Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Shitet Garazha
  Garazh

  Shitet Garazha

  Shitet garazha e cila gjendet ne rrugen B Mat 1 afer rrethit market Maxi , kompleksi Lin Project In

  Prishtinë 10 qershor 13:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Garazha
  Garazh

  Shitet Garazha

  Shitet garazha e cila gjendet ne rrugen B ne kompleksin Lin Project afer \"rrethi Market Maxi\" Per

  Prishtinë 10 qershor 10:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Veranda,garazha dhe kulme per terasa
  Garazh

  Veranda,garazha dhe kulme per terasa

  Ofrojm veranda per oborre ne forma dhe madhesi te ndryshme, garazha per vetura dhe kulme per ballkon

  Istog 10 qershor 00:34
  1 €
 • 4 foto
  Shitet kontinjeri i ri me klim 044 250 648
  Garazh

  Shitet kontinjeri i ri me klim 044 250 648

  Shitet kontinjeri 044 250 648

  Prishtinë 9 qershor 20:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Garazha mundesh me ja vnu

  Prishtinë 9 qershor 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Kontakt - 049465050 Viber

  Prishtinë 8 qershor 18:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kontejneri
  Garazh

  Kontejneri

  Shitet kontejneri 6m x 2.5 m Ose bej nderrim me ndonje veture

  Ferizaj 7 qershor 20:33
  1.300 €
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Perkthimi behet menjehere.

  Prishtinë 7 qershor 09:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra
  Garazh

  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra

  Shiten dyer garazhe me dimension 2.75 X 2.15 pjesa tjeter (2.75 X 2.15 )eshte fikse.

  Prishtinë 7 qershor 01:15
  360 €
 • 11 foto
  Shitet Kabine per Roje-Zyre levizese
  Garazh

  Shitet Kabine per Roje-Zyre levizese

  Shitet Kabine per Roje-Zyre levizese Prodhojm Kabina me diemensione sipas nevojave te klientit. Mate

  Vushtrri 7 qershor 00:34
  1 €
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Kontakt - 049465050 Viber

  Prishtinë 6 qershor 20:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)
  Garazh

  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 6 qershor 18:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten dyert
  Garazh

  Shiten dyert

  Shiten dyert shum te mira 2 metra me 90 cm vetem veshja usht 25 cm

  Skënderaj 6 qershor 16:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)
  Garazh

  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 6 qershor 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Shitet garazha 6 me 4

  Gjilan 5 qershor 20:48
  500 €
 • 2 foto
  Shes dyert urgjent
  Garazh

  Shes dyert urgjent

  Shes 2 dyer ugjert 150 euro dyert jan shum te mira pa as nje grith jan standarte vetem vesha usht e

  Skënderaj 5 qershor 20:48
  150 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)
  Garazh

  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 5 qershor 20:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dy Kontena te banueshme (kamshtepize levizese)
  Garazh

  Dy Kontena te banueshme (kamshtepize levizese)

  dy kontena me dy dhoma plus banjo edhe sallon me kuzhin komplet 3800ero nikadin ferizaj 70000

  Ferizaj 5 qershor 14:54
  3.800 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)
  Garazh

  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 5 qershor 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ipet garazha me qera
  Garazh

  Ipet garazha me qera

  Leshohet garazha me qera 18 m2 ne Dardani rruga \"Xhemail Mustafa\" ne Prishtinë. Me sigurim.

  Prishtinë 4 qershor 13:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ipet garazha me qira gjindet te (rruga b)
  Garazh

  Ipet garazha me qira gjindet te (rruga b)

  Ipet garazhda me qira garazhda xhindet te rruga b

  Prishtinë 4 qershor 13:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamp Shtepiza
  Garazh

  Kamp Shtepiza

  Shitet nengjendje perfekte e mobiluar komplet Rrym uj wc frigo shporet krevet etj Shtepiza osht e

  Gjilan 3 qershor 20:57
  1.900 €
 • 0 foto
  5 Dritare-Të perdorura dhe funksionale
  Garazh

  5 Dritare-Të perdorura dhe funksionale

  Shes 5Dritare,Mund ti perdoreni ne ndonje Garazh Etj Deminzionet• Lartesia 1,40 Gjersia 80cm

  Vushtrri 1 qershor 17:13
  50 €
 • 0 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Shitet garazha 40m2 Rruga xhemail mustafa Mu ner kaffen il soncio Ka mundesi me muros me Mbyll e

  Fushë Kosovë 1 qershor 14:54
  230 €
 • 2 foto
  Dyrt
  Garazh

  Dyrt

  Shes dyrt e drunit

  Ferizaj 31 maj 20:50
  100 €
 • 2 foto
  Barak per zyre
  Garazh

  Barak per zyre

  Barak per zyre ,gjomat duplo , komplet e veshur me llaminat mrenda , jasht ka nevoj per pastrim vete

  Pejë 31 maj 20:00
  750 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)
  Garazh

  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 31 maj 19:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes TAVOLINA pet dasma
  Garazh

  Shes TAVOLINA pet dasma

  Shes 15 tavolina komplete jan te reja

  Malisheve 31 maj 16:00
  110 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)
  Garazh

  Shitet Garazha ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve)

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 30 maj 22:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 30 maj 22:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hamar
  Garazh

  Hamar

  Shitet hamari

  Podujevë 30 maj 21:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer per Garazha
  Garazh

  Dyer per Garazha

  Shes dy dyer për Garazhë, të ardhura nga Zvicra, të përdorura por shume te mira, Dimenzionet: 1. Gje

  Podujevë 30 maj 11:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 29 maj 21:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zyre Montuese 5x6 30m2
  Garazh

  Zyre Montuese 5x6 30m2

  Zyre montuese dhe qmontuese mund te perdoret per gjdo lloj veprimtarie, Bejm ndrim me ndonje vetur,

  Prizren 29 maj 15:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kamp shtepiz
  Garazh

  Kamp shtepiz

  Shitet ne gjendje perfekte ekstrem e ruajtur dokomentat me kan hup Garantoj qe osht privat Posedo wc

  Gjilan 29 maj 14:47
  1.550 €
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacit

  Prishtinë 28 maj 21:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 27 maj 12:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 26 maj 17:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 26 maj 13:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET KIOSKA
  Garazh

  SHITET KIOSKA

  Shitet KIOSKA 6 metra katrore ( 3 x 2 ) Kioska është në gjendje të rregullt dhe e gatshme për perdo

  Lipjan 26 maj 00:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 25 maj 18:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Veranda
  Garazh

  Veranda

  Shes veranden 4.2m me 2.8m kosrtruksionin hekur e mbuluar me tegolla ne gjendje te mir

  Ferizaj 25 maj 14:38
  450 €
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 24 maj 20:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 24 maj 19:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten qeremidet
  Garazh

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet 4000 15 cent copa 044-249-985 +38344249985

  Viti 23 maj 20:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 23 maj 15:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 22 maj 16:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - GLOBBUS
  Garazh

  DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - GLOBBUS

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP\"GLOBBUS\" Me ku

  Prishtinë 22 maj 13:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 21 maj 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne objektin e dyt ne lagjen emshir (banesat e arabeve) shum e pershtatshme ka kapacite

  Prishtinë 20 maj 19:03
  Me Marrveshje