Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shes BMW e61 525D M
  Vetura

  Shes BMW e61 525D M

  Shes veturen bmw e61 kombi vetura esht ne gjendje shum te mir Ska nevoj per as ni investim... per Ko

  Viti 18 gusht 10:30
  5.800 €
 • 4 foto
  Shes fort ka
  Vetura

  Shes fort ka

  Shitet fordi ne gjendje shum te mir rexhistrim deri me 14 shkur 2020 osht ne gjendje shum te mir me

  Viti 17 gusht 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  AUDI A6 3.0 TDI VITI 2011 265000km Vetem me viber me kontaktoni +38344874177

  Viti 17 gusht 19:59
  17.400 €
 • 8 foto
  Golf 3  1.9 tdi rks 7 muj
  Vetura

  Golf 3 1.9 tdi rks 7 muj

  Golfi asht ne gjendje shum te mir . +383 44 194 002 hipotek nuk asht.bojm ndrrim.

  Viti 17 gusht 18:19
  1.900 €
 • 4 foto
  pjes Mercedes 250
  Vetura

  pjes Mercedes 250

  shes pjes per mercedes 250 me llasnje te gjana

  Viti 17 gusht 09:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pjes Audi A4 2.5 diesel
  Vetura

  pjes Audi A4 2.5 diesel

  shes pjes per audi a4 diesel 6 shpejci Manuel fellnat R17

  Viti 17 gusht 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pjes BMW 318
  Vetura

  pjes BMW 318

  shes pjes per bmw me ni interier shum te mir , fellna

  Viti 17 gusht 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 6 ,2.0
  Vetura

  Golf 6 ,2.0

  Golf 6,2.0 confortabël ne gjendje shume te mire teknike ,tempomat senzora para mbrapa,komandat ne ti

  Viti 17 gusht 09:09
  8.500 €
 • 2 foto
  opel astra per pjes
  Vetura

  opel astra per pjes

  shes pjes per opel astra me qmim shum te volitshem vetura eshte ne gjendje perfekte

  Viti 16 gusht 23:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet w cady 1.9 1997
  Vetura

  shitet w cady 1.9 1997

  shes w cady ne gjendje te rregullt teknike dhe optike ni vjet rks guma treja 1.9 dizel me radi tmir

  Viti 16 gusht 15:32
  1.450 €
 • 8 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES

  Shitet Tiguan 2.0 TDI Viti 2008 i Ardhun Prej Zvicrres me Dogan dhe Homologim te paguar permban libe

  Viti 16 gusht 13:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  opel combo me klim 2007
  Vetura

  opel combo me klim 2007

  shitet opel combo isapo ardhur ne gjendeje shum te mire klim central abees dritaret me rryme goma te

  Viti 16 gusht 09:47
  2.200 €
 • 9 foto
  Shes fiat punto 1.2 benzin viti 2003 rks 1 vit
  Vetura

  Shes fiat punto 1.2 benzin viti 2003 rks 1 vit

  🇨🇭🇨🇭Shes veturen fiat punto 1.2 benzin 1 vit regjistrim ne emer tem eshte vetura ka 98 mij kilometra

  Viti 16 gusht 09:20
  1 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI RKS
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI RKS

  Shes golfin ne gjendje shum te mir i servisum komplet posedon: klim funksjonale, bord computer, temp

  Viti 15 gusht 12:27
  4.600 €
 • 4 foto
  Vw Touran 2.0 dizell
  Vetura

  Vw Touran 2.0 dizell

  shes VW Tauran 2.0 dizell 2006 shum ne gjendje te mir.246000 km regjistrim deri maj 2020.Vetura ka 6

  Viti 15 gusht 10:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ??KORSA SHITET BENXIN 1.0*SERIES -2000- TOP??
  Vetura

  ??KORSA SHITET BENXIN 1.0*SERIES -2000- TOP??

  🚘-KORSA ĒSHT 1.0 BENXINË⚙️SERIES *2000*📍 SHUM MIR🔥KORIZION SKA KERKUN🚘 ULE KAISHA + KORP

  Viti 15 gusht 10:52
  1.200 €
 • 5 foto
  t5 me klim
  Vetura

  t5 me klim

  shitet kombi t5 isapo ardhur nga zvicrra 1.9 tdi me klim

  Viti 14 gusht 19:46
  3.600 €
 • 3 foto
  VW Touran 2.0 dizell
  Vetura

  VW Touran 2.0 dizell

  shes VW Tauran 2.0 dizell 2006 shum ne gjendje te mir.246000 km regjistrim deri maj 2020.Vetura ka 6

  Viti 14 gusht 17:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touran 2.0 dizel
  Vetura

  VW Touran 2.0 dizel

  shes VW Tauran 2.0 dizell 2006 shum ne gjendje te mir.246000 km regjistrim deri maj 2020.Vetura ka 6

  Viti 14 gusht 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Citroen 1.4 HDI full Panoram RKS 8 Muaj2004
  Vetura

  Shitet Citroen 1.4 HDI full Panoram RKS 8 Muaj2004

  Shitet Citroen 1.4 HDI viti 2004 full Panoram I regjistru ar deri ne prill te vitit ardhshem klimen

  Viti 14 gusht 13:05
  2.700 €
 • 4 foto
  Corsa D
  Vetura

  Corsa D

  Shitet corsa d 1.4 benzin viti prodhimit 2010 e sapo doganuar dhe rexhistruar para 1 muji 79 mij km

  Viti 14 gusht 10:24
  4.900 €
 • 0 foto
  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 RKS 9 Muaj
  Vetura

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 RKS 9 Muaj

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 Automatik i posa doganuar regjistruar i Ardhun prej zvicrres m

  Viti 14 gusht 08:02
  7.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 (2.0 benzin)
  Vetura

  Peugeot 307 (2.0 benzin)

  Pa dogan Nga zvicrra

  Viti 13 gusht 19:59
  1.500 €
 • 6 foto
  pezho 307
  Vetura

  pezho 307

  shitet pezho 307 2.0hdi viti 2004 panoram klim senzor parkingi 7 ulse ne librez ne gjendje te mir gj

  Viti 13 gusht 19:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet caddy 2009
  Vetura

  Shitet caddy 2009

  Shitet caddy 2009 me klim sdi 1.9 dizell pa dogan viber +38345419700 2700 ero

  Viti 13 gusht 19:32
  2.700 €
 • 0 foto
  Peugeot 2001
  Vetura

  Peugeot 2001

  Shitet pezhoa 2001 pa dugan 3000 ero baj edhe drrim me golf4

  Viti 13 gusht 19:32
  3.000 €
 • 7 foto
  Shes pasat 1.9 dizell ne dy kuqe viti 2003
  Vetura

  Shes pasat 1.9 dizell ne dy kuqe viti 2003

  Shes pasat 1.9 dizell me dy te kuqe viti2003 rigjistrim edhe 11 muj me klim atronike gjamat me rrym

  Viti 13 gusht 15:15
  3.950 €
 • 5 foto
  vw passat 2.0 tdi highline 2010 nga zvicrra
  Vetura

  vw passat 2.0 tdi highline 2010 nga zvicrra

  shes vw passat 2.0 tdi highline full opsion extra posaardhur nga zvicrra viti i prodhimit 2010 pose

  Viti 13 gusht 15:09
  7.900 €
 • 2 foto
  Golf. 7
  Vetura

  Golf. 7

  Shes Golf 7. 1.4 Benzin viber+41 78 883 25 33

  Viti 13 gusht 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vw touran 2.0 1 vit regjistrim 7 ulse
  Vetura

  Vw touran 2.0 1 vit regjistrim 7 ulse

  She vw touran 2005 2.0 7 ulse manula naft kilometrazha 240000km 140 ps hargjimet e vogla fellne 16 s

  Viti 13 gusht 11:24
  1 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot 5008 2.0 hdi dizel
  Vetura

  Shitet Peugeot 5008 2.0 hdi dizel

  Shitet peugeot 5008 2.0 hdi sapo ardhur nga zvicrra Vetura posdon Klim tiptronik Espe ajrbak Tempoma

  Viti 13 gusht 10:31
  5.800 €
 • 9 foto
  Golf 5 1.9 united 2009
  Vetura

  Golf 5 1.9 united 2009

  Shes golf 5 ne gjendje perfekte Me gjitha serviset e kryera ne gjermani Liber servisi me full hist

  Viti 13 gusht 10:21
  8.200 €
 • 4 foto
  Daivoo 1.6 benzin viti 2000 rks 03.12.2019
  Vetura

  Daivoo 1.6 benzin viti 2000 rks 03.12.2019

  Vetura ne gjendje te mir bojm ndrrim posedon klim ac info +383/44/466/897

  Viti 13 gusht 09:37
  1.200 €
 • 2 foto
  Shes audi 80
  Vetura

  Shes audi 80

  Urgjent shes audi ne gjendje shum te mir pune teper i fort tip top esht 1.9 gjitha serviset e kryer

  Viti 12 gusht 23:23
  880 €
 • 9 foto
  Golf 3 1.9 tdi rks 7 muj
  Vetura

  Golf 3 1.9 tdi rks 7 muj

  Golf 3 1.9 tdi rks 7 muj ne gjendje shum te mir hidrolik centrall mbyllje qendrore fellne 15 gumat

  Viti 12 gusht 16:40
  1.999 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes C220 Bluefency viti 2012 Automatik
  Vetura

  Shitet Mercedes C220 Bluefency viti 2012 Automatik

  Shitet Mercedes C 220 cdi Bluefency viti 2012 Automatik tiptronik i posa ardhun nga Franca kontakti

  Viti 12 gusht 11:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 2 vr6 2.9 benzin
  Vetura

  Golf 2 vr6 2.9 benzin

  Shesh golf 2 vr6 2.9 ne gjendje perfekte registrim 1 vit per me shum.infornata na kontaktoni ne num

  Viti 12 gusht 08:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 3 1.9 TDI RKS 7 muaj
  Vetura

  Golf 3 1.9 TDI RKS 7 muaj

  Golf 3 1.9 TDI viti i prodhimit 93 ne gjendje shum te mir hidraulik centrall mbyllje qendrore felln

  Viti 11 gusht 16:21
  2.000 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.6 benzin gaz
  Vetura

  Golf 4 1.6 benzin gaz

  Golf 4 1.6 bezine gaz inpjanti gazi sekuencjal makina eshte ne gjendjr te mire makina dispone xhama

  Viti 11 gusht 13:29
  2.200 €
 • 5 foto
  Renault Trafik 2010 me liber servisi
  Vetura

  Renault Trafik 2010 me liber servisi

  Reno trafik viti 2010 2.5 Xhama me pulla klim 6 shpejtsi komanda netimon full opcion qmimi arsyshem

  Viti 10 gusht 23:09
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Super Xhipi- NisanPatrol 3.0Disel nga Ch,rexh-ks
  Vetura

  Super Xhipi- NisanPatrol 3.0Disel nga Ch,rexh-ks

  Shitet xhipi Nisan Patrol i ardhur nga Zvicra dhe i vozitur nje dore njeri vetum nga Pronari i cili

  Viti 10 gusht 21:01
  15.000 €
 • 8 foto
  Mercedes ML 320 Blutec
  Vetura

  Mercedes ML 320 Blutec

  Mercedes ML 320 Blutec , Automatik, klima, Senzor para dhe mbrama ,Karriga me nxemje ,Tempomat, ,Nav

  Viti 10 gusht 20:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  opel combo
  Vetura

  opel combo

  shes opel combo ne gjendeje shum te mire 1.7 dti motorr japan

  Viti 10 gusht 18:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-benz
  Vetura

  Mercedes-benz

  Vetura ësht gjithqkaa nrregull full opsione amg paket i ardhur nga zvicrra qe 1 vjet

  Viti 10 gusht 10:08
  11.500 €
 • 1 foto
  Shea veturen
  Vetura

  Shea veturen

  Shes golf 3 1.9 disel ne gjendje te rregullt Rks 1 vjet

  Viti 9 gusht 21:58
  2.000 €
 • 2 foto
  Shitet cady sdi 2007 pa dugan
  Vetura

  Shitet cady sdi 2007 pa dugan

  Shitet cady i sa ardhur nga holanda 2007 SDI dizell me klim 2800 ero +38345419700

  Viti 9 gusht 19:58
  2.800 €
 • 0 foto
  Smart për pjes
  Vetura

  Smart për pjes

  Shes Smart për pjes

  Viti 9 gusht 18:26
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG). Vetura është në gjendje të rregullt tip top. Refjistrim edh

  Viti 9 gusht 08:25
  880 €
 • 11 foto
  Shitet Golf 7
  Vetura

  Shitet Golf 7

  Shitet golf 7 Tdi viti 2014 i posa ardhur nga Holanda ngjyr e zez me 110 ps 6 shpejtsi ne gjendje t

  Viti 8 gusht 21:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw 325
  Vetura

  Bmw 325

  Shes bmw 325 2.5 Benzin bej dhe ndrrim me vetura por vetem me 4 dyr.

  Viti 8 gusht 13:34
  2.000 €