Kompjutera
Shqipëri

Kompjutera në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  DELL XPS 9370 TOUCHSCREN i7G8/16/500SSD/4K (I RI)
  Kompjutera

  DELL XPS 9370 TOUCHSCREN i7G8/16/500SSD/4K (I RI)

  CPU i7-8550U 1.8 GHZ TURBO 4.0 GHZ MEM 16 GB DDR4 HDD 500 SSD NVME GPU HD620 4 GB SCR 13.3 4K

  Tiranë Dje, 20:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LENOVO THINKPAD L440 (SI I RI) i5G4\\8\\160SSD\\2GB
  Kompjutera

  LENOVO THINKPAD L440 (SI I RI) i5G4\\8\\160SSD\\2GB

  LENOVO THINKPAD L440 👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA te BKT jepet mundësia e pagesës deri në

  Tiranë Dje, 20:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kompjutera tavolina ekrane mause kamera etj....
  Kompjutera

  kompjutera tavolina ekrane mause kamera etj....

  shes per arsye emigrimi pajisjet e nje salle interneti. kompjutera, tavolina, karige, ekrane dhe te

  Tiranë Dje, 20:17
  900.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION TABLET APPLE I RI
  Kompjutera

  OKAZION TABLET APPLE I RI

  shes tablet i ri 32 G ne kuti i pahapur me celefon i ardhur nga it

  Fier Dje, 19:56
  300 €
 • 0 foto
  Shitet Kompjuter Desktop
  Kompjutera

  Shitet Kompjuter Desktop

  CPU : Intel Core i3-4160 3.60 Ghz MB : Gigabyte H81M-S RAM : 16 Gb DDR3 HyperX Fury Blue HDD : 1

  Tiranë Dje, 19:50
  500 €
 • 1 foto
  Shitet kompjuter i perdorur
  Kompjutera

  Shitet kompjuter i perdorur

  Shitet kompjuter i perdour +tavoline.Kompjuteri eshte i blere te AG-is Computer dhe ka keto te dhena

  Berat Dje, 19:49
  150.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET HP Z600,2Xeon E5620,24RAM,Quadro2000,HDD1TB
  Kompjutera

  SHITET HP Z600,2Xeon E5620,24RAM,Quadro2000,HDD1TB

  SHITET Workstation HP Z600, 2 Procesor XEON 2.4 GHZ QUAD CORE E5620 RAM 24 GB, Karta grafike:NVIDIA

  Tiranë Dje, 19:19
  530.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Laptop HP Compaq nc8430
  Kompjutera

  Shitet Laptop HP Compaq nc8430

  Shitet Laptop HP Compaq nc8430 Parametrat: CPU 2.00GHz Intel Core 2 Duo Processor T7200 RAM 4GB H

  Tiranë Dje, 19:19
  120.000 Lek
 • 1 foto
  Sete Hp 25 cope
  Kompjutera

  Sete Hp 25 cope

  OKAZION SHITEN 25 SETE HP NE GJENDJE MJAFT TE MIRE, TE KOMPLETUAR ME NJESI EKRAN 19\' TASTIER MAUSE

  Tiranë Dje, 19:09
  40 €
 • 2 foto
  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex
  Kompjutera

  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex

  SUPER OKAZION SHITEN 30 SETE DELL OPTIPLEX TE KOMPLETUAR NJESI EKRAN MAUSE TASTIER FISHA .(monitor t

  Tiranë Dje, 18:56
  8.000 Lek
 • 7 foto
  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION
  Kompjutera

  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION

  Laptopi ne gjendje perfekte, i blere ne amerike, perdorur shume pak, disponon kutine origjinale. -

  Tiranë Dje, 18:55
  700 €
 • 4 foto
  Salle interneti
  Kompjutera

  Salle interneti

  8 kompjutera 1 printer t bashkangjutura me karriget dhe tavolinat plus dhe frigoriferi 0666074476

  Tiranë Dje, 18:46
  950 €
 • 1 foto
  Okazion!! GAMING PC
  Kompjutera

  Okazion!! GAMING PC

  Intel I3 2120 3.3ghz Ram 8Gb Ddr3 1600mhz NVIDIA Gtx 1050ti PalitX 4gb GDDR5 Monitor Fujitsu Esprimo

  Tiranë Dje, 17:48
  350 Lek
 • 0 foto
  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI
  Kompjutera

  i7 3770 / 8Gb RAM / Asus 1050 TI

  Windows 10 Procesor i7 3770 3.4Ghz RAM 8Gb (up to 32Gb max) HDD 500Gb DVD RW GPU Asus Expedition GTX

  Tiranë Dje, 17:38
  440 €
 • 3 foto
  HP Z420 WORKSTATION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION

  HP Z420 Workstation ntel® Xeon® Processor E5-1620 10M Cache, 3.60 GHz(TURBO 3.8GHZ) 4 CORE -8 THREA

  Fier Dje, 17:28
  345 €
 • 4 foto
  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics Intel Iri

  Fier Dje, 17:24
  950 €
 • 1 foto
  Imac late 2011
  Kompjutera

  Imac late 2011

  iMac late 2011 cpu i5 2.5,10 gb ram ,500 gb hdd,ekrani 21.5 full hd.

  Fier Dje, 17:24
  399 €
 • 1 foto
  IPAD APPLE
  Kompjutera

  IPAD APPLE

  Oferte per Apple iPad 2 - 3G (16GB) Screen Size: 9.7 Internal Storage: 16GB OS: iOS Processor: Dual-

  Fier Dje, 17:24
  99 €
 • 1 foto
  Laptop Toshiba
  Kompjutera

  Laptop Toshiba

  Laptop Toshiba Satelite L755 cpu core i5 2.3ghz ,ram 6 gb,hdd 320 gb , karte grafike e dedikuar Nvi

  Fier Dje, 17:24
  199 Lek
 • 0 foto
  Workstation Z600
  Kompjutera

  Workstation Z600

  Dual Procesor XEON 2 x 2.2 GHZ QUAD CORE, RAM 16 GB, Hard disk SSD 120 GB, Hard disk 1 TB 7200 RPM,

  Tiranë Dje, 16:44
  550 €
 • 11 foto
  DELL ALIENWARE 15
  Kompjutera

  DELL ALIENWARE 15

  Intel(R) Core (TM) i5-4210H CPU @2.90 GHZ--------8.0GB DDR3--------SSD TOSHIBA 256GB--------INTEL(R)

  Tiranë Dje, 15:50
  670 €
 • 1 foto
  Desktop Winstar 6.000 Lek
  Kompjutera

  Desktop Winstar 6.000 Lek

  Processor : Intel Pentium D Dual Core : 3.00GHz Ram : 2Gb HDD : 80Gb Garanci 3 Muaj Cmimi : 6000 LEK

  Tiranë Dje, 15:31
  6.000 Lek
 • 11 foto
  Dell INSPIRON 7570 / 2018 / CORE i5 8th GENERATION
  Kompjutera

  Dell INSPIRON 7570 / 2018 / CORE i5 8th GENERATION

  Dell Inspiron 7570 *2018* Core i5-8250U 8th Generation 1.6 , 1.8GHZ 4 Core, 8 Logical Proccesor\'s R

  Tiranë Dje, 15:31
  700 €
 • 0 foto
  Kompjuter per Bar Caffe  OFRTE!
  Kompjutera

  Kompjuter per Bar Caffe OFRTE!

  Kompjuter per bar caffe me program te instaluar. Programi i barit lidhet me kasen fiskale dhe printe

  Tiranë Dje, 15:31
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop Packard Bell *Cmim nen kosto*
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell *Cmim nen kosto*

  Procesor AMD E1-2500 1.4GHz Graphic AMD HD 512mb Dedicated Ram 4Gb HDD 320Gb Ekran 15.6Led Bateria 3

  Tiranë Dje, 15:31
  160 €
 • 4 foto
  Camera DAYTECH
  Kompjutera

  Camera DAYTECH

  720P FULL HD NIGHT VISION WIFI , LAN , MICRO SD , 340grad ROTATION Kontrollohet lehtesisht nepermjet

  Tiranë Dje, 15:31
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Laptop Emachines 15.000 LEK
  Kompjutera

  Laptop Emachines 15.000 LEK

  Screen 15.6' Ram 2Gb HDD 160Gb Bateria 30 min Cmimi 15.000Lek Garanci 1 muaj

  Tiranë Dje, 15:31
  15.000 Lek
 • 6 foto
  Dell E5420, i5 G2, 6Gb 500Gb *Cmim nen kosto* !!!!
  Kompjutera

  Dell E5420, i5 G2, 6Gb 500Gb *Cmim nen kosto* !!!!

  Dell E5420 Windows 7 Ultimate x64 Processor : Intel Core i5-2410m 2.30GHz RAM : 6Gb DDR3 HDD : 500GB

  Tiranë Dje, 15:30
  150 €
 • 3 foto
  Macbook Pro Retina 15.4 2012 super laptop
  Kompjutera

  Macbook Pro Retina 15.4 2012 super laptop

  Laptopi eshte mbajtur me kundes dhe nuk ka asnje gerbishtje. Ka parametrat me te mira te ketij model

  Tiranë Dje, 13:59
  1.200 €
 • 2 foto
  DELL LATITUDE E7440
  Kompjutera

  DELL LATITUDE E7440

  AG Computers SUPER OFERTE SUPER CMIME 189 €URO PRODUKTE GJERMANE SUPER CILESI 🖥Dell Latitude E7440

  Tiranë Dje, 13:57
  189 €
 • 11 foto
  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!
  Kompjutera

  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!

  Dell Inspiron 7567. Super laptop me super parametra per Gaming, Rendering,Video Editting, Design etj

  Tiranë Dje, 12:56
  825 €
 • 6 foto
  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO
  Kompjutera

  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO

  Laptop Workstation HP Zbook G3 Studio ne gjendje te shkelqyer shume i fuqishem per Pune Grafike, Ren

  Tiranë Dje, 12:56
  849 €
 • 3 foto
  LENOVO JOGA X380 + LAPS LAPTOP -TABLET (I RI)
  Kompjutera

  LENOVO JOGA X380 + LAPS LAPTOP -TABLET (I RI)

  CPU i7 i7-8550U 1.8 GHZ TURBO 4.0 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 500 SSD NVME GPU INTEL IRIS 620 WEBCAMERA -

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MONITOR HP E231 23 FULL HD IPS (SASI E LIMITUAR)
  Kompjutera

  MONITOR HP E231 23 FULL HD IPS (SASI E LIMITUAR)

  MONITOR 23 INCH FULL HD IPS DISPLAY PORT - VGA - DVI - USB ETJ Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! “R&

  Tiranë Dje, 11:43
  75 €
 • 1 foto
  GOOGLE PIKSELBOOK (CHROMEBOOK) SI I RI R&R
  Kompjutera

  GOOGLE PIKSELBOOK (CHROMEBOOK) SI I RI R&R

  CPU 1.2 i5-7Y57 TURBO 3.3 GHZ MEM 8GB RAM HDD 128GB SSD GPU HD615 SCR 12.3\" 2400 x 1600 Touchscre

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DELL XPS-13 P54G (SI I RI) i5G6/4/256SSD R&R COMPU
  Kompjutera

  DELL XPS-13 P54G (SI I RI) i5G6/4/256SSD R&R COMPU

  CPU Intel Core i5 6-th Gen 2.4GHz RAM 4 GB DDR4 SSD 256 GB FLASH Ekran 13.3\" HD USB 3.0 / USB Type-

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP GAMING PAVILION 15 i5G8\\16\\500SSD\\GTX1050 R&R
  Kompjutera

  HP GAMING PAVILION 15 i5G8\\16\\500SSD\\GTX1050 R&R

  CPU i5-8250U TURBO 1.6 GHZ TURBO 3.4 GEN8 QUAD CORE MEM 16 GB DDR4 HDD 500 GB SSD GPU INTEL UHD GRAP

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  R&R COMPUTER OFRON MBI 400 PRODUKTE ELEKTRONIKE
  Kompjutera

  R&R COMPUTER OFRON MBI 400 PRODUKTE ELEKTRONIKE

  LAPTOP QE STARTOJNE NGA 20000L -150000L DEKSTOP QE STARTOJNE NGA 8000L - 200000L TABLETA QE STARTO

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP ELITE 1012 G1 ( I RI) M5\4\120SSD\ R&R COMPU
  Kompjutera

  HP ELITE 1012 G1 ( I RI) M5\4\120SSD\ R&R COMPU

  HP X2 ELITE 1020 G1 CPU 1.1 GHZ M5 6Y54 TURBO 2.7 GENERATA 6 RAM 4 GB DDR3 HDD 120 SSD GPU HD515 1.

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GAMING ZOTAC MAGNUS i5G7/16/128SSD/2TB/GTX1060
  Kompjutera

  GAMING ZOTAC MAGNUS i5G7/16/128SSD/2TB/GTX1060

  GAMING ZOTAC MAGNUS EN1060K (SI I RI) CPU i5-7500T TURBO 2.7 GHZ TURB0 3.3 GHZ MEM 16 GB DDR4 HDD

  Tiranë Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP WORKSTATION ZBOOK i7\16\250SSD\4GB 17 INCH
  Kompjutera

  HP WORKSTATION ZBOOK i7\16\250SSD\4GB 17 INCH

  HP WORKSTATION ZBOOK ''SI I RI '' CPU i7 4600M 2.9 GHZ TURBO 3.6 GHZ RAM 16 GB DDR3 HDD 256 GB SSD

  Tiranë Dje, 11:43
  680 €
 • 0 foto
  SAMSUNG S10 800 EURO- S10 PLUS 850 EURO NEW BOX
  Kompjutera

  SAMSUNG S10 800 EURO- S10 PLUS 850 EURO NEW BOX

  Per me shumre klikoni linkun e meposhtme! https://www.samsung.com/al/smartphones/galaxy-s10/ Ky p

  Tiranë Dje, 11:43
  800 €
 • 1 foto
  HP ELITEBOOK 8760W 17 (SI I RI) i5/16/250SD/750/1G
  Kompjutera

  HP ELITEBOOK 8760W 17 (SI I RI) i5/16/250SD/750/1G

  CPU i5 2520M 2.5 GHZ TURBO 3.2 GHZ RAM 16 GB DDR3 HDD 250 GB SSD HDD 750GB GPU HD3000 GPU ATI AMD PR

  Tiranë Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IPAD MINI 1 COVER + KARIKUES ORG 12.000 LEK
  Kompjutera

  IPAD MINI 1 COVER + KARIKUES ORG 12.000 LEK

  IPAD MINI AKSESORET ORIGJINAL! SCR 8 INCH WIFI - MEMORIA 16 GB Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

  Tiranë Dje, 11:42
  12.000 Lek
 • 1 foto
  HP PROBOOK 650 G3 i5G7\\8\\250SSD\\4 SASI E LIMITUAR
  Kompjutera

  HP PROBOOK 650 G3 i5G7\\8\\250SSD\\4 SASI E LIMITUAR

  HP PROBOOK 650 G3 (SI I RI) E pershtateshme per programim! etj Mund te merret edhe me keste! \'\'I

  Tiranë Dje, 11:42
  450 €
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB A 2019 (I RI) SASI E LIMITUAR
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB A 2019 (I RI) SASI E LIMITUAR

  MEM 32GB RAM 2GB 10.1 INCH WIFI-4G LTE Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! “R&R” Computer Servic

  Tiranë Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MACBOOK PRO RETINA LATE 2017 (I I RI) i5\\8\\250SS
  Kompjutera

  MACBOOK PRO RETINA LATE 2017 (I I RI) i5\\8\\250SS

  MACBOOK PRO RETINA LATE 2017 (I I RI) DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2013-2014-2015 MACBOOK-

  Tiranë Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IMAC 21.5 MID 2011 \'\'PERFEKTE\'\' i5\\8\\500\\HD6750M
  Kompjutera

  IMAC 21.5 MID 2011 \'\'PERFEKTE\'\' i5\\8\\500\\HD6750M

  IMAC 21.5 MID 2011 \'\'PERFEKTE\'\' CPU i5 2.5 2400S GHZ TURBO 3.3 GHZ QUAD CORE RAM 8GB DDR3 HDD 5

  Tiranë Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  R&R COMPUTER OFRON PJESE PER LAPTOP & DESKTOP ETJ
  Kompjutera

  R&R COMPUTER OFRON PJESE PER LAPTOP & DESKTOP ETJ

  SUPER OFERTE RAM LAPTOPI 5000 LEK RAM

  Tiranë Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IMAC 21.5 2017 (SI I RI) i5G7\8\1TB\IRIS SUPER OKA
  Kompjutera

  IMAC 21.5 2017 (SI I RI) i5G7\8\1TB\IRIS SUPER OKA

  CPU i5 2.3 GHZ TURBO 3.6 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 1 TB GPU IRIS 1.5GB SCR 21.5 IPS FULL HD TASTJER - MA

  Tiranë Dje, 11:42
  1.000 €