Shitet VW Touran 1.6 TDI 6 shpejtsi 2010 5 ulse

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet VW Touran 1.6 TDI 6 shpejtsi 2010  5 ulse

Detajet

Postuar
29 mars 20:00
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet Touran 1.6 dizell i vitit 2010 me 6 shpejtsi 105 PS me 5 ulse; Vetura eshte e regjistruar per her te pare ne RKS posedon klim abs start-stop goma treja te dimrit sava vetura eshte pa asnje verejtje ma tvoglen 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme