Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 2 foto
  kontinjer garazh depo
  Garazh

  kontinjer garazh depo

  kontinjer garazh depo dimensionet e mrenshme 250 gjonsi 260 nalsi 740 gjatsi veturen pa problem e pa

  Mitrovicë 25 korrik 21:35
  3.200 €
 • 12 foto
  Konstrukcion 400metra Katror
  Garazh

  Konstrukcion 400metra Katror

  Konstrukcion 400Meter Katror jane shume te mira gati te reja

  Prishtinë 25 korrik 15:49
  5.000 €
 • 12 foto
  DYER PER GARAZHA - PAISJE AUTOMATIKE
  Garazh

  DYER PER GARAZHA - PAISJE AUTOMATIKE

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP\"GLOBBUS\" Me ku

  Prishtinë 25 korrik 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Kioska osht ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 24 korrik 16:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA
  Garazh

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjen

  Gjilan 24 korrik 11:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Trafik
  Garazh

  Trafik

  Per roje

  Mitrovicë 24 korrik 09:07
  160 €
 • 3 foto
  Shitet kioska gjendje tmir
  Garazh

  Shitet kioska gjendje tmir

  Esht gjendje t mir per ma shum nr 044570160

  Lipjan 24 korrik 09:01
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shiten dyert me qmim me te volitshem. Nr.kontaktues.049272576

  Prizren 23 korrik 10:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Prishtinë 23 korrik 08:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Rahovec 23 korrik 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Prizren 23 korrik 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Skënderaj 23 korrik 08:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Suharekë 23 korrik 08:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Shtime 23 korrik 08:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Viti 23 korrik 08:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Zubin Botok 23 korrik 08:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Zveçan 23 korrik 08:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndërmarrësia
  Garazh

  Ndërmarrësia

  Duke pasur parasysh rënien e papritur të gjykatës financiare në një shkallë globale, organizata jonë

  Vushtrri 23 korrik 08:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qira
  Garazh

  Leshohet lokali me qira

  Leshohet lokali me qira Qmimi sipas marreveshjes Tel.+4917626079571 Viber. +38345584754

  Podujevë 22 korrik 20:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet garazha
  Garazh

  Shitet garazha

  Shitet garazha 26m2 ne Fushe Kosove ne objektin e Model Slovenise perballe Besi Regllazh

  Fushë Kosovë 21 korrik 17:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet garazha
  Garazh

  Shitet garazha

  Shitet garazha ne Fushe Kosove ne objektin e Model Slovenise perball Besi Regllazh 26m2

  Fushë Kosovë 21 korrik 16:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA
  Garazh

  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA

  Objekti posedon 600m2 lokale dhe 1300m2 garazha qe mund te mbyllen. Per ma shume info 044958888. Qm

  Prishtinë 21 korrik 13:33
  10 €
 • 3 foto
  Shitet garazha
  Garazh

  Shitet garazha

  Shitet garazha nga hekuri dhe llastra,eshte e kompletuar me te gjitha pjeset. Dimenzionet:10m-gjates

  Prishtinë 21 korrik 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  leshoj depon me qira 120m2 ne lagjen taukbashqe
  Garazh

  leshoj depon me qira 120m2 ne lagjen taukbashqe

  Leshoj depon me qira 120m2 ne lagjen taukbashqe ish euleksi prishtine qmimi 170 euro per qendrim afa

  Prishtinë 20 korrik 17:00
  150 €
 • 5 foto
  Shiten Kontnjerat Zyre te Gatshme
  Garazh

  Shiten Kontnjerat Zyre te Gatshme

  Shiten Kontjerat Zyre te gatshme Kontjerat me heret jane perdorur si zyre dhe posedojn te gjitha ne

  Prishtinë 20 korrik 08:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes tavolina plastike 11 copa te reja
  Garazh

  Shes tavolina plastike 11 copa te reja

  Shes 11 tavolina fintak te reja

  Prizren 19 korrik 11:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer
  Garazh

  Dyer

  Shiten dyrt per oborr. Qmimi diskutushem. Te interesuarit.nr.tel.049272576

  Prizren 18 korrik 20:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  kontinjeri
  Garazh

  kontinjeri

  shes kontinjerin 6 metra naltsija 2.50 gjonsija 2.40 kontinjeri oshte dy pjesh me dyre te plastikes

  Vushtrri 18 korrik 11:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE
  Garazh

  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE

  GNERAL TORE sjell ne kosov kualitetin nr 1 ne botë për dyer automatike per garazha HÖRMANN, kualite

  Pejë 17 korrik 16:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GENERAL TORE 044-166-288
  Garazh

  GENERAL TORE 044-166-288

  HÖRMANN numer 1 ne botë per dyer automatike per garazha, Tani edhe ne kosovë per dyer automatike per

  Deqan 17 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet trafika 5me 3

  Ferizaj 17 korrik 10:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Garazh

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  MOLERI COLORS.. OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV\' SHTEP

  Prishtinë 17 korrik 10:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet konstruksioni i autolarjes dhe baraka
  Garazh

  Shitet konstruksioni i autolarjes dhe baraka

  Shitet konstruksioni i barakes ( hekurat dhe llamarinat) 10X6M, per me shume kontaktoni edhe ne vibe

  Vushtrri 16 korrik 14:55
  1.200 €
 • 6 foto
  Kontejner per Zyre ose Banim
  Garazh

  Kontejner per Zyre ose Banim

  Prodhojme dhe shesim te gjitha llojet e kontejnereve per zyre dhe banim. Kontejner standard ISO 20\

  Prishtinë 15 korrik 23:09
  3.000 €
 • 10 foto
  Ndreqi garazhda per kerre me porosi gelindera etj
  Garazh

  Ndreqi garazhda per kerre me porosi gelindera etj

  Ndreqi garazhda kelindera e tj qka osht me ekor ndreqi per ma shum informata kontaktoni vibee +38344

  Viti 15 korrik 20:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ilaq per hemoroide
  Garazh

  Ilaq per hemoroide

  Shitet ilaqi per sherimin e hemoroideve 100% i sigurt Perdoret per femra dhe meshkuj pa asnje efekt

  Ferizaj 15 korrik 12:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Trafik

  Gllogoc 15 korrik 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet baraka dhe konstruksioni i autolarjes
  Garazh

  Shitet baraka dhe konstruksioni i autolarjes

  Shitet baraka dhe konstruksioni i autolarjes (hekurat dhe llamarina), dimensionet 10X6 metra Per inf

  Vushtrri 14 korrik 23:00
  1.200 €
 • 2 foto
  Kontinjer per Zyre
  Garazh

  Kontinjer per Zyre

  Shitet Kontinjer per Zyre Info 049/400-533

  Mitrovicë 14 korrik 22:18
  1.500 €
 • 3 foto
  Barakë
  Garazh

  Barakë

  Barakë në gjendje tê mirê e izolur me stiropol nga brenda.

  Prishtinë 14 korrik 17:55
  600 €
 • 4 foto
  trafik
  Garazh

  trafik

  shes trafiken dimenzjonet nje . e gjys me dy qmimi 500 euro mundsi ndrrimi

  Mitrovicë 11 korrik 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tavolina fintak te reja. Jon
  Garazh

  Shes tavolina fintak te reja. Jon

  Shes 20 tavolina fintak te reja gjindem ne prizren

  Prizren 10 korrik 09:58
  120 €
 • 3 foto
  # Shitet
  Garazh

  # Shitet

  Shitet Konstruksioni metalik 15*6 * 3 Gjatsia 15 metra Gjersia 6 metra lartsia 3 metra Qmimi 1100

  Vushtrri 9 korrik 18:28
  1.100 €
 • 3 foto
  Shes tavolina fintak te reja. Jon
  Garazh

  Shes tavolina fintak te reja. Jon

  Shes 20 tavolina fintak te reja gjindem ne prizren

  Prizren 9 korrik 14:19
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Fliperi
  Garazh

  Shitet Fliperi

  Shitet fliperi

  Ferizaj 9 korrik 12:38
  150 €
 • 2 foto
  Koqak per Pula
  Garazh

  Koqak per Pula

  Shitet Koqaku i Pulave dy katesh qmimi me marreveshje

  Gjakovë 7 korrik 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha ne shitje
  Garazh

  Garazha ne shitje

  Shitet garazha ne Fushe Kosove 26m2 ne objektin e model Sllovenise objekti nr18 perball Besi Regllaz

  Fushë Kosovë 7 korrik 08:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tavolina per DASMA fintak te reja
  Garazh

  Shes tavolina per DASMA fintak te reja

  Shes 15 tavolina fintak te teja gjindem ne prizren pres bleres serioz flm

  Prizren 6 korrik 20:09
  120 €
 • 6 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Shitet Trafika

  Gllogoc 4 korrik 19:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet/punojmë veranda/vikendica
  Garazh

  Shitet/punojmë veranda/vikendica

  Shitet veranda dimensionet 3 x 2.50

  Prishtinë 4 korrik 16:37
  650 €