet 4x3

  Istog 17 qershor 20:42
  1.700 €
 • 0 foto
  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve
  Garazh

  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve

  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve ne objektin e ffb trade qmimi 10.000 euro

  Prishtinë 16 qershor 18:39
  10.000 €