Vetura
Kukës

Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 12 foto
  Mercedes-Benz ML320 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz ML320 CDI

  Shes Mercedes-Benz ML320 CDI Makina eshte e vitit 2006 ngjyra e kuqe e mbydhet Eshte me targa Angl

  Kukës 11 qershor 12:47
  4.950 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 1.6 hdi
  Vetura

  Peugeot 407 1.6 hdi

  Shitet makina peugeot 407 1.6 nafte 109 kuaj fuqi, viti 2005 kambio manuale, super ekonomike, ne qy

  Kukës 10 qershor 20:47
  3.100 €
 • 0 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Shitet passati ne gjendje te rregullt pune Makines i kan mbaru letrat makina shoqerohet dhe me pjes

  Kukës 9 qershor 15:26
  400 Lek
 • 5 foto
  Shitet Taurani 1.9
  Vetura

  Shitet Taurani 1.9

  Shitet Taurani 1.9 Dizel Vitit I Prodhimit :2009 I sapo ardhur nga Gjermania Karrigat me nxemje Gj

  Kukës 9 qershor 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Benz ml 420 cdi mercedes shitet 2007
  Vetura

  Benz ml 420 cdi mercedes shitet 2007

  Shitet merccedes ml 420 cdi v8 viti 2007 ne gjendje shum te mirre me targa gjermane , makina gjendet

  Kukës 8 qershor 20:45
  6.500 €
 • 6 foto
  SHITET PASAT OKAZION
  Vetura

  SHITET PASAT OKAZION

  Shitet pasat 1.9 TDI ,viti fundi i 2001,me 6 marsha,me klima funksionale,goma te reja100%,gjendja e

  Kukës 8 qershor 18:23
  2.500 €
 • 4 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet mercedesi per arsye emigrimi me sendilje lekure disqe alumini shum i paster si mren ashtu e

  Kukës 7 qershor 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes benz cklas270 shitet ose ndrrohet okazjon
  Vetura

  Mercedes benz cklas270 shitet ose ndrrohet okazjon

  📂 Shitet :Mercedes benz cklas270 📂 viti i prodhimit :2002..look.2006 📂 Forca motorrike :270 📂 Karbur

  Kukës 7 qershor 16:28
  3.000 €
 • 2 foto
  Okazion Mercedes-Benz
  Vetura

  Okazion Mercedes-Benz

  SHITET Benz 220 nafte, letra deri ne fund te shtatorit. Ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe gj

  Kukës 7 qershor 16:27
  3.000 €
 • 8 foto
  VW Golf plus Automatic DSG
  Vetura

  VW Golf plus Automatic DSG

  Shitet golf plus Automatic DSG 2.0 naft ne gjendje perfekte shum i paster si mbrenda ashtu dhe jasht

  Kukës 7 qershor 09:23
  5.700 €
 • 1 foto
  Fiat doble cargo
  Vetura

  Fiat doble cargo

  Shitet fiat doblo cargo be gjendje te mire pune, ka thejsht nevoj per ca sherbime te vogla, me letra

  Kukës 6 qershor 22:52
  800 €
 • 11 foto
  Audi A8 4.2 Tdi “ PRESIDENCIAL “Long Full Pa Dogan
  Vetura

  Audi A8 4.2 Tdi “ PRESIDENCIAL “Long Full Pa Dogan

  Audi A8 4.2 Tdi “ PRESIDENCIAL “Long Full Pa Dogan viti 2011 PANORAM Kamer Para Mbrapa Tv Mbrap

  Kukës 6 qershor 19:30
  18.500 €
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.4 tdci i posaardhur pa doganë
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 tdci i posaardhur pa doganë

  Ford fiesta 1.4dizel Viti 2009 model 2010 Gjamat me rrym Mbyllje qendrore i posaardhur pa doganuar

  Kukës 5 qershor 21:50
  2.950 €
 • 5 foto
  Cadillac CTS 3.6benzin
  Vetura

  Cadillac CTS 3.6benzin

  Shitet vetura Cadillac CTS 3.6 benzin viti i prodhimit 2009, vetura eshte nje gjendje te rregullt nu

  Kukës 5 qershor 13:08
  6.000 €
 • 9 foto
  Shitet Golf plus automat DSG
  Vetura

  Shitet Golf plus automat DSG

  Shitet golf plus Automatic DSG 2.0 naft ne gjendje perfekte shum i paster si mbrenda ashtu dhe jasht

  Kukës 4 qershor 21:06
  5.700 €
 • 8 foto
  Vw Golf 6 2.0 R 271PS TARGA ZVICRANE
  Vetura

  Vw Golf 6 2.0 R 271PS TARGA ZVICRANE

  Vw Golf 6 2.0 R VITI PRODHIMIT 2011 , I SAPOARDHUR NGA ZVICRA 199KW 271PS FULL OPCIONE VETURA GJEN

  Kukës 4 qershor 18:46
  10.500 €
 • 4 foto
  Kamjonqin
  Vetura

  Kamjonqin

  Mercedes-benz 410 sherbimet e sapo bera viti 94 super gjendje

  Kukës 3 qershor 23:48
  6.000 €
 • 5 foto
  VW Passat -99
  Vetura

  VW Passat -99

  Makina ka sensor parkimi

  Kukës 3 qershor 16:10
  2.300 €
 • 9 foto
  E 270 Elegance
  Vetura

  E 270 Elegance

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga zvicrra.6+1 manuale 270

  Kukës 3 qershor 08:20
  1.900 €
 • 10 foto
  NISSAN NAVARA - PATHFINDER 2007 PJES KEMBIMI
  Vetura

  NISSAN NAVARA - PATHFINDER 2007 PJES KEMBIMI

  AUTO PJES & SERVISE -MERGIMI- KOMORAN TE NE MUND TE GJENI PJESE TE NDRYSHME PER FORESTRADA. -NI

  Kukës 3 qershor 01:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet E class 270 automat
  Vetura

  Shitet E class 270 automat

  Shitet E class 270 automat (tiptronik) Makina esht ne gjendje te shkelqyer shum e paster (turbo e r

  Kukës 2 qershor 23:42
  3.000 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0 TDI 2009 AUTOMATIK
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI 2009 AUTOMATIK

  Audi A4 2.0 tdi AUtomatik Viti i prodhimit 2009 Full extra Ne gjentdje extra te mir si Teknika asht

  Kukës 2 qershor 20:06
  5.300 €
 • 5 foto
  VW Passat model amerikan
  Vetura

  VW Passat model amerikan

  Shes passat amerikan 2.0 benzin viti 2015 full extra shum shum i ruajtur ngjendje super per me shum

  Kukës 2 qershor 19:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes SL500
  Vetura

  Mercedes SL500

  Shes mercedes sl 500 cabrio ngjendje super model amerikan makina gjindet ne kosove ne qytetin e gjak

  Kukës 2 qershor 19:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A6 2012 2.0 TDI  S-line
  Vetura

  Audi A6 2012 2.0 TDI S-line

  Shes veturen Audi A6 TDI S-line i sapoardhur nga Anglia Vetura posedon Klim xhama elektronik Airbag

  Kukës 2 qershor 12:42
  9.500 €
 • 7 foto
  VW Sportsvan 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  VW Sportsvan 2.0 TDI AUTOMATIK

  *VW Sportsvan 2.0 TDI, *Dizell, *Automatik (DSG), *2000 cc (2.0 TDI), *Viti i prodhimit 2015, *Me d

  Kukës 1 qershor 18:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volzvagen Tuaran
  Vetura

  Volzvagen Tuaran

  Ne gjendje shum te mire motorr 1.9 euro 4 çmimi 3000 euro pa dogane ose 3500 euro me dogane

  Kukës 1 qershor 15:39
  3.000 €
 • 10 foto
  VW Golf VI 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf VI 1.6 TDI

  *VW Golf VI 1.6 TDI, *Dizell, *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 2010, *Board-computer, *Sistemi

  Kukës 1 qershor 09:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet peugeot 307cc kabrio gjitha serviset e kryera letra te paguara pr 1 vit sapo i doganuar

  Kukës 31 maj 19:15
  4.999 €
 • 4 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  Shiten ne gjendje shum te mir , me letra te paguara çmimi 5,500 euro i diskutushem.

  Kukës 31 maj 19:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes C 200 Timon Anglez
  Vetura

  Mercedes C 200 Timon Anglez

  Mercedes Benz C200 Viti prodhimit 12-2007 Senzora Parkimi Ne gjendje perfecte i sapo ardhur nga An

  Kukës 31 maj 16:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  c class 270 avantgard 2003 , mundesi nderrimi
  Vetura

  c class 270 avantgard 2003 , mundesi nderrimi

  Benz c class avantgarde 270 - 2003 konsum minimal 5litra autostrad - qytet 7litra , automatik tip tr

  Kukës 30 maj 21:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW POLO 1.4 TDI VITI 2008
  Vetura

  VW POLO 1.4 TDI VITI 2008

  VW POLO UNITED MOTORR 1.4 TDI ME I TE KIQE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE PERFEKTE PUNE 180

  Kukës 30 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford Maverick PRIZREN
  Vetura

  Ford Maverick PRIZREN

  SItet ford maverick 3.0 4x4 ne gjendje te rregullt per info ne tel +383 45 501 742 Prizren

  Kukës 30 maj 08:33
  2.000 €
 • 3 foto
  Makina Mecedes Benz në shitje
  Vetura

  Makina Mecedes Benz në shitje

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.

  Kukës 29 maj 21:02
  2.500 €
 • 3 foto
  okazion!!!mercedes benz c 220 dizel,viti 2003
  Vetura

  okazion!!!mercedes benz c 220 dizel,viti 2003

  shitet mercedes benz c 220 dizel.viti 2003,letrat i kan maru qe 1 vit,qmimi fiks.+38344609687

  Kukës 29 maj 19:42
  2.000 €
 • 7 foto
  SHES BORA 1.9 4×4
  Vetura

  SHES BORA 1.9 4×4

  Shes bora 1.9 4×4 me dokumenta e sherbome te bera vaj filtra te nderruara rryp motorri te sapo nder

  Kukës 29 maj 12:33
  3.200 €
 • 4 foto
  AUDI A4 1.9
  Vetura

  AUDI A4 1.9

  Shes Audi a4 1.9 ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera ne kohe nuk ka nevoj per anje lloj inve

  Kukës 29 maj 12:32
  3.700 €
 • 7 foto
  Opel
  Vetura

  Opel

  Shitet opel vivaro Esht shum i rujtem Ka motorr 1.9 shum ekonomik Per me shum kontakt +3556763540

  Kukës 28 maj 15:30
  4.100 €
 • 7 foto
  Mercedes Sprinter 313
  Vetura

  Mercedes Sprinter 313

  Shitet sprinter 313-2009-130 ps Kamje manuale 6 marrshe Full opsione Gjendje shum shum i rujtem P

  Kukës 28 maj 15:09
  8.200 €
 • 4 foto
  Tauran 1.9 Tdi Okazion
  Vetura

  Tauran 1.9 Tdi Okazion

  Tauran 1.9Tdi ,Viti prodhimit fundi dhjetorit te 2006 Me letra te prera dhe sherbime te gjitha te b

  Kukës 28 maj 07:00
  4.500 €
 • 10 foto
  Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK

  Audi A4 2.0 TDI * Viti i prodhmimit 2010, * Me dogan te paguar, * Automatik, * 2000cc (2.0 TDI), *

  Kukës 27 maj 17:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Mercedez- Benz 280 CDI
  Vetura

  Shitet Mercedez- Benz 280 CDI

  Shitet makina ne gjendje shume te mire , e gatshme per gjdo prove

  Kukës 27 maj 14:57
  5.000 €
 • 4 foto
  Mercedes ML 350
  Vetura

  Mercedes ML 350

  Shitet Mercedes ML 350 Bloutec Full (paket) vit.2013 150000 km Gjipi asht shum i mirëmbajtur si

  Kukës 27 maj 12:56
  36.000 €
 • 4 foto
  Sharon
  Vetura

  Sharon

  Shitet sharon viti 2002 1.9 naft me letra te paguara ne gjendje te mir.

  Kukës 27 maj 11:33
  2.200 €
 • 6 foto
  ford 1.8TDDI
  Vetura

  ford 1.8TDDI

  shitet ford focus 1.8 tddi me injetor dhe pomp mekanike,, ne gjendje perfekte,,, me dokumenta te sap

  Kukës 27 maj 11:17
  2.400 €
 • 4 foto
  VW Sharan Ford 1.9
  Vetura

  VW Sharan Ford 1.9

  Super makina Ford Galaxy 1.9 TDI 6+1 me te gjitha sherbimet e bera. Makina eshte e gatshme per cdo l

  Kukës 26 maj 18:46
  2.700 €
 • 4 foto
  Toyota avensis
  Vetura

  Toyota avensis

  Toyota ne gjendje shume te rregullt,me garanci !

  Kukës 26 maj 13:37
  2.500 €
 • 9 foto
  Audi A6 benzin-gaz
  Vetura

  Audi A6 benzin-gaz

  Shitet ose ndrrohet Audi A6 2.4 V6 benzin-gaz automatike 6+R marshe viti 2001 800 euro impiant gazi

  Kukës 26 maj 07:06
  3.500 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2011

  MAKINA GJENDET NE KOSOV PO MUND TE SJELET KUDO NE SHQIPERI PA PROBLEM... CITROEN C3 1.4 HDI MODEL 2

  Kukës 25 maj 14:52
  5.499 €