Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan

Detajet

Postuar
17 shkurt 09:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Golf 6 2.0 TDI automatik DSG i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar me full paisje 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme