Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 6 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Trafik

  Gllogoc 15 korrik 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet baraka dhe konstruksioni i autolarjes
  Garazh

  Shitet baraka dhe konstruksioni i autolarjes

  Shitet baraka dhe konstruksioni i autolarjes (hekurat dhe llamarina), dimensionet 10X6 metra Per inf

  Vushtrri 14 korrik 23:00
  1.200 €
 • 2 foto
  Kontinjer per Zyre
  Garazh

  Kontinjer per Zyre

  Shitet Kontinjer per Zyre Info 049/400-533

  Mitrovicë 14 korrik 22:18
  1.500 €
 • 3 foto
  Barakë
  Garazh

  Barakë

  Barakë në gjendje tê mirê e izolur me stiropol nga brenda.

  Prishtinë 14 korrik 17:55
  600 €
 • 4 foto
  trafik
  Garazh

  trafik

  shes trafiken dimenzjonet nje . e gjys me dy qmimi 500 euro mundsi ndrrimi

  Mitrovicë 11 korrik 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tavolina fintak te reja. Jon
  Garazh

  Shes tavolina fintak te reja. Jon

  Shes 20 tavolina fintak te reja gjindem ne prizren

  Prizren 10 korrik 09:58
  120 €
 • 3 foto
  # Shitet
  Garazh

  # Shitet

  Shitet Konstruksioni metalik 15*6 * 3 Gjatsia 15 metra Gjersia 6 metra lartsia 3 metra Qmimi 1100

  Vushtrri 9 korrik 18:28
  1.100 €
 • 3 foto
  Shes tavolina fintak te reja. Jon
  Garazh

  Shes tavolina fintak te reja. Jon

  Shes 20 tavolina fintak te reja gjindem ne prizren

  Prizren 9 korrik 14:19
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Fliperi
  Garazh

  Shitet Fliperi

  Shitet fliperi

  Ferizaj 9 korrik 12:38
  150 €
 • 2 foto
  Koqak per Pula
  Garazh

  Koqak per Pula

  Shitet Koqaku i Pulave dy katesh qmimi me marreveshje

  Gjakovë 7 korrik 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha ne shitje
  Garazh

  Garazha ne shitje

  Shitet garazha ne Fushe Kosove 26m2 ne objektin e model Sllovenise objekti nr18 perball Besi Regllaz

  Fushë Kosovë 7 korrik 08:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tavolina per DASMA fintak te reja
  Garazh

  Shes tavolina per DASMA fintak te reja

  Shes 15 tavolina fintak te teja gjindem ne prizren pres bleres serioz flm

  Prizren 6 korrik 20:09
  120 €
 • 6 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Shitet Trafika

  Gllogoc 4 korrik 19:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet/punojmë veranda/vikendica
  Garazh

  Shitet/punojmë veranda/vikendica

  Shitet veranda dimensionet 3 x 2.50

  Prishtinë 4 korrik 16:37
  650 €
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir , Urgjent
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir , Urgjent

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Garazha mundesh me ja vnu

  Prishtinë 4 korrik 13:17
  3.500 €
 • 5 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shiten garazha dimensionet :gjona:6metr:nalta:4metrs:thella 9metra

  Gjilan 3 korrik 22:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet trafika baraka
  Garazh

  shitet trafika baraka

  shitet trafika

  Ferizaj 3 korrik 12:28
  540 €
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Garazha mundesh me ja vnu

  Prishtinë 2 korrik 10:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC
  Garazh

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN ne kompleksin EXDC 2 NE Kalabri , pasedon kartelen hyrse dhe nen v

  Prishtinë 1 korrik 20:06
  10.000 €
 • 2 foto
  Shes konstrukcionin metalik 9m2
  Garazh

  Shes konstrukcionin metalik 9m2

  Shitet urgjent 9m2 0038349296979

  Prizren 1 korrik 17:07
  120 €
 • 0 foto
  Kiosk
  Garazh

  Kiosk

  Kisok alumini ne gjendje te mir !qmimi sipas marrveshjes

  Pejë 1 korrik 15:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Garazha mundesh me ja vnu

  Prishtinë 1 korrik 14:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet garazhda ne laxhen emshir
  Garazh

  Shitet garazhda ne laxhen emshir

  Shitet garazhda ne laxhen emshir

  Prishtinë 1 korrik 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC
  Garazh

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN ne kompleksin EXDC 2 NE Kalabri , pasedon kartelen hyrse dhe nen v

  Prishtinë 1 korrik 03:03
  10.000 €
 • 0 foto
  trafika
  Garazh

  trafika

  shes trafiken shum e mir eshte 5me 3me rrym e ka

  Ferizaj 30 qershor 16:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavolin dhe drita
  Garazh

  Tavolin dhe drita

  Shitet dritat per lokal zyre

  Gjakovë 28 qershor 21:35
  75 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA
  Garazh

  SHITET GARAZHA

  Shitet garazha e cila gjendet ne rrugen B ne kompleksin Lin Project perballe rethit te Maxi market P

  Prishtinë 28 qershor 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Garazhen ne lagjen Emshir
  Garazh

  Shes Garazhen ne lagjen Emshir

  Shes garazhen ne lagjen emshir cmimi shum i volitshem pres bleres serioz. Garazha mundesh me ja vnu

  Prishtinë 28 qershor 09:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GARAZHD
  Garazh

  GARAZHD

  SHES GARAZHDEN 6 M. GAT 4 M. GJAN GARAZHDA ASHT SHUM IMIR ASHT E RREGULLUM MIR ASHT ME HEKRA TE PLOT

  Ferizaj 28 qershor 09:38
  2.000 €
 • 3 foto
  Shitet Garazha ne Banesat e Aldexit
  Garazh

  Shitet Garazha ne Banesat e Aldexit

  Shitet Garazha 28 m2, te banesat e Aldexit ne Puhovc rruga Leke Dukagjini. Garazha eshte e perfundu

  Pejë 27 qershor 23:06
  14.000 €
 • 0 foto
  Garazha ne shitje
  Garazh

  Garazha ne shitje

  Shitet garazha ne fushe kosove 26m2 perball Besi Regllazh ne objektin nr 18 te Model Slovenis

  Fushë Kosovë 27 qershor 08:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  @ Shitet
  Garazh

  @ Shitet

  Shitet konstruksioni metalik Gjatsia 15 m Gjersia 6 m lartsia 3 m 15*6*3 me marrveshje

  Vushtrri 26 qershor 01:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete
  Garazh

  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete

  Shes tavolina fintak tr reja

  Prizren 25 qershor 10:32
  110 €
 • 0 foto
  Zyre me qira
  Garazh

  Zyre me qira

  Leshoj zyren me qira ne pejton cmimi 100 euro Numri kontaktues eshte 38344878568

  Prishtinë 24 qershor 09:24
  100 €
 • 3 foto
  Dyer per garazhe(alumin)
  Garazh

  Dyer per garazhe(alumin)

  Shes dyer per garazh me dimensione(3,65m gjeresi) dhe (2,88m gjatesi)(alumin)

  Prishtinë 23 qershor 15:24
  260 €
 • 3 foto
  Kulem 17 metra
  Garazh

  Kulem 17 metra

  Shitet kulmi 17 metra i gjat shum i mir shitet kumplet me qeremine me lan kumplet per ma ahum na kun

  Rahovec 18 qershor 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshoh zyren me.qira
  Garazh

  Leshoh zyren me.qira

  Leshoj zyren me qira ne lagjen pejton ne prishtine. Cmimi eshte 100 euro.numri kontaktues eshte 0448

  Prishtinë 18 qershor 09:04
  100 €
 • 0 foto
  shes tenda
  Garazh

  shes tenda

  shes tenda shatora me dimenzione te ndryshme kemi 5 x 8 dhe 6 x 12 me materjal pvc te ardhura nga gj

  Vushtrri 16 qershor 19:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Garazha
  Garazh

  Shitet Garazha

  Shitet Garazha e cila gjendet ne Rrugen B ,afer rethit te market Maxi ,kompleksi Lin Project. Per i

  Prishtinë 16 qershor 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kiosk
  Garazh

  Kiosk

  Shitet kioska

  Vushtrri 15 qershor 09:33
  100 €
 • 2 foto
  Garazhe me qera
  Garazh

  Garazhe me qera

  Garazhe me qera ne Mat, mrapa Iliria Buildings cmimi 25euro ne muaj

  Prishtinë 13 qershor 18:16
  25 €
 • 1 foto
  Garazhe me qera
  Garazh

  Garazhe me qera

  Jap garazhe/vend parkim me qera e cila gjendet ne rrugen Ndue Perlleshi, lagjia e Matit, ndetesa e P

  Prishtinë 13 qershor 18:13
  25 €
 • 1 foto
  Shitet trafika
  Garazh

  Shitet trafika

  Shitet trafika

  Prishtinë 12 qershor 20:26
  650 €
 • 5 foto
  Dyert e oborrit
  Garazh

  Dyert e oborrit

  shes dyert e oborrit hekur i plot 3 me 2

  Mitrovicë 12 qershor 13:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vushtrri
  Garazh

  Vushtrri

  Shum osht e mir e kam maru perqef mirpo skam ma qen tash pe hjeku

  Vushtrri 12 qershor 13:13
  150 €
 • 2 foto
  Trafika
  Garazh

  Trafika

  shes trafiken,per me shume info ntel..

  Ferizaj 11 qershor 15:04
  550 €
 • 6 foto
  Lokal me qera te qafa
  Garazh

  Lokal me qera te qafa

  Ipet lokali me qera . Lokali ka pozit te pershtatshme per biznes gjendet tek qafa ne rrugen Lidhja

  Prishtinë 11 qershor 11:40
  200 €
 • 0 foto
  Shitet Garazha
  Garazh

  Shitet Garazha

  Shitet garazha e cila gjendet ne rrugen B afer rethit \"Maxi market\" ,kompleksi Lin Project. Per in

  Prishtinë 11 qershor 10:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET KIOSKA
  Garazh

  SHITET KIOSKA

  SHITET KIOSKA Shitet KIOSKA 6 metra katrore ( 3 x 2 ) Kioska është në gjendje të rregullt dhe e ga

  Lipjan 10 qershor 16:52
  400 €
 • 0 foto
  Shes TAVOLINA per dasma po jap edhe me qera
  Garazh

  Shes TAVOLINA per dasma po jap edhe me qera

  Shes tavolina fintak te reja 15 vopa komplete

  Dragash 10 qershor 15:14
  Me Marrveshje