Vetura
Viti

Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Shitet Golf 7
  Vetura

  Shitet Golf 7

  Shitet golf 7 Tdi viti 2014 i posa ardhur nga Holanda ngjyr e zez me 110 ps 6 shpejtsi ne gjendje t

  Viti 8 gusht 21:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw 325
  Vetura

  Bmw 325

  Shes bmw 325 2.5 Benzin bej dhe ndrrim me vetura por vetem me 4 dyr.

  Viti 8 gusht 13:34
  2.000 €
 • 10 foto
  Citroen picaso 2.0 dizell 2003
  Vetura

  Citroen picaso 2.0 dizell 2003

  Citroen picaso 2.0 dizell ..viti ne fund te 2003..regjistrim 4 muj..fellne dy par ..goma

  Viti 8 gusht 11:07
  2.400 €
 • 0 foto
  Vetem wahtsup
  Vetura

  Vetem wahtsup

  Shitet per arsye emigrimi.letrat te sapo bera deri gusht 2020.cmim i arsyeshem

  Viti 8 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOLF 5 PLUS //// 2008
  Vetura

  GOLF 5 PLUS //// 2008

  golf 5plus me dogan

  Viti 7 gusht 20:43
  6.900 €
 • 1 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shitet golf 2 urgjent n gjendje t rrehullt rks i skadum pa as nje defekt

  Viti 7 gusht 15:34
  200 €
 • 4 foto
  SHES OPEL VECTRA 1.6 REXHESTRIM
  Vetura

  SHES OPEL VECTRA 1.6 REXHESTRIM

  Shes Opel vectra asht pak e vrame aksitet 1.6 rexhestrim pot info 044-956-865

  Viti 7 gusht 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet makine vw golf 6 i sa po ardhun pa dogan
  Vetura

  Shitet makine vw golf 6 i sa po ardhun pa dogan

  Shes makinen Golf 6 i sa po ardhen nga gjermania makina asht gjithqka ne rregull per informata lajmr

  Viti 7 gusht 08:52
  7.200 €
 • 5 foto
  RENAULT Viti 2010 2.5 me Liber servisi
  Vetura

  RENAULT Viti 2010 2.5 me Liber servisi

  Shes Kombin Renault Trafik 2.5 diesel i sapo ardhur nga jasht ne gjendje teper te mir me klim viti 2

  Viti 6 gusht 18:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BLEJM VETURA⚠️ PA DOGAN 2009 2015 VW BMW
  Vetura

  BLEJM VETURA⚠️ PA DOGAN 2009 2015 VW BMW

  Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME

  Viti 6 gusht 15:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW 320 2.0 DIZEL 6 SHPEJTSI RKS 6 MUJ
  Vetura

  BMW 320 2.0 DIZEL 6 SHPEJTSI RKS 6 MUJ

  Shes bmw ne gjendje shum te mir i rujshem maksimalisht serviset e kryne posedon: klimatronic, bord c

  Viti 6 gusht 13:55
  5.900 €
 • 11 foto
  GOLF 6 1.4 TSI AUTOMATIK 130 KM TKALUNE RKS
  Vetura

  GOLF 6 1.4 TSI AUTOMATIK 130 KM TKALUNE RKS

  Shes golfin ne gjendje perfekte pa asni vrejtje me 130 mij tkalune tgarantume regjistrimi i 3t nkoso

  Viti 6 gusht 13:55
  7.900 €
 • 8 foto
  VW GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2008 RKS
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2008 RKS

  Shes golfin ne gjendje shum te mir i servisum komplet posedon: klim funksjonale, bord computer, temp

  Viti 6 gusht 13:55
  4.600 €
 • 5 foto
  Shes mercedes benz C klas
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas

  Shes mercedes benz c 202 benzin 1.8 automatik me klim n gjendje t rregull 1 pronar qe 10 vite rks de

  Viti 6 gusht 13:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedes
  Vetura

  mercedes

  shitet mercedesi isapo ardhur ne gjendeje shum te mire me krejt opsionet

  Viti 5 gusht 21:36
  14.900 €
 • 4 foto
  MK 2 1.8 Shpric
  Vetura

  MK 2 1.8 Shpric

  Ngjendje te mire goma te mira diskat te mdhaj regnistrim ska denime ska hipotek ska qdo gje ne rreg

  Viti 5 gusht 15:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mazda 323 1.3 ndrrohet
  Vetura

  Mazda 323 1.3 ndrrohet

  323 mazda 1.3 16 v b-p rks i skadum emer timin bejm edbe ndrrim shtoj pare perparsi karavan e tjeter

  Viti 5 gusht 13:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Citroen C3 XTR Dizel
  Vetura

  Citroen C3 XTR Dizel

  Shitet me 182000km. Ne gjendje shume te mir! Per me shume informata me kontaktoni ne viber: +4176305

  Viti 5 gusht 12:41
  3.700 €
 • 3 foto
  Seat Alhambra dizel
  Vetura

  Seat Alhambra dizel

  shes veturen fave tipi seat alehambra ne gjendje shum te rregullt e ardhen nga zvicrra e doganuar e

  Viti 5 gusht 12:29
  4.999 €
 • 0 foto
  SHITEN GOMAT:225/45/18. te veres bmw 3
  Vetura

  SHITEN GOMAT:225/45/18. te veres bmw 3

  shiten goma te veres...- 225/45/18..qmimi 90 ero..kto jan kan ne bmw 3.. jan te perdorura por ja

  Viti 5 gusht 11:19
  90 €
 • 1 foto
  shitet golf 4 tdi i tkuqe
  Vetura

  shitet golf 4 tdi i tkuqe

  shitet me targa te huja golf 4 i tkuqe

  Viti 4 gusht 21:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RENO CLIO
  Vetura

  RENO CLIO

  Shes reno clio 1.4 benzin viti 2003 16v tip top Me garancion. Qmimi 800 ero per me shum na kontakt

  Viti 4 gusht 19:36
  800 €
 • 0 foto
  opel zafira
  Vetura

  opel zafira

  opel zafirra 2006 ni vit regjistrim 1.9 dizell 7 ulse

  Viti 4 gusht 17:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fiat palio 1.2 benzin 11-01-2020 Rks viti 99 klima
  Vetura

  Fiat palio 1.2 benzin 11-01-2020 Rks viti 99 klima

  Shitet dhe ndrrohet Fiat palio 1.2 benzin viti 99 11-01-2020 regjistrim posedon Klim airbeg servo g

  Viti 4 gusht 13:24
  1.499 €
 • 8 foto
  Shitet ndrrohet Golf 2 1.6 benzin 14-08-2019 Rks
  Vetura

  Shitet ndrrohet Golf 2 1.6 benzin 14-08-2019 Rks

  Shitet ndrrohet Golf 2 1.6 benzin viti 85 14-08-2019 regjistrim gjendje shum tmir Nuk eshte hipotek

  Viti 4 gusht 13:24
  799 €
 • 10 foto
  Nisan Navara
  Vetura

  Nisan Navara

  ME impjant muzike

  Viti 4 gusht 11:18
  13.000 €
 • 10 foto
  Bmw 730 2009 e ardhur nga zvicra
  Vetura

  Bmw 730 2009 e ardhur nga zvicra

  Bmw eshte ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra 730 pra 3.0 diesel bmw ja eshte full opsion gji

  Viti 4 gusht 11:06
  13.900 €
 • 0 foto
  shitet ose ndrrojet golf 4
  Vetura

  shitet ose ndrrojet golf 4

  golfi o ne qendje te rregullt 1.9dissel registrim ka

  Viti 3 gusht 17:14
  4.200 €
 • 2 foto
  shitet cady2004 dizell 1.9 TDI me klimm pa dugan
  Vetura

  shitet cady2004 dizell 1.9 TDI me klimm pa dugan

  shitet cady2004 dizell 1.9 TDI me klimm pa dugan qe 3 dit asht ardh prej holande qmimi 3500ero

  Viti 3 gusht 16:26
  3.500 €
 • 8 foto
  Golf 7
  Vetura

  Golf 7

  Golf 7 tdi viti 2013 i sapo rexhistruar ne ks me liber servisi kubik 1.6 full opsion km 170000 gjen

  Viti 3 gusht 15:46
  13.700 €
 • 0 foto
  Citroën c5 2.0 hdi
  Vetura

  Citroën c5 2.0 hdi

  Shitet Citroën c5 2.0 hdi seri tourer domethan armotizera normal, jo me ngritje edhe ulje, Vetura es

  Viti 3 gusht 11:37
  3.900 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz - 190E disel
  Vetura

  Mercedes Benz - 190E disel

  Shes mercedesin 190 diesel ne gjendje teknike shum te mir Rigjistrim edhe 7 muaj Guma te mira Kares

  Viti 2 gusht 19:45
  1.400 €
 • 3 foto
  Citroen c5 2.2 dizel Automatik
  Vetura

  Citroen c5 2.2 dizel Automatik

  Citroen c5 2.2 dizel Automatik tiptronik senzora nxemje nkarrika etj

  Viti 1 gusht 23:54
  700 €
 • 4 foto
  VW Polo 1.1 Benzin (gas) Rks MARS 2020
  Vetura

  VW Polo 1.1 Benzin (gas) Rks MARS 2020

  shes Ndrroi polo 1.1 benzin plin. hargjime minimale e gjendje te mir +38344250189

  Viti 1 gusht 14:35
  850 €
 • 0 foto
  fiat ulysse 2.2 dizel
  Vetura

  fiat ulysse 2.2 dizel

  Nga zvicrra

  Viti 1 gusht 10:32
  1.900 €
 • 0 foto
  Blej vetur deri ne 3000 euro me pare kesh
  Vetura

  Blej vetur deri ne 3000 euro me pare kesh

  Blej vetur deri ne 3000 euro me pare kesh. Ju lutem qmimin edhe fotot mi dergoni ne viber! Ju falem

  Viti 31 korrik 18:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008
  Vetura

  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008

  shes mercedes c220 ne fund te 2007 posedon Automatik tiptronik senzora para mas fellne me goma treja

  Viti 31 korrik 09:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes e 220 cdi AUTOMATIK 2004...
  Vetura

  Mercedes e 220 cdi AUTOMATIK 2004...

  Mercedes e 220 cdi Automatik..viti fund te 2004..regjistrim 3 muj..Nuk esht hipotek..shiber..lekur..

  Viti 30 korrik 13:00
  6.400 €
 • 11 foto
  SHITET PASAT 3C 2.0 TDI 2008 RKS 5MUJ FULL OPSIONE
  Vetura

  SHITET PASAT 3C 2.0 TDI 2008 RKS 5MUJ FULL OPSIONE

  SHITET PASAT 3C 2.0 TDI 2008 RKS 5MUJ NE GJENDJE SHUM TMIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUISHUM SI MRENA DHE

  Viti 30 korrik 10:58
  5.700 €
 • 0 foto
  Shitet Golf 6 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim
  Vetura

  Shitet Golf 6 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim i Ardhun nga zvicrra kontakti 044 343 451 dhe 04

  Viti 30 korrik 07:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 1.9 TDI KLIM FUNKSJONALE RKS 10 MUJ
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI KLIM FUNKSJONALE RKS 10 MUJ

  Shes golf 2 ne gjendje perfekte pa vrejtje inservisum komplet i rujshem maksimalisht 1 pronar qe 20

  Viti 29 korrik 21:36
  1.800 €
 • 2 foto
  makina toyotta
  Vetura

  makina toyotta

  55,000 km ngjyrë para përshkrimin e ngjyrës metalike Ngjyra e brendshme GRAY kuti e shpejtesise udhë

  Viti 29 korrik 20:08
  3.000 €
 • 1 foto
  bulqize
  Vetura

  bulqize

  mercedes benz 190 pa letra ne gjendje te mir pune, vendodhja bulqize. tel.. 0692151619

  Viti 29 korrik 18:27
  500 €
 • 5 foto
  VW Passat 3c 2.0 tdi viti 2008
  Vetura

  VW Passat 3c 2.0 tdi viti 2008

  shes passat 3c 2,0 dizell ne fund te 2007 posedon rks i skaduar regjistrim i par ne kosov klim atr

  Viti 29 korrik 09:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  BMW 525D 2004 Pa regjistrim

  Viti 29 korrik 01:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz - 190E
  Vetura

  Mercedes Benz - 190E

  Shitet mercedesi 190 ne gjendje te rregullt 044594141

  Viti 28 korrik 16:46
  1.500 €
 • 6 foto
  FORD FOCUS 1.6 DIZEL
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 DIZEL

  SHES FORD FOCUS 1.6DIZEL VITI PR 2006 REGJISTRIM DERI 27.03.2020 POSEDON KLIM AC XHAMA ME RRYM VETU

  Viti 28 korrik 16:14
  3.800 €
 • 3 foto
  Opel vectra urgjent
  Vetura

  Opel vectra urgjent

  Shitet opeli 1.4 benzin punon perfekt trapin e ka me pjes t treja t gjitha defekte ska esht e paster

  Viti 27 korrik 21:35
  800 €
 • 5 foto
  Merrcedes 250 viti 89 rks deri 08.01.2020 i rujten
  Vetura

  Merrcedes 250 viti 89 rks deri 08.01.2020 i rujten

  Vetura osht ne gjendje te mir teknike posedon rexhistrim deri ne 2020 viti 89 ndrrim i mundshem per

  Viti 27 korrik 19:43
  1.399 €
 • 4 foto
  Gollf 2
  Vetura

  Gollf 2

  Gollf 2 1.6 dizell ngjendje trregullt me 4dyr rks ska

  Viti 27 korrik 17:35
  400 €