Range Rover Sport 3.0 HSE 2014 Automatik idoganuar

Çmimi: Me Marrveshje
Range Rover Sport 3.0 HSE 2014 Automatik idoganuar

Detajet

Postuar
15 tetor 19:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti

Përshkrimi

Shitet Range Rover Sport 3.0 HSE Diesel i vitit 2014 Automatik komplet i servisuar ne gjendje perfekte me shume opcione RKS 043 702 706 dhe 044 605 956 Auto ELSA